• RE
  • ISO 22000
  • SZJ
  • Global GAP
  • OPS
  • PRIT
  • ISO 9001

Wykaz certyfikatów integrowanej produkcji roślin


Certyfikat Nazwisko i imię
(Nazwa)
Adres Ważność
PL-PNG-IP/00001/21
certyfikat
Czerwiński JanStanisławów, ul. Warszawska 46 A, 05-304 Stanisławówdo 2022-11-29
PL-PNG-IP/00001/22
certyfikat
Czerwiński JanStanisławów, ul. Warszawska 46 A, 05-304 Stanisławówdo 2023-09-25
PL-PNG-IP/00001/23
certyfikat
Czerwiński JanStanisławów, ul. Warszawska 46 A, 05-304 Stanisławówdo 2024-12-10
PL-PNG-IP/00005/21
certyfikat
Halaba JerzyZawada, ul. Częstochowska 31, 42-244 Mstówdo 2022-09-29
PL-PNG-IP/00005/22
certyfikat
Halaba JerzyZawada, ul. Częstochowska 31, 42-244 Mstówdo 2023-10-16
PL-PNG-IP/00005/23
certyfikat
Halaba JerzyZawada, ul. Częstochowska 31, 42-244 Mstówdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/00008/21
certyfikat
Mycka JacekKompina 65, 99-416 Nieborówdo 2022-11-24
PL-PNG-IP/00008/22
certyfikat
Mycka JacekKompina 65, 99-416 Nieborówdo 2023-11-21
PL-PNG-IP/00009/23
certyfikat
Stanisław Majka/Gospodarstwo Sadownicze Stanisław MajkaZegartowice 8, 32-415 Raciechowicedo 2024-11-07
PL-PNG-IP/00010/23
certyfikat
Ryszard Leśniak/ Gospodarstwo Sadownicze Ryszard LeśniakŻerosławice 79, 32-414 Gruszówdo 2024-12-19
PL-PNG-IP/00011/23
certyfikat
Głąb StanisławKomorniki 3, 32-415 Raciechowicedo 2024-12-18
PL-PNG-IP/00012/23
certyfikat
Kuliński JózefZegartowice 93, 32-415 Raciechowicedo 2024-12-20
PL-PNG-IP/00013/23
certyfikat
Leon Majka i Jolanta MajkaZegartowice 9, 32-415 Raciechowicedo 2024-12-20
PL-PNG-IP/00014/23
certyfikat
Mucha JanKawec 12, 32-414 Gruszówdo 2024-12-04
PL-PNG-IP/00015/23
certyfikat
Grzyb JanZegartowice 71, 32-415 Raciechowicedo 2024-12-19
PL-PNG-IP/00017/23
certyfikat
Wojtanek AndrzejKomorniki 47, 32-415 Raciechowicedo 2024-12-19
PL-PNG-IP/00018/23
certyfikat
Anna Leśniak / Gospodarstwo Sadownicze Anna LeśniakLimanowa, ul. Narutowicza 7, 34-600 Limanowado 2024-12-11
PL-PNG-IP/00020/21
certyfikat
Gonta IlonaStary Szwarocin 18, 96-514 Rybnodo 2022-12-27
PL-PNG-IP/00020/22
certyfikat
Gonta IlonaStary Szwarocin 18, 96-514 Rybnodo 2023-12-27
PL-PNG-IP/00021/21
certyfikat
Grzywacz HenrykPatoki 45, 99-416 Nieborówdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/00021/22
certyfikat
Grzywacz HenrykPatoki 45, 99-416 Nieborówdo 2023-11-29
PL-PNG-IP/00022/21
certyfikat
Czułek MarcinKompina 52, 99-416 Nieborówdo 2022-11-23
PL-PNG-IP/00022/22
certyfikat
Czułek MarcinKompina 52, 99-416 Nieborówdo 2023-10-25
PL-PNG-IP/00023/21
certyfikat
Trzciński MarekNowy Kozłów Pierwszy 25, 96-513 Nowa Suchado 2022-08-24
PL-PNG-IP/00023/22
certyfikat
Trzciński MarekNowy Kozłów Pierwszy 25, 96-513 Nowa Suchado 2023-11-07
PL-PNG-IP/00024/21
certyfikat
Milczarek MichałKamieńszczyzna 15, 96-514 Rybnodo 2022-12-21
PL-PNG-IP/00024/22
certyfikat
Milczarek MichałKamieńszczyzna 15, 96-514 Rybnodo 2023-12-04
PL-PNG-IP/00025/21
certyfikat
Grabarczyk KrzysztofStary Szwarocin 11, 96-514 Rybnodo 2022-12-27
PL-PNG-IP/00025/22
certyfikat
Grabarczyk KrzysztofStary Szwarocin 11, 96-514 Rybnodo 2023-12-27
PL-PNG-IP/00026/21
certyfikat
Modrak MarcinKompina 97, 99-416 Nieborówdo 2022-11-15
PL-PNG-IP/00026/22
certyfikat
Modrak MarcinKompina 97, 99-416 Nieborówdo 2023-11-07
PL-PNG-IP/00026A/21
certyfikat
Modrak MarcinKompina 97, 99-416 Nieborówdo 2022-11-02
PL-PNG-IP/00027/21
certyfikat
Mazgaj BogusławRybno, Aleja Kasztanowa 7, 96-514 Rybnodo 2022-12-14
PL-PNG-IP/00027/22
certyfikat
Mazgaj BogusławRybno, Aleja Kasztanowa 7, 96-514 Rybnodo 2023-10-19
PL-PNG-IP/00027/23
certyfikat
Mazgaj BogusławRybno, Aleja Kasztanowa 7, 96-514 Rybnodo 2024-12-04
PL-PNG-IP/00028/21
certyfikat
Kozbuch MirosławKozłów Szlachecki 46 A, 96-513 Nowa Suchado 2022-11-23
PL-PNG-IP/00028/22
certyfikat
Kozbuch MirosławKozłów Szlachecki 46 A, 96-513 Nowa Suchado 2023-11-27
PL-PNG-IP/00029/21
certyfikat
Tępczyk RobertSochaczew, ul. Żeromskiego 15/11, 96-500 Sochaczewdo 2022-12-28
PL-PNG-IP/00029/22
certyfikat
Tępczyk RobertSochaczew, ul. Żeromskiego 15/11, 96-500 Sochaczewdo 2023-12-18
PL-PNG-IP/00030/21
certyfikat
Gasińska GrażynaNowy Kozłów Pierwszy 48, 96-513 Nowa Suchado 2022-10-05
PL-PNG-IP/00030/22
certyfikat
Gasińska GrażynaNowy Kozłów Pierwszy 48, 96-513 Nowa Suchado 2023-10-06
PL-PNG-IP/00031/21
certyfikat
Mitręga ZbigniewNowa Sucha 49, 96-513 Nowa Suchado 2022-11-24
PL-PNG-IP/00032/21
certyfikat
Chojecka MałgorzataZabostów Duży 36, 99-400 Łowiczdo 2022-11-03
PL-PNG-IP/00032/22
certyfikat
Chojecka MałgorzataZabostów Duży 36, 99-400 Łowiczdo 2023-11-07
PL-PNG-IP/00034/21
certyfikat
Sieradzki SławomirKarolków Rybnowski 19, 96-514 Rybnodo 2022-10-05
PL-PNG-IP/00034/22
certyfikat
Sieradzki SławomirKarolków Rybnowski 19, 96-514 Rybnodo 2023-10-03
PL-PNG-IP/00048/21
certyfikat
Lech Akuszewski/ Gospodarstwo Sadowinicze Lech AkuszewskiBogoria Skotnicka 81, 27-650 Samborzecdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/00048/22
certyfikat
Lech Akuszewski/ Gospodarstwo Sadowinicze Lech AkuszewskiBogoria Skotnicka 81, 27-650 Samborzecdo 2023-11-20
PL-PNG-IP/00048/23
certyfikat
Lech Akuszewski/ Gospodarstwo Sadowinicze Lech AkuszewskiBogoria Skotnicka 81, 27-650 Samborzecdo 2023-09-28
PL-PNG-IP/00050/21
certyfikat
Mazur StanisławŁojowice 18, 27-650 Samborzecdo 2022-11-16
PL-PNG-IP/00050/22
certyfikat
Mazur StanisławŁojowice 18, 27-650 Samborzecdo 2023-11-20
PL-PNG-IP/00052/21
certyfikat
Karol Józefczak/Gospodarstwo Warzywniczo-Sadownicze Karol JózefczakZawierzbie 54, 27-650 Samborzecdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/00052/22
certyfikat
Karol Józefczak/Gospodarstwo Warzywniczo-Sadownicze Karol JózefczakZawierzbie 54, 27-650 Samborzecdo 2023-11-21
PL-PNG-IP/00052/23
certyfikat
Karol Józefczak/Gospodarstwo Warzywniczo-Sadownicze Karol JózefczakZawierzbie 54, 27-650 Samborzecdo 2024-11-20
PL-PNG-IP/00053/21
certyfikat
Monika Garnuszek/Gospodarstwo Rolne Monika GarnuszekSamborzec 87, 27-650 Samborzecdo 2022-11-23
PL-PNG-IP/00053/22
certyfikat
Monika Garnuszek/Gospodarstwo Rolne Monika GarnuszekSamborzec 87, 27-650 Samborzecdo 2023-11-22
PL-PNG-IP/00053/23
certyfikat
Monika Garnuszek/Gospodarstwo Rolne Monika GarnuszekSamborzec 87, 27-650 Samborzecdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/00054/21
certyfikat
Daniel Grębowiec/Gospodarstwo Ogrodnicze Daniel GrębowiecBogoria Skotnicka 61, 27-650 Samborzecdo 2022-11-08
PL-PNG-IP/00054/22
certyfikat
Daniel Grębowiec/Gospodarstwo Ogrodnicze Daniel GrębowiecBogoria Skotnicka 61, 27-650 Samborzecdo 2023-11-07
PL-PNG-IP/00054/23
certyfikat
Daniel Grębowiec/Gospodarstwo Ogrodnicze Daniel GrębowiecBogoria Skotnicka 61, 27-650 Samborzecdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/00055/21
certyfikat
Leśniak WitoldZłota 125, 27-650 Samborzecdo 2022-10-11
PL-PNG-IP/00055/22
certyfikat
Leśniak WitoldZłota 125, 27-650 Samborzecdo 2023-10-19
PL-PNG-IP/00055/23
certyfikat
Leśniak WitoldZłota 125, 27-650 Samborzecdo 2024-10-03
PL-PNG-IP/00056/21
certyfikat
Śledziński IgorZawierzbie 29a, 27-650 Samborzecdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/00056/22
certyfikat
Śledziński IgorZawierzbie 29a, 27-650 Samborzecdo 2023-11-22
PL-PNG-IP/00056/23
certyfikat
Śledziński IgorZawierzbie 29a, 27-650 Samborzecdo 2024-10-09
PL-PNG-IP/00057/21
certyfikat
Robert Śmiechowski/Gospodarstwo Sadownicze Robert ŚmiechowskiBystrojowice 1, 27-650 Samborzecdo 2022-11-17
PL-PNG-IP/00057/22
certyfikat
Robert Śmiechowski/Gospodarstwo Sadownicze Robert ŚmiechowskiBystrojowice 1, 27-650 Samborzecdo 2023-10-20
PL-PNG-IP/00057/23
certyfikat
Robert Śmiechowski/Gospodarstwo Sadownicze Robert ŚmiechowskiBystrojowice 1, 27-650 Samborzecdo 2024-11-14
PL-PNG-IP/00058/21
certyfikat
Mazur MariuszZajeziorze 34, 27-650 Samborzecdo 2022-11-25
PL-PNG-IP/00058/22
certyfikat
Mazur MariuszZajeziorze 34, 27-650 Samborzecdo 2023-11-23
PL-PNG-IP/00058/23
certyfikat
Mazur MariuszZajeziorze 34, 27-650 Samborzecdo 2023-10-02
PL-PNG-IP/00106/21
certyfikat
Łukasz Juda/Gospodarstwo Ogrodnicze Łukasz JudaŁojowice 45, 27-650 Samborzecdo 2022-10-03
PL-PNG-IP/00106/22
certyfikat
Łukasz Juda/Gospodarstwo Ogrodnicze Łukasz JudaŁojowice 45, 27-650 Samborzecdo 2023-11-17
PL-PNG-IP/00106/23
certyfikat
Łukasz Juda/Gospodarstwo Ogrodnicze Łukasz JudaŁojowice 45, 27-650 Samborzecdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/00107/21
certyfikat
Grzegorz Juda/Gospodarstwo Sadownicze Grzegorz JudaWielogóra 11, 27-650 Samborzecdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/00107/22
certyfikat
Grzegorz Juda/Gospodarstwo Sadownicze Grzegorz JudaWielogóra 11, 27-650 Samborzecdo 2023-10-19
PL-PNG-IP/00107/23
certyfikat
Grzegorz Juda/Gospodarstwo Sadownicze Grzegorz JudaWielogóra 11, 27-650 Samborzecdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/00110/21
certyfikat
Bijak MichałUsarzów 70, 27-540 Lipnikdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/00110/22
certyfikat
Bijak MichałUsarzów 70, 27-540 Lipnikdo 2023-10-03
PL-PNG-IP/00110/23
certyfikat
Bijak MichałUsarzów 70, 27-540 Lipnikdo 2024-09-07
PL-PNG-IP/00155/21
certyfikat
Marzecki KrzysztofKurów 21, 27-540 Lipnik nad Opatówkądo 2022-08-08
PL-PNG-IP/00155/22
certyfikat
Marzecki KrzysztofKurów 21, 27-540 Lipnik nad Opatówkądo 2023-09-06
PL-PNG-IP/00155/23
certyfikat
Marzecki KrzysztofKurów 21, 27-540 Lipnik nad Opatówkądo 2024-10-25
PL-PNG-IP/00156/21
certyfikat
Przysucha GrzegorzKurów 54, 27-540 Lipnikdo 2022-10-04
PL-PNG-IP/00156/22
certyfikat
Przysucha GrzegorzKurów 54, 27-540 Lipnikdo 2023-10-03
PL-PNG-IP/00156/23
certyfikat
Grzegorz Przysucha/Gospodarstwo Rolne Grzegorz PrzysuchaKurów 54, 27-540 Lipnikdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/00174/23
certyfikat
Małgorzata LatusekSośniczany 104, 27-660 Koprzywnicado 2024-11-21
PL-PNG-IP/00195/21
certyfikat
Rusak WojciechWysiadłów 31, 27-612 Wilczycedo 2022-11-24
PL-PNG-IP/00195/22
certyfikat
Rusak WojciechWysiadłów 31, 27-612 Wilczycedo 2023-11-23
PL-PNG-IP/00195/23
certyfikat
Rusak WojciechWysiadłów 31, 27-612 Wilczycedo 2024-11-05
PL-PNG-IP/00197/21
certyfikat
Paweł Strugała/Gospodarstwo Sadownicze Strugała PawełMalice 67, 27-641 Obrazówdo 2022-11-15
PL-PNG-IP/00197/22
certyfikat
Paweł Strugała/Gospodarstwo Sadownicze Strugała PawełMalice 67, 27-641 Obrazówdo 2023-11-14
PL-PNG-IP/00197/23
certyfikat
Paweł Strugała/Gospodarstwo Sadownicze Strugała PawełMalice 67, 27-641 Obrazówdo 2024-10-10
PL-PNG-IP/00198/21
certyfikat
Paweł Osowski/Gospodarstwo Sadownicze Paweł OsowskiSamborzec 101, 27-650 Samborzecdo 2022-11-28
PL-PNG-IP/00198/22
certyfikat
Paweł Osowski/Gospodarstwo Sadownicze Paweł OsowskiSamborzec 101, 27-650 Samborzecdo 2023-11-28
PL-PNG-IP/00198/23
certyfikat
Paweł Osowski/Gospodarstwo Sadownicze Paweł OsowskiSamborzec 101, 27-650 Samborzecdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/00199/22
certyfikat
Stasiak WojciechObrazów 32, 27-641 Obrazówdo 2022-11-23
PL-PNG-IP/00199/22
certyfikat
Stasiak WojciechObrazów 32, 27-641 Obrazówdo 2023-11-23
PL-PNG-IP/00199/23
certyfikat
Stasiak WojciechObrazów 32, 27-641 Obrazówdo 2024-11-15
PL-PNG-IP/00200/21
certyfikat
Bernarda Sendrowicz/Gospodarstwo Sadownicze Bernarda SendrowiczGnieszowice 51, 27-660 Koprzywnicado 2022-10-19
PL-PNG-IP/00200/22
certyfikat
Bernarda Sendrowicz/Gospodarstwo Sadownicze Bernarda SendrowiczGnieszowice 51, 27-660 Koprzywnicado 2023-10-17
PL-PNG-IP/00211/21
certyfikat
Piotrowska AnnaSielec Kolonia 17, 28-530 Skalbmierzdo 2022-10-27
PL-PNG-IP/00213/21
certyfikat
Kędziora JanTomaszów 8/A, 27-500 Opatówdo 2022-11-16
PL-PNG-IP/00213/23
certyfikat
Kędziora JanTomaszów 8/A, 27-500 Opatówdo 2024-12-19
PL-PNG-IP/00352/21
certyfikat
Włodarski GrzegorzKrzyż 11, 28-506 Czarnocindo 2022-11-02
PL-PNG-IP/00357/21
certyfikat
Książek KrzysztofSielec Kolonia 8, 28-530 Skalbmierzdo 2022-12-27
PL-PNG-IP/00357/22
certyfikat
Książek KrzysztofSielec Kolonia 8, 28-530 Skalbmierzdo 2023-10-25
PL-PNG-IP/00361/21
certyfikat
Fucia PiotrCieszkowy 48, 28-506 Czarnocindo 2022-12-14
PL-PNG-IP/00361/22
certyfikat
Fucia PiotrCieszkowy 48, 28-506 Czarnocindo 2023-10-03
PL-PNG-IP/00367/22
certyfikat
Paweł Ucieszyński/Gospodarstwo Sadownicze Paweł UcieszyńskiGiżyczki 9 A, 96-521 Brzozówdo 2023-10-30
PL-PNG-IP/00367A/21
certyfikat
Paweł Ucieszyński/Gospodarstwo Sadownicze Paweł UcieszyńskiGiżyczki 9 A, 96-521 Brzozówdo 2022-10-19
PL-PNG-IP/00387/21
certyfikat
Maciej Siudak/Gospodarstwo Rolne Maciej SiudakZajeziorze 132, 27-650 Samborzecdo 2022-10-05
PL-PNG-IP/00387/22
certyfikat
Maciej Siudak/Gospodarstwo Rolne Maciej SiudakZajeziorze 132, 27-650 Samborzecdo 2023-10-05
PL-PNG-IP/00387/23
certyfikat
Maciej Siudak/Gospodarstwo Rolne Maciej SiudakZajeziorze 132, 27-650 Samborzecdo 2024-09-28
PL-PNG-IP/00388/21
certyfikat
Krzysztof Miecznikowski/Gospodarstwo Sadownicze Miecznikowski KrzysztofSkotniki 25, 27-650 Samborzecdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/00388/22
certyfikat
Krzysztof Miecznikowski/Gospodarstwo Sadownicze Miecznikowski KrzysztofSkotniki 25, 27-650 Samborzecdo 2023-11-08
PL-PNG-IP/00388/23
certyfikat
Krzysztof Miecznikowski/Gospodarstwo Sadownicze Miecznikowski KrzysztofSkotniki 25, 27-650 Samborzecdo 2024-09-28
PL-PNG-IP/00389/21
certyfikat
Tomasz Kwiecień/Gospodarstwo Sadownicze Tomasz KwiecieńSzewce 5, 26-650 Samborzecdo 2022-11-23
PL-PNG-IP/00389/22
certyfikat
Tomasz Kwiecień/Gospodarstwo Sadownicze Tomasz KwiecieńSzewce 5, 26-650 Samborzecdo 2023-11-22
PL-PNG-IP/00389/23
certyfikat
Tomasz Kwiecień/Gospodarstwo Sadownicze Tomasz KwiecieńSzewce 5, 26-650 Samborzecdo 2024-12-10
PL-PNG-IP/00390/21
certyfikat
Tomasz Krakowiak/Gospodarstwo Sadowniczo-Warzywnicze Tomasz KrakowiakPolanów 31, 27-650 Samborzecdo 2022-11-23
PL-PNG-IP/00390/22
certyfikat
Tomasz Krakowiak/Gospodarstwo Sadowniczo-Warzywnicze Tomasz KrakowiakPolanów 31, 27-650 Samborzecdo 2023-11-22
PL-PNG-IP/00390/23
certyfikat
Tomasz Krakowiak/Gospodarstwo Sadowniczo-Warzywnicze Tomasz KrakowiakPolanów 31, 27-650 Samborzecdo 2023-10-11
PL-PNG-IP/00391/21
certyfikat
Piotrowski JanuszSkotniki 134, 27-650 Samborzecdo 2022-11-23
PL-PNG-IP/00391/22
certyfikat
Piotrowski JanuszSkotniki 134, 27-650 Samborzecdo 2023-11-23
PL-PNG-IP/00391/23
certyfikat
Piotrowski JanuszSkotniki 134, 27-650 Samborzecdo 2024-11-14
PL-PNG-IP/00561/22
certyfikat
Walaszczyk TomaszCzęstochowa, ul. Wioślarska 7, 42-202 Częstochowado 2023-11-07
PL-PNG-IP/00751/21
certyfikat
Słoma RafałZabostów Duży 72, 99-400 Łowiczdo 2022-11-08
PL-PNG-IP/00751/22
certyfikat
Słoma RafałZabostów Duży 72, 99-400 Łowiczdo 2023-11-07
PL-PNG-IP/00752/21
certyfikat
Pietruszka DanielJasieniec 24, 96-514 Rybnodo 2022-10-19
PL-PNG-IP/00752/22
certyfikat
Pietruszka DanielJasieniec 24, 96-514 Rybnodo 2023-09-19
PL-PNG-IP/00755/21
certyfikat
Mazgaj MariuszKonstantynów 20, 96-514 Rybnodo 2022-11-15
PL-PNG-IP/00755/22
certyfikat
Mazgaj MariuszKonstantynów 20, 96-514 Rybnodo 2023-11-14
PL-PNG-IP/00760/21
certyfikat
Pszenicki AndrzejWisowa 7, 96-521 Brzozówdo 2022-08-24
PL-PNG-IP/00760/22
certyfikat
Pszenicki AndrzejWisowa 7, 96-521 Brzozówdo 2023-09-26
PL-PNG-IP/00760/23
certyfikat
Pszenicki AndrzejWisowa 7, 96-521 Brzozówdo 2024-12-18
PL-PNG-IP/00776/21
certyfikat
Kwiatkowski SławomirSochaczew, ul. Długa 16, 96-500 Sochaczewdo 2022-09-06
PL-PNG-IP/00776/22
certyfikat
Kwiatkowski SławomirSochaczew, ul. Długa 16, 96-500 Sochaczewdo 2023-10-11
PL-PNG-IP/00777/21
certyfikat
Rybicki BogdanStegna 16, 96-520 Iłówdo 2022-10-18
PL-PNG-IP/00777/22
certyfikat
Rybicki BogdanStegna 16, 96-520 Iłówdo 2023-10-24
PL-PNG-IP/00779/21
certyfikat
Kamerdyn JózefKiernozia, ul. Łowicka 3, 99-412 Kiernoziado 2022-11-23
PL-PNG-IP/00779/22
certyfikat
Kamerdyn JózefKiernozia, ul. Łowicka 3, 99-412 Kiernoziado 2023-11-21
PL-PNG-IP/00780/21
certyfikat
Marcin Mikus/Gospodarstwo Sadownicze Marcin MikusSamborzec 12, 27-650 Samborzecdo 2022-11-15
PL-PNG-IP/00780/22
certyfikat
Marcin Mikus/Gospodarstwo Sadownicze Marcin MikusSamborzec 12, 27-650 Samborzecdo 2023-11-14
PL-PNG-IP/00784/21
certyfikat
Kolos Grzegorz/Gospodarstwo Sadowincze Grzegorz KolosAl. H. Sienkiewicza 34, 99-400 Łowiczdo 2022-11-01
PL-PNG-IP/00784/22
certyfikat
Kolos Grzegorz/Gospodarstwo Sadowincze Grzegorz KolosAl. H. Sienkiewicza 34, 99-400 Łowiczdo 2023-10-30
PL-PNG-IP/00785/21
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Drab Anna, ArkadiuszPolanów 58, 27-650 Samborzecdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/00785/22
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Drab Anna, ArkadiuszPolanów 58, 27-650 Samborzecdo 2023-11-21
PL-PNG-IP/00785/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Drab Anna, ArkadiuszPolanów 58, 27-650 Samborzecdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/00786/21
certyfikat
Dziewiątak BarbaraGnieszowice 28, 27-660 Koprzywnicado 2022-11-08
PL-PNG-IP/00786/22
certyfikat
Dziewiątak BarbaraGnieszowice 28, 27-660 Koprzywnicado 2023-11-07
PL-PNG-IP/00787/21
certyfikat
Krzysztof Gotfryd/Gospodarstwo Sadownicze Krzysztof GotfrydOstrołęka 56, 27-650 Samborzecdo 2022-11-15
PL-PNG-IP/00787/22
certyfikat
Krzysztof Gotfryd/Gospodarstwo Sadownicze Krzysztof GotfrydOstrołęka 56, 27-650 Samborzecdo 2023-11-06
PL-PNG-IP/00787/23
certyfikat
Krzysztof Gotfryd/Gospodarstwo Sadownicze Krzysztof GotfrydOstrołęka 56, 27-650 Samborzecdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/00788/21
certyfikat
Kanios PawełZajeziorze 105, 27-650 Samborzecdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/00788/22
certyfikat
Kanios PawełZajeziorze 105, 27-650 Samborzecdo 2023-11-21
PL-PNG-IP/00788/23
certyfikat
Kanios PawełZajeziorze 105, 27-650 Samborzecdo 2024-09-28
PL-PNG-IP/00791/21
certyfikat
Wdowiak AntoniBaranów Sandomierski, ul. Ogrodowa 3, 39-540 Baranów Sandomierskido 2022-11-23
PL-PNG-IP/00791/22
certyfikat
Wdowiak AntoniBaranów Sandomierski, ul. Ogrodowa 3, 39-540 Baranów Sandomierskido 2023-11-22
PL-PNG-IP/00791/23
certyfikat
Wdowiak AntoniBaranów Sandomierski, ul. Ogrodowa 3, 39-540 Baranów Sandomierskido 2024-11-07
PL-PNG-IP/00792/21
certyfikat
Niezgoda TomaszSkotniki 141, 27-650 Samborzecdo 2022-11-23
PL-PNG-IP/00792/22
certyfikat
Niezgoda TomaszSkotniki 141, 27-650 Samborzecdo 2023-11-22
PL-PNG-IP/00792/23
certyfikat
Monika Niezgoda / Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Monika i Tomasz NiezgodaSkotniki 141, 27-650 Samborzecdo 2024-10-16
PL-PNG-IP/00849/23
certyfikat
Mateusz Kaczmarek/Gospodarstwo Sadownicze Mateusz KaczmarekŚwidrygały , Świdrygały 11, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicądo 2024-12-12
PL-PNG-IP/00850/21
certyfikat
Kaczmarek TomaszŚwidrygały 11 A, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicądo 2022-10-26
PL-PNG-IP/00850/22
certyfikat
Kaczmarek TomaszŚwidrygały 11 A, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicądo 2023-10-18
PL-PNG-IP/00850/23
certyfikat
Tomasz Kaczmarek/ Gospodarstwo Sadownicze Tomasz KaczmarekŚwidrygały 11A, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicądo 2024-12-12
PL-PNG-IP/00944/21
certyfikat
Róg WincentyZajeziorze 45, 27-650 Samborzecdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/00944/22
certyfikat
Róg WincentyZajeziorze 45, 27-650 Samborzecdo 2023-11-22
PL-PNG-IP/00944/23
certyfikat
Róg WincentyZajeziorze 45, 27-650 Samborzecdo 2024-10-03
PL-PNG-IP/00945/21
certyfikat
Róg SebastianZajeziorze 45, 27-650 Samborzecdo 2022-11-18
PL-PNG-IP/00945/22
certyfikat
Róg SebastianZajeziorze 45, 27-650 Samborzecdo 2023-11-22
PL-PNG-IP/00945/23
certyfikat
Róg SebastianZajeziorze 45, 27-650 Samborzecdo 2024-10-03
PL-PNG-IP/00946/21
certyfikat
Osowski MaciejZajeziorze 133, 27-650 Samborzecdo 2022-11-23
PL-PNG-IP/00946/22
certyfikat
Osowski MaciejZajeziorze 133, 27-650 Samborzecdo 2023-11-23
PL-PNG-IP/00946/23
certyfikat
Osowski MaciejZajeziorze 133, 27-650 Samborzecdo 2024-11-19
PL-PNG-IP/00947/21
certyfikat
Osowski TomaszŻurawica 97, 27-641 Obrazówdo 2022-11-24
PL-PNG-IP/00947/22
certyfikat
Osowski TomaszŻurawica 97, 27-641 Obrazówdo 2023-11-23
PL-PNG-IP/00947/23
certyfikat
Osowski TomaszŻurawica 97, 27-641 Obrazówdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/01002/21
certyfikat
Szczęsny GrzegorzZabostów Duży 41, 99-400 Łowiczdo 2022-12-05
PL-PNG-IP/01002/22
certyfikat
Szczęsny GrzegorzZabostów Duży 41, 99-400 Łowiczdo 2023-12-06
PL-PNG-IP/01002/23
certyfikat
Szczęsny GrzegorzZabostów Duży 41, 99-400 Łowiczdo 2024-12-11
PL-PNG-IP/01014/21
certyfikat
Ziółkowski MarekWieniec 20, 96-521 Brzozówdo 2022-09-14
PL-PNG-IP/01014/22
certyfikat
Ziółkowski MarekWieniec 20, 96-521 Brzozówdo 2023-09-14
PL-PNG-IP/01023/21
certyfikat
Boratyn WładysławŁojki, ul. Długa 28, 42-290 Blachowniado 2022-09-28
PL-PNG-IP/01023/22
certyfikat
Boratyn WładysławŁojki, ul. Długa 28, 42-290 Blachowniado 2023-10-13
PL-PNG-IP/01023/23
certyfikat
Boratyn WładysławŁojki,, ul. Długa 28, 42-290 Blachowniado 2024-08-07
PL-PNG-IP/01032/21
certyfikat
Karol Rosiewicz/Gospodarstwo Sadownicze Karol RosiewiczDębiany 56, 27-641 Obrazówdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/01032/22
certyfikat
Karol Rosiewicz/Gospodarstwo Sadownicze Karol RosiewiczDębiany 56, 27-641 Obrazówdo 2023-11-22
PL-PNG-IP/01032/23
certyfikat
Karol Rosiewicz/Gospodarstwo Sadownicze Karol RosiewiczDębiany 56, 27-641 Obrazówdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/01035/21
certyfikat
Rafalski KrzysztofZłota 6, 96-514 Rybnodo 2022-10-27
PL-PNG-IP/01035/22
certyfikat
Rafalski KrzysztofZłota 6, 96-514 Rybnodo 2023-10-02
PL-PNG-IP/01105/21
certyfikat
Rogalewicz RomanMalczów 1, 55-100 Trzebnicado 2022-10-25
PL-PNG-IP/01105/22
certyfikat
Rogalewicz RomanMalczów 1, 55-100 Trzebnicado 2023-11-21
PL-PNG-IP/01105/23
certyfikat
Rogalewicz RomanMalczów 1, 55-100 Trzebnicado 2024-12-11
PL-PNG-IP/01105A/21
certyfikat
Rogalewicz RomanMalczów 1, 55-100 Trzebnicado 2022-11-24
PL-PNG-IP/01112/21
certyfikat
Ozimek PiotrSewerynów 5, 96-521 Brzozówdo 2022-12-27
PL-PNG-IP/01114/21
certyfikat
Korek JanKomorniki 22, 32-415 Raciechowicedo 2022-11-08
PL-PNG-IP/01114/22
certyfikat
Korek JanKomorniki 22, 32-415 Raciechowicedo 2023-11-06
PL-PNG-IP/01114/23
certyfikat
Korek JanKomorniki 22, 32-415 Raciechowicedo 2024-10-17
PL-PNG-IP/01115/21
certyfikat
Mokros JacekKochanowice, ul.Wiejska 10, 42-713 Kochanowicedo 2022-10-05
PL-PNG-IP/01115/22
certyfikat
Mokros JacekKochanowice, ul.Wiejska 10, 42-713 Kochanowicedo 2023-10-25
PL-PNG-IP/01115/23
certyfikat
Mokros Jacek/ Gospodarstwo Rolne Jacek MokrosKochanowice, ul.Wiejska 10, 42-713 Kochanowicedo 2024-06-19
PL-PNG-IP/01118/21
certyfikat
Buczek EwaPrusy 38, 27-530 Ożarówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01118/22
certyfikat
Buczek EwaPrusy 38, 27-530 Ożarówdo 2023-09-19
PL-PNG-IP/01118/23
certyfikat
Buczek EwaPrusy 38, 27-530 Ożarówdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/01119/21
certyfikat
Woźniak RyszardDąbrowa Widawska 7, 98-170 Widawado 2022-11-01
PL-PNG-IP/01119/22
certyfikat
Woźniak RyszardDąbrowa Widawska 7, 98-170 Widawado 2023-11-02
PL-PNG-IP/01119/23
certyfikat
Woźniak RyszardDąbrowa Widawska 7, 98-170 Widawado 2024-12-12
PL-PNG-IP/01120/21
certyfikat
Tworek RobertGłazów 88, 27-641 Obrazówdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/01120/22
certyfikat
Tworek RobertGłazów 88, 27-641 Obrazówdo 2023-11-21
PL-PNG-IP/01120/23
certyfikat
Tworek RobertGłazów 88, 27-641 Obrazówdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/01121/21
certyfikat
Grzegorz Kolasiński/Sadownicze G-EKOL Grzegorz KolasińskiZajeziorze 8, 27-650 Samborzecdo 2022-08-30
PL-PNG-IP/01121/22
certyfikat
Grzegorz Kolasiński/Sadownicze G-EKOL Grzegorz KolasińskiZajeziorze 8, 27-650 Samborzecdo 2023-11-15
PL-PNG-IP/01121/23
certyfikat
Grzegorz Kolasiński/Sadownicze G-EKOL Grzegorz KolasińskiZajeziorze 8, 27-650 Samborzecdo 2024-09-28
PL-PNG-IP/01122/21
certyfikat
Łukasz Juda/Gospodarstwo Sadowincze Łukasz JudaSośniczany 109, 27-660 Koprzywnicado 2022-11-16
PL-PNG-IP/01142/21
certyfikat
Aneta Nagórna/Gospodarstwo Sadownicze Aneta NagórnaSkotniki 143, 27-650 Samborzecdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/01143/21
certyfikat
Bugaj MarcinŻurawica 61, 27-641 Obrazówdo 2022-10-18
PL-PNG-IP/01143/22
certyfikat
Bugaj MarcinŻurawica 61, 27-641 Obrazówdo 2023-10-16
PL-PNG-IP/01144/21
certyfikat
Olechowski CezaryŚmiechowice 45, 27-650 Samborzecdo 2022-11-23
PL-PNG-IP/01144/22
certyfikat
Olechowski CezaryŚmiechowice 45, 27-650 Samborzecdo 2023-11-23
PL-PNG-IP/01144/23
certyfikat
Olechowski CezaryŚmiechowice 45, 27-650 Samborzecdo 2024-09-27
PL-PNG-IP/01145/21
certyfikat
Adam Wrona/Gospodarstwo Sadownicze Adam WronaPolanów 1, 27-650 Samborzecdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/01145/22
certyfikat
Adam Wrona/Gospodarstwo Sadownicze Adam WronaPolanów 1, 27-650 Samborzecdo 2023-11-09
PL-PNG-IP/01145/23
certyfikat
Adam Wrona/Gospodarstwo Sadownicze Adam WronaPolanów 1, 27-650 Samborzecdo 2024-10-12
PL-PNG-IP/01147/21
certyfikat
Jewiak GrzegorzRyłowice 61, 27-650 Samborzecdo 2022-09-01
PL-PNG-IP/01153/21
certyfikat
Lawęda ArturŁopata 23, 27-532 Wojciechowicedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01153/22
certyfikat
Lawęda ArturŁopata 23, 27-532 Wojciechowicedo 2023-09-21
PL-PNG-IP/01205/21
certyfikat
Wójcik WiesławNikisiałka Mała 9, 27-500 Opatówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01205/22
certyfikat
Wójcik WiesławNikisiałka Mała 9, 27-500 Opatówdo 2023-09-19
PL-PNG-IP/01205/23
certyfikat
Wójcik WiesławNikisiałka Mała 9, 27-500 Opatówdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01209/21
certyfikat
Osuch TomaszZamłynie, Zamojska 53, 22-630 Tyszowcedo 2022-09-15
PL-PNG-IP/01209/22
certyfikat
Osuch TomaszZamłynie, Zamojska 53, 22-630 Tyszowcedo 2023-09-27
PL-PNG-IP/01210/21
certyfikat
Kita KrzysztofAntoniówka 61, 22-610 Krynicedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01210/22
certyfikat
Kita KrzysztofAntoniówka 61, 22-610 Krynicedo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01211/21
certyfikat
Wszoła KrzysztofJanówka Zachodnia 43, 22-435 Komarów-Osadado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01211/22
certyfikat
Wszoła KrzysztofJanówka Zachodnia 43, 22-435 Komarów-Osadado 2023-08-22
PL-PNG-IP/01211/23
certyfikat
Wszoła KrzysztofJanówka Zachodnia 43, 22-435 Komarów-Osadado 2024-09-07
PL-PNG-IP/01213/21
certyfikat
Nowaczewski TomaszGrabowiec, Wojsławska 49, 22-425 Grabowiecdo 2022-10-11
PL-PNG-IP/01213/22
certyfikat
Nowaczewski TomaszGrabowiec, Wojsławska 49, 22-425 Grabowiecdo 2023-12-26
PL-PNG-IP/01213/23
certyfikat
Nowaczewski TomaszGrabowiec, Wojsławska 49, 22-425 Grabowiecdo 2024-09-05
PL-PNG-IP/01214/21
certyfikat
Nowaczewska KatarzynaGrabowiec, Wojsławska 49, 22-425 Grabowiecdo 2022-11-08
PL-PNG-IP/01214/22
certyfikat
Nowaczewska KatarzynaGrabowiec, Wojsławska 49, 22-425 Grabowiecdo 2023-12-19
PL-PNG-IP/01214/23
certyfikat
Nowaczewska KatarzynaGrabowiec, Wojsławska 49, 22-425 Grabowiecdo 2024-09-05
PL-PNG-IP/01215/21
certyfikat
Paweł Kaczor/Gospodarstwo Rolne Paweł KaczorJanówka Zachodnia 78, 22-435 Komarów Osadado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01215/22
certyfikat
Paweł Kaczor/Gospodarstwo Rolne Paweł KaczorJanówka Zachodnia 78, 22-435 Komarów Osadado 2023-08-22
PL-PNG-IP/01217/21
certyfikat
Piotr Skowyra/ Gospodarstwo Rolne Skowyra PiotrJanówka Zachodnia 31, 22-435 Komarów-Osadado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01217/22
certyfikat
Piotr Skowyra/ Gospodarstwo Rolne Skowyra PiotrJanówka Zachodnia 31, 22-435 Komarów-Osadado 2023-08-14
PL-PNG-IP/01218/21
certyfikat
Stanisław Juśko/Gospodarstwo Rolne Stanisław JuśkoRuszów 153, 22-437 Łabuniedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01218/22
certyfikat
Stanisław Juśko/Gospodarstwo Rolne Stanisław JuśkoRuszów 153, 22-437 Łabuniedo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01227/21
certyfikat
Wojda JoannaMojsławice-Kolonia 41, 22-510 Uchaniedo 2022-09-08
PL-PNG-IP/01227/22
certyfikat
Wojda JoannaMojsławice-Kolonia 41, 22-510 Uchaniedo 2023-09-08
PL-PNG-IP/01227/23
certyfikat
Wojda JoannaMojsławice-Kolonia 41, 22-510 Uchaniedo 2024-10-01
PL-PNG-IP/01230/21
certyfikat
Kłonica Michał/Gospodarstwo Rolne Kłonica MichałMokre 136, 22-400 Zamośćdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01230/22
certyfikat
Kłonica Michał/Gospodarstwo Rolne Kłonica MichałMokre 136, 22-400 Zamośćdo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01230/23
certyfikat
Kłonica Michał/Gospodarstwo Rolne Kłonica MichałMokre 136, 22-400 Zamośćdo 2024-10-30
PL-PNG-IP/01231/21
certyfikat
Kurzępa Ryszard/Gospodarstwo Rolne Kurzępa RyszardŁabuńki Pierwsze 90, 22-437 Łabuniedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01231/22
certyfikat
Kurzępa Ryszard/Gospodarstwo Rolne Kurzępa RyszardŁabuńki Pierwsze 90, 22-437 Łabuniedo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01231/23
certyfikat
Kurzępa Ryszard/Gospodarstwo Rolne Kurzępa RyszardŁabuńki Pierwsze 90, 22-437 Łabuniedo 2024-11-14
PL-PNG-IP/01232/21
certyfikat
Tomasz Siudak/Gospodarstwo Rolne Siudak TomaszKalinowice 250, 22-400 Zamośćdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01232/22
certyfikat
Tomasz Siudak/Gospodarstwo Rolne Siudak TomaszKalinowice 250, 22-400 Zamośćdo 2023-08-29
PL-PNG-IP/01233/21
certyfikat
Aleksandra Kurzępa/Gospodarstwo Rolne Aleksandra KurzępaZamość, Lwowska 22A/2, 22-400 Zamośćdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01233/22
certyfikat
Aleksandra Kurzępa/Gospodarstwo Rolne Aleksandra KurzępaZamość, Lwowska 22A/2, 22-400 Zamośćdo 2023-08-17
PL-PNG-IP/01235/21
certyfikat
Damian Marcola/Gospodarstwo Rolne Damian MarcolaWolica Brzozowa 50A, 22-435 Komarów-Osadado 2022-11-08
PL-PNG-IP/01235/22
certyfikat
Damian Marcola/Gospodarstwo Rolne Damian MarcolaWolica Brzozowa 50A, 22-435 Komarów-Osadado 2023-08-17
PL-PNG-IP/01235/23
certyfikat
Damian Marcola/Gospodarstwo Rolne Damian MarcolaWolica Brzozowa 50A, 22-435 Komarów-Osadado 2024-11-01
PL-PNG-IP/01236/21
certyfikat
Michał Marcola/Gospodarstwo Rolne Michał MarcolaWolica Brzozowa 50A, 22-435 Komarów-Osadado 2022-11-18
PL-PNG-IP/01236/22
certyfikat
Michał Marcola/Gospodarstwo Rolne Michał MarcolaWolica Brzozowa 50A, 22-435 Komarów-Osadado 2023-08-15
PL-PNG-IP/01237/21
certyfikat
Magdziak MariolaRuszów 27, 22-437 Łabuniedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01237/22
certyfikat
Magdziak MariolaRuszów 27, 22-437 Łabuniedo 2023-08-15
PL-PNG-IP/01237/23
certyfikat
Mariola Magdziak / Gospodarstwo Rolne Mariola MagdziakRuszów 27, 22-437 Łabuniedo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01239/21
certyfikat
Kamil Małyska/Gospodarstwo Rolne Kamil MałyskaJanówka Wschodnia 64, 22-435 Komarów-Osadado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01239/22
certyfikat
Kamil Małyska/Gospodarstwo Rolne Kamil MałyskaJanówka Wschodnia 64, 22-435 Komarów-Osadado 2023-08-22
PL-PNG-IP/01240/23
certyfikat
Krzysztof Nelc/ Gospodarstwo Rolne Krzysztof NelcKomarów-Wieś 98A, 22-435 Komarów-Osadado 2024-11-06
PL-PNG-IP/01242/21
certyfikat
Glina PiotrLipowiec 133, 22-407 Tereszpoldo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01242/22
certyfikat
Glina PiotrLipowiec 133, 22-407 Tereszpoldo 2023-08-21
PL-PNG-IP/01244/21
certyfikat
Mirosław Poździk/ Gospodarstwo Rolne Poździk MirosławŹrebce 110, 22-448 Sułówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01245/23
certyfikat
Zbigniew Mazur /Gospodarstwo Rolne Zbigniew MazurŹrebce 46, 22-448 Sułówdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/01250/21
certyfikat
Jacek Pszenniak/Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Jacek PszenniakSkierbieszów, Zamojska 5A, 22-420 Skierbieszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01250/22
certyfikat
Jacek Pszenniak/Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Jacek PszenniakSkierbieszów, Zamojska 5A, 22-420 Skierbieszówdo 2023-09-28
PL-PNG-IP/01250/23
certyfikat
Jacek Pszenniak/Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Jacek PszenniakSkierbieszów, Zamojska 5A, 22-420 Skierbieszówdo 2024-11-01
PL-PNG-IP/01251/21
certyfikat
Fiedorek JanuszMiączyn-Stacja 35, 22-455 Miączyndo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01251/22
certyfikat
Fiedorek JanuszMiączyn-Stacja 35, 22-455 Miączyndo 2023-09-11
PL-PNG-IP/01251/23
certyfikat
Fiedorek JanuszMiączyn-Stacja 35, 22-455 Miączyndo 2024-11-22
PL-PNG-IP/01253/21
certyfikat
Skulski Wojciech/Gospodarstwo Rolne Skulski WojciechBoży Dar 8A, 22-424 Sitnodo 2022-11-08
PL-PNG-IP/01253/22
certyfikat
Skulski Wojciech/Gospodarstwo Rolne Skulski WojciechBoży Dar 8A, 22-424 Sitnodo 2023-09-06
PL-PNG-IP/01253/23
certyfikat
Skulski Wojciech/Gospodarstwo Rolne Skulski WojciechBoży Dar 8A, 22-424 Sitnodo 2024-07-18
PL-PNG-IP/01256/22
certyfikat
Konopka RafałKolonia Sitno 29, 22-424 Sitnodo 2023-09-14
PL-PNG-IP/01258/21
certyfikat
Szczepankiewicz RadosławKorytnica 82, 28-225 Szydłówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01258/22
certyfikat
Szczepankiewicz RadosławKorytnica 82, 28-225 Szydłówdo 2023-09-18
PL-PNG-IP/01259/21
certyfikat
Szczepankiewicz MarekKorytnica 82, 28-225 Szydłówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01259/22
certyfikat
Szczepankiewicz MarekKorytnica 82, 28-225 Szydłówdo 2023-09-18
PL-PNG-IP/01259/23
certyfikat
Szczepankiewicz MarekKorytnica 82, 28-225 Szydłówdo 2024-10-24
PL-PNG-IP/01261/21
certyfikat
Piróg Mateusz Sebastian/Gospodarstwo Rolne Piróg Mateusz SebastianPutnowice-Kolonia 52, 22-120 Wojsławicedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01262/21
certyfikat
Kurzępa Piotr/Gospodarstwo Rolne Kurzępa PiotrCzajki 88A, 22-310 Kraśniczyndo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01262/22
certyfikat
Kurzępa Piotr/Gospodarstwo Rolne Kurzępa PiotrCzajki 88A, 22-310 Kraśniczyndo 2023-10-10
PL-PNG-IP/01263/21
certyfikat
Folusz TomaszOstrówek 6, 22-554 Trzeszczanydo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01263/22
certyfikat
Folusz TomaszOstrówek 6, 22-554 Trzeszczanydo 2023-08-21
PL-PNG-IP/01267/21
certyfikat
Wygachiewicz WaldemarHoroszczyce 20, 22-540 Dołhobyczówdo 2022-09-23
PL-PNG-IP/01267/22
certyfikat
Wygachiewicz WaldemarHoroszczyce 20, 22-540 Dołhobyczówdo 2023-08-30
PL-PNG-IP/01267/23
certyfikat
Wygachiewicz WaldemarHoroszczyce 20, 22-540 Dołhobyczówdo 2024-08-15
PL-PNG-IP/01272/21
certyfikat
Kamil Gawron/Gospodarstwo Rolne Kamil GawronHorodło, J.Piłsudskiego 90, 22-523 Horodłodo 2022-09-07
PL-PNG-IP/01273/21
certyfikat
Kraska JanuszWierzbica-Osiedle, Lubelska 41, 22-150 Wierzbicado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01273/22
certyfikat
Kraska JanuszWierzbica-Osiedle, Lubelska 41, 22-150 Wierzbicado 2023-08-15
PL-PNG-IP/01273/23
certyfikat
Kraska JanuszWierzbica-Osiedle, Lubelska 41, 22-150 Wierzbicado 2024-11-20
PL-PNG-IP/01274/21
certyfikat
Piróg MarianBzite 104, 22-302 Siennica Nadolnado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01274/22
certyfikat
Piróg MarianBzite 104, 22-302 Siennica Nadolnado 2023-08-08
PL-PNG-IP/01274/23
certyfikat
Piróg MarianBzite 104, 22-302 Siennica Nadolnado 2024-10-16
PL-PNG-IP/01275/21
certyfikat
Piróg KonradBzite 104, 22-302 Siennica Nadolnado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01275/22
certyfikat
Piróg KonradBzite 104, 22-302 Siennica Nadolnado 2023-08-07
PL-PNG-IP/01275/23
certyfikat
Piróg KonradBzite 104, 22-302 Siennica Nadolnado 2024-08-30
PL-PNG-IP/01276/21
certyfikat
Jakimcio PaulinaBzite 104A, 22-302 Siennica Nadolnado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01276/22
certyfikat
Jakimcio PaulinaBzite 104A, 22-302 Siennica Nadolnado 2023-09-14
PL-PNG-IP/01276/23
certyfikat
Jakimcio PaulinaBzite 104 A, 22-302 Siennica Nadolnado 2024-08-27
PL-PNG-IP/01283/21
certyfikat
Marek Maciejkowicz/Gospodarstwo Sadownicze Marek MaciejkowiczLuchów Dolny 35, 23-420 Tarnogróddo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01283/22
certyfikat
Marek Maciejkowicz/Gospodarstwo Sadownicze Marek MaciejkowiczLuchów Dolny 35, 23-420 Tarnogróddo 2023-09-06
PL-PNG-IP/01284/21
certyfikat
Minkina MateuszPrzymiarki 57, 27-515 Tarłówdo 2022-09-07
PL-PNG-IP/01284/22
certyfikat
Minkina MateuszPrzymiarki 57, 27-515 Tarłówdo 2023-09-19
PL-PNG-IP/01284/23
certyfikat
Minkina MateuszPrzymiarki 57, 27-515 Tarłówdo 2024-11-16
PL-PNG-IP/01286/21
certyfikat
Wawer TeresaNowy Stręczyn 25, 21-070 Cycówdo 2022-09-06
PL-PNG-IP/01286/22
certyfikat
Wawer TeresaNowy Stręczyn 25, 21-070 Cycówdo 2023-09-05
PL-PNG-IP/01286/23
certyfikat
Wawer TeresaNowy Stręczyn 25, 21-070 Cycówdo 2024-11-15
PL-PNG-IP/01287/21
certyfikat
Wawer MarcinNowy Stręczyn 25, 21-070 Cycówdo 2022-09-06
PL-PNG-IP/01287/22
certyfikat
Wawer MarcinNowy Stręczyn 25, 21-070 Cycówdo 2023-09-05
PL-PNG-IP/01287/23
certyfikat
Wawer MarcinNowy Stręczyn 25, 21-070 Cycówdo 2024-10-17
PL-PNG-IP/01289/23
certyfikat
Wronka TomaszSuszów 18, 22-652 Telatyndo 2024-08-21
PL-PNG-IP/01292/21
certyfikat
Rudiuk MichałHusynne 115A, 22-500 Hrubieszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01292/22
certyfikat
Rudiuk MichałHusynne 115A, 22-500 Hrubieszówdo 2023-08-09
PL-PNG-IP/01292/23
certyfikat
Rudiuk MichałHusynne 115A, 22-500 Hrubieszówdo 2024-08-30
PL-PNG-IP/01293/21
certyfikat
Wierzchowski MichałNowosiółki 58, 22-652 Telatyndo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01294/21
certyfikat
Kondracki DominikGórne 67, 21-020 Milejówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01294/22
certyfikat
Kondracki DominikGórne 67, 21-020 Milejówdo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01294/23
certyfikat
Dominik Kondracki/ Gospodarstwo Rolne Kondracki DominikGórne 67, 21-020 Milejówdo 2024-12-03
PL-PNG-IP/01297/21
certyfikat
Mokrowiecki DariuszMikułowice 41, 26-341 Mniszkówdo 2022-10-19
PL-PNG-IP/01297/22
certyfikat
Mokrowiecki DariuszMikułowice 41, 26-341 Mniszkówdo 2023-10-30
PL-PNG-IP/01297/23
certyfikat
Mokrowiecki DariuszMikułowice 41, 26-341 Mniszkówdo 2024-12-05
PL-PNG-IP/01298/21
certyfikat
Michał Szydłowski/Gospodarstwo Rolne Michał SzydłowskiTarnawka Druga 86, 23-155 Zakrzewdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01298/22
certyfikat
Michał Szydłowski/Gospodarstwo Rolne Michał SzydłowskiTarnawka Druga 86, 23-155 Zakrzewdo 2023-08-14
PL-PNG-IP/01300/21
certyfikat
Radosław Bakaj/Gospodarstwo Rolne Bakaj RadosławWierzbica 107, 22-150 Wierzbicado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01300/22
certyfikat
Radosław Bakaj/Gospodarstwo Rolne Bakaj RadosławWierzbica 107, 22-150 Wierzbicado 2023-08-15
PL-PNG-IP/01300/23
certyfikat
Radosław Bakaj/Gospodarstwo Rolne Bakaj RadosławWierzbica 107, 22-150 Wierzbicado 2024-11-08
PL-PNG-IP/01301/21
certyfikat
Ciejpa-Znamirowski DominikKawka 14, 21-025 Niemcedo 2022-09-21
PL-PNG-IP/01302/21
certyfikat
Ciejpa - Znamirowska MagdalenaKawka 14, 21-025 Niemcedo 2022-09-21
PL-PNG-IP/01303/21
certyfikat
Andrzej Gryn/Gospodarstwo Rolne Andrzej GrynRogów 57, 22-425 Grabowiecdo 2022-10-04
PL-PNG-IP/01303/22
certyfikat
Andrzej Gryn/Gospodarstwo Rolne Andrzej GrynRogów 57, 22-425 Grabowiecdo 2023-10-03
PL-PNG-IP/01303/23
certyfikat
Andrzej Gryn/Gospodarstwo Rolne Andrzej GrynRogów 57, 22-425 Grabowiecdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/01304/21
certyfikat
Tomasz Danilczuk/Gospodarstwo Rolne Tomasz DanilczukCzechówka 34, 22-425 Grabowiecdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01304/22
certyfikat
Tomasz Danilczuk/Gospodarstwo Rolne Tomasz DanilczukCzechówka 34, 22-425 Grabowiecdo 2023-08-29
PL-PNG-IP/01305/21
certyfikat
Damian Rakowiecki/Gospodarstwo Rolne Damian RakowieckiRaciborowice-Kolonia 73, 22-135 Białopoledo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01305/22
certyfikat
Damian Rakowiecki/Gospodarstwo Rolne Damian RakowieckiRaciborowice-Kolonia 73, 22-135 Białopoledo 2023-08-15
PL-PNG-IP/01308/21
certyfikat
Grandys AdrianMołodiatycze 157, 22-554 Trzeszczanydo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01308/22
certyfikat
Grandys AdrianMołodiatycze 157, 22-554 Trzeszczanydo 2023-08-16
PL-PNG-IP/01309/21
certyfikat
Komorowski Mariusz/Gospodarstwo Rolne Komorowski MariuszMołodiatycze 172, 22-554 Trzeszczanydo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01311/21
certyfikat
Wojda PatrycjaMojsławice-Kolonia 41, 22-510 Uchaniedo 2022-08-29
PL-PNG-IP/01311/22
certyfikat
Wojda- Wojtalewicz PatrycjaMojsławice-Kolonia 41, 22-510 Uchaniedo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01311/23
certyfikat
Wojda- Wojtalewicz PatrycjaMojsławice-Kolonia 41, 22-510 Uchaniedo 2024-09-29
PL-PNG-IP/01314/21
certyfikat
Weremij RafałNieledew 205, 22-554 Trzeszczanydo 2022-09-14
PL-PNG-IP/01314/22
certyfikat
Weremij RafałNieledew 205, 22-554 Trzeszczanydo 2023-09-14
PL-PNG-IP/01314/23
certyfikat
Weremij RafałNieledew 205, 22-554 Trzeszczanydo 2024-08-24
PL-PNG-IP/01316/22
certyfikat
Ankurowski WładysławWłostów 280, 27-545 Włostówdo 2023-07-19
PL-PNG-IP/01316/23
certyfikat
Ankurowski Władysław/ Gospodarstwo Rolne we Włostowie Ankurowski WładysławWłostów 280, 27-545 Włostówdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/01318/21
certyfikat
Pieczykolan JerzyHuszczka Mała 29, 22-420 Skierbieszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01318/22
certyfikat
Pieczykolan JerzyHuszczka Mała 29, 22-420 Skierbieszówdo 2023-08-22
PL-PNG-IP/01318/23
certyfikat
Pieczykolan JerzyHuszczka Mała 29, 22-420 Skierbieszówdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/01320/21
certyfikat
Bukała JanuszJanówka Zachodnia 58, 22-435 Komarów-Osadado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01320/22
certyfikat
Bukała JanuszJanówka Zachodnia 58, 22-435 Komarów-Osadado 2023-12-13
PL-PNG-IP/01320/23
certyfikat
Bukała JanuszJanówka Zachodnia 58, 22-435 Komarów-Osadado 2024-12-03
PL-PNG-IP/01321/21
certyfikat
Naum PawełMajdan Sielec 37, 22-610 Krynicedo 2022-09-06
PL-PNG-IP/01323/21
certyfikat
Bodziacki PawełŻurawlów 12, 22-425 Grabowiecdo 2022-09-20
PL-PNG-IP/01323/22
certyfikat
Bodziacki PawełŻurawlów 12, 22-425 Grabowiecdo 2023-08-24
PL-PNG-IP/01324/21
certyfikat
Katarzyna Gryn Makuch/Gospodarstwo Rolne Katarzyna Gryn MakuchRogów 57, 22-425 Grabowiecdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01324/22
certyfikat
Katarzyna Gryn Makuch/Gospodarstwo Rolne Katarzyna Gryn MakuchRogów 57, 22-425 Grabowiecdo 2023-08-08
PL-PNG-IP/01324/23
certyfikat
Katarzyna Gryn Makuch/Gospodarstwo Rolne Katarzyna Gryn MakuchRogów 57, 22-425 Grabowiecdo 2024-11-02
PL-PNG-IP/01328/21
certyfikat
Bijak AndrzejUsarzów 70, 27-540 Lipnikdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01328/22
certyfikat
Bijak AndrzejUsarzów 70, 27-540 Lipnikdo 2023-09-11
PL-PNG-IP/01328/23
certyfikat
Bijak AndrzejUsarzów 70, 27-540 Lipnikdo 2024-09-07
PL-PNG-IP/01330/21
certyfikat
Wydrych JacekSkierdy, Sokola 22, 05-101 Nowy Dwór Mazowieckido 2022-11-08
PL-PNG-IP/01330/22
certyfikat
Wydrych JacekSkierdy, Sokola 22, 05-101 Nowy Dwór Mazowieckido 2023-11-07
PL-PNG-IP/01332/21
certyfikat
Andrzej Kosik/Gospodarstwo Rolne Andrzej KosikCiołki 6, 22-523 Horodłodo 2022-12-05
PL-PNG-IP/01332/22
certyfikat
Andrzej Kosik/Gospodarstwo Rolne Andrzej KosikCiołki 6, 22-523 Horodłodo 2023-08-16
PL-PNG-IP/01332/23
certyfikat
Andrzej Kosik/Gospodarstwo Rolne Andrzej KosikCiołki 6, 22-523 Horodłodo 2024-10-17
PL-PNG-IP/01338/21
certyfikat
Pastuszak MartaHuta Józefów 148, 23-225 Szastarkado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01338/22
certyfikat
Pastuszak MartaHuta Józefów 148, 23-225 Szastarkado 2023-08-08
PL-PNG-IP/01338/23
certyfikat
Pastuszak MartaHuta Józefów 148, 23-225 Szastarkado 2024-11-06
PL-PNG-IP/01340/21
certyfikat
Anna Suchorzebska/Gospodarstwo Sadownicze Anna SuchorzebskaLublin, Rudnicka 1, 20-140 Lublindo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01340/22
certyfikat
Anna Suchorzebska/Gospodarstwo Sadownicze Anna SuchorzebskaLublin, Rudnicka 1, 20-140 Lublindo 2023-08-22
PL-PNG-IP/01340/23
certyfikat
Anna Suchorzebska/Gospodarstwo Sadownicze Anna SuchorzebskaLublin, Rudnicka 1, 20-140 Lublindo 2024-10-09
PL-PNG-IP/01342/21
certyfikat
Czarnecka MariaWerbkowice, Wojska Polskiego 1 B, 22-550 Werbkowicedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01342/22
certyfikat
Czarnecka MariaWerbkowice, Wojska Polskiego 1 B, 22-550 Werbkowicedo 2023-09-05
PL-PNG-IP/01342/23
certyfikat
Czarnecka MariaWerbkowice, Wojska Polskiego 1 B, 22-550 Werbkowicedo 2024-08-30
PL-PNG-IP/01348/21
certyfikat
Książek AndrzejSielec Kolonia 3, 28-530 Skalbmierzdo 2022-09-15
PL-PNG-IP/01348/22
certyfikat
Książek AndrzejSielec Kolonia 3, 28-530 Skalbmierzdo 2023-10-11
PL-PNG-IP/01350/21
certyfikat
Szlęk GrzegorzKobylniki 17, 28-530 Skalbmierzdo 2022-11-03
PL-PNG-IP/01350/22
certyfikat
Szlęk GrzegorzKobylniki 17, 28-530 Skalbmierzdo 2023-11-07
PL-PNG-IP/01350/23
certyfikat
Grzegorz Szlęk / Gospodarstwo Rolne Grzegorz SzlękKobylniki 17, 28-530 Skalbmierzdo 2024-12-04
PL-PNG-IP/01352/21
certyfikat
Łach AlfredGrodzonowice 26, 28-530 Skalbmierzdo 2022-09-20
PL-PNG-IP/01352/22
certyfikat
Łach AlfredGrodzonowice 26, 28-530 Skalbmierzdo 2023-10-04
PL-PNG-IP/01353/21
certyfikat
Łach KrystianGrodzonowice 26, 28-530 Skalbmierzdo 2022-12-21
PL-PNG-IP/01353/22
certyfikat
Łach KrystianGrodzonowice 26, 28-530 Skalbmierzdo 2023-10-03
PL-PNG-IP/01354/22
certyfikat
Bijak ŁukaszBieglów 42, 28-506 Czarnocindo 2023-10-03
PL-PNG-IP/01355/22
certyfikat
Bijak MarianBieglów 42, 28-506 Czarnocindo 2023-10-03
PL-PNG-IP/01356/21
certyfikat
Wójcik DawidSzarbia Zwierzyniecka 50, 28-530 Skalbmierzdo 2022-10-19
PL-PNG-IP/01356/22
certyfikat
Wójcik DawidSzarbia Zwierzyniecka 50, 28-530 Skalbmierzdo 2023-10-19
PL-PNG-IP/01358/21
certyfikat
Jaros MarceliGrodzonowice 3, 28-530 Skalbmierzdo 2022-10-11
PL-PNG-IP/01358/22
certyfikat
Jaros MarceliGrodzonowice 3, 28-530 Skalbmierzdo 2023-10-11
PL-PNG-IP/01358/23
certyfikat
Jaros MarceliGrodzonowice 3, 28-530 Skalbmierzdo 2024-12-03
PL-PNG-IP/01359/22
certyfikat
Sady MarianGrodzonowice 11, 28-530 Skalbmierzdo 2023-10-11
PL-PNG-IP/01361/21
certyfikat
Józef Zbojak/Gospodarstwo Rolne Józef ZbojakBieglów 38, 28-506 Czarnocindo 2022-12-14
PL-PNG-IP/01361/22
certyfikat
Józef Zbojak/Gospodarstwo Rolne Józef ZbojakBieglów 38, 28-506 Czarnocindo 2023-11-01
PL-PNG-IP/01361/23
certyfikat
Józef Zbojak/Gospodarstwo Rolne Józef ZbojakBieglów 38, 28-506 Czarnocindo 2024-11-14
PL-PNG-IP/01363/22
certyfikat
Grabski ArkadiuszKózki 42, 28-530 Skalbmierzdo 2023-10-04
PL-PNG-IP/01364/21
certyfikat
Czekaj PiotrSietejów 12, 28-530 Skalbmierzdo 2022-10-25
PL-PNG-IP/01364/22
certyfikat
Czekaj PiotrSietejów 12, 28-530 Skalbmierzdo 2023-10-25
PL-PNG-IP/01364/23
certyfikat
Czekaj PiotrSietejów 12, 28-530 Skalbmierzdo 2024-12-04
PL-PNG-IP/01365/21
certyfikat
Piotr Pudo/Gospodarstwo Rolne Piotr PudoSielec Kolonia 66, 28-530 Skalbmierzdo 2022-11-16
PL-PNG-IP/01365/22
certyfikat
Piotr Pudo/Gospodarstwo Rolne Piotr PudoSielec Kolonia 66, 28-530 Skalbmierzdo 2023-11-16
PL-PNG-IP/01365/23
certyfikat
Piotr Pudo/Gospodarstwo Rolne Piotr PudoSielec Kolonia 66, 28-530 Skalbmierzdo 2024-11-09
PL-PNG-IP/01369/21
certyfikat
Aneta Wieprzowska/Gospodarstwo Rolne Aneta WieprzowskaDziekanów 121, 22-500 Hrubieszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01369/22
certyfikat
Aneta Wieprzowska/Gospodarstwo Rolne Aneta WieprzowskaDziekanów 121, 22-500 Hrubieszówdo 2023-08-14
PL-PNG-IP/01369/23
certyfikat
Aneta Wieprzowska/Gospodarstwo Rolne Aneta WieprzowskaDziekanów 121, 22-500 Hrubieszówdo 2024-08-24
PL-PNG-IP/01370/21
certyfikat
Tomasz Kozar/Gospodarstwo Rolne Tomasz KozarHusynne 104, 22-500 Hrubieszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01370/22
certyfikat
Tomasz Kozar/Gospodarstwo Rolne Tomasz KozarHusynne 104, 22-500 Hrubieszówdo 2023-08-15
PL-PNG-IP/01370/23
certyfikat
Tomasz Kozar/Gospodarstwo Rolne Tomasz KozarHusynne 104, 22-500 Hrubieszówdo 2024-08-24
PL-PNG-IP/01371/21
certyfikat
Kozar RobertDziekanów 140, 22-500 Hrubieszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01371/22
certyfikat
Kozar RobertDziekanów 140, 22-500 Hrubieszówdo 2023-08-15
PL-PNG-IP/01371/23
certyfikat
Kozar RobertDziekanów 140, 22-500 Hrubieszówdo 2024-08-24
PL-PNG-IP/01372/21
certyfikat
Damian Kowalski/Gospodarstwo Rolne Damian KowalskiMalice 68, 22-550 Werbkowicedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01372/22
certyfikat
Damian Kowalski/Gospodarstwo Rolne Damian KowalskiMalice 68, 22-550 Werbkowicedo 2023-12-05
PL-PNG-IP/01373/21
certyfikat
Magdalena Bulatović/Gospodarstwo Rolne Magdalena BulatovićWerbkowice, Zamojska 15, 22-550 Werbkowicedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01373/22
certyfikat
Magdalena Bulatović/Gospodarstwo Rolne Magdalena BulatovićWerbkowice, Zamojska 15, 22-550 Werbkowicedo 2023-11-02
PL-PNG-IP/01374/21
certyfikat
Szczerbicki Kamil/Gospodarstwo Rolne Szczerbicki KamilŁuszków 89, 22-523 Horodłodo 2022-10-25
PL-PNG-IP/01374/22
certyfikat
Szczerbicki Kamil/Gospodarstwo Rolne Szczerbicki KamilŁuszków 89, 22-523 Horodłodo 2023-08-17
PL-PNG-IP/01378/21
certyfikat
Świerczek PiotrKopyłów 61, 22-523 Horodłodo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01379/21
certyfikat
Paweł Dżygało/Gospodarstwo Rolne Paweł DżygałoDołhobyczów, Polna 9 A, 22-540 Dołhobyczówdo 2022-09-07
PL-PNG-IP/01379/22
certyfikat
Paweł Dżygało/Gospodarstwo Rolne Paweł DżygałoDołhobyczów, Polna 9 A, 22-540 Dołhobyczówdo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01379/23
certyfikat
Paweł Dżygało/Gospodarstwo Rolne Paweł DżygałoDołhobyczów, Polna 9 A, 22-540 Dołhobyczówdo 2024-11-14
PL-PNG-IP/01381/21
certyfikat
Winiarz KatarzynaWandalin 20, 24-300 Opole Lubelskiedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01385/21
certyfikat
Maciejewska BarbaraKowiesy 41, 96-111 Kowiesydo 2022-10-20
PL-PNG-IP/01387/21
certyfikat
Rafał Belski/Gospodarstwo Rolne Rafał BelskiTempoczów-Rędziny 76, 28-530 Skalbmierzdo 2022-10-25
PL-PNG-IP/01387/22
certyfikat
Rafał Belski/Gospodarstwo Rolne Rafał BelskiTempoczów-Rędziny 76, 28-530 Skalbmierzdo 2023-10-24
PL-PNG-IP/01387/23
certyfikat
Rafał Belski/Gospodarstwo Rolne Rafał BelskiTempoczów-Rędziny 76, 28-530 Skalbmierzdo 2024-12-04
PL-PNG-IP/01387A/23
certyfikat
Rafał Belski/Gospodarstwo Rolne Rafał BelskiTempoczów-Rędziny 76, 28-530 Skalbmierzdo 2024-11-27
PL-PNG-IP/01388/21
certyfikat
Ścieszko RyszardDalków 74, 97-318 Czarnocindo 2022-10-11
PL-PNG-IP/01388/22
certyfikat
Ścieszko RyszardDalków 74, 97-318 Czarnocindo 2023-11-07
PL-PNG-IP/01389/21
certyfikat
Podgajny AlinaGarbacz 68, 27-425 Waśniówdo 2022-10-04
PL-PNG-IP/01389/22
certyfikat
Podgajny AlinaGarbacz 68, 27-425 Waśniówdo 2023-09-26
PL-PNG-IP/01389/23
certyfikat
Podgajny AlinaGarbacz 68, 27-425 Waśniówdo 2024-11-28
PL-PNG-IP/01390/21
certyfikat
Podgajny DariuszGarbacz 68, 27-425 Waśniówdo 2022-10-11
PL-PNG-IP/01390/22
certyfikat
Podgajny DariuszGarbacz 68, 27-425 Waśniówdo 2023-10-09
PL-PNG-IP/01390/23
certyfikat
Podgajny DariuszGarbacz 68, 27-425 Waśniówdo 2024-11-28
PL-PNG-IP/01394/21
certyfikat
Piotrowski TomaszSielec Kolonia 17, 28-530 Skalbmierzdo 2022-10-26
PL-PNG-IP/01394/22
certyfikat
Piotrowski TomaszSielec Kolonia 17, 28-530 Skalbmierzdo 2023-10-26
PL-PNG-IP/01394/23
certyfikat
Piotrowski TomaszSielec Kolonia 17, 28-530 Skalbmierzdo 2024-11-09
PL-PNG-IP/01396/21
certyfikat
Sadowska Renata/Gospodarstwo Sadownicze Sadowska RenataLenarczyce 5, 27-641 Obrazówdo 2022-09-20
PL-PNG-IP/01396/22
certyfikat
Sadowska Renata/Gospodarstwo Sadownicze Sadowska RenataLenarczyce 5, 27-641 Obrazówdo 2023-09-18
PL-PNG-IP/01396/23
certyfikat
Sadowska Renata/Gospodarstwo Sadownicze Sadowska RenataLenarczyce 5, 27-641 Obrazówdo 2024-09-28
PL-PNG-IP/01398/21
certyfikat
Edyta Strugała/Gospodarstwo Rolne Edyta StrugałaStalowa Wola, Jana Pawła II 1/126, 37-450 Stalowa Wolado 2022-11-03
PL-PNG-IP/01398/22
certyfikat
Edyta Strugała/Gospodarstwo Rolne Edyta StrugałaStalowa Wola, Jana Pawła II 1/126, 37-450 Stalowa Wolado 2023-11-02
PL-PNG-IP/01398/23
certyfikat
Edyta Strugała/Gospodarstwo Rolne Edyta StrugałaStalowa Wola, Jana Pawła II 1/126, 37-450 Stalowa Wolado 2024-11-07
PL-PNG-IP/01401/21
certyfikat
Rafał Koźlak/Gospodarstwo Sadownicze Legsad Rafał KoźlakKościelec 14 B, 59-223 Krotoszycedo 2022-11-28
PL-PNG-IP/01401/23
certyfikat
Rafał Koźlak/Gospodarstwo Sadownicze Legsad Rafał KoźlakKościelec 14 B, 59-223 Krotoszycedo 2024-12-19
PL-PNG-IP/01404/21
certyfikat
Marcin Pęk/Gospodarstwo Sadownicze Marcin PękŚwięcica 27 D/12, 27-641 Obrazówdo 2022-10-04
PL-PNG-IP/01404/22
certyfikat
Marcin Pęk/Gospodarstwo Sadownicze Marcin PękŚwięcica 27 D/12, 27-641 Obrazówdo 2023-10-04
PL-PNG-IP/01404/23
certyfikat
Marcin Pęk/Gospodarstwo Sadownicze Marcin PękŚwięcica 27 D/12, 27-641 Obrazówdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/01405/21
certyfikat
Łukawski JarosławPolanów 74, 27-650 Samborzecdo 2022-10-04
PL-PNG-IP/01405/22
certyfikat
Łukawski JarosławPolanów 74, 27-650 Samborzecdo 2023-11-15
PL-PNG-IP/01405/23
certyfikat
Łukawski JarosławPolanów 74, 27-650 Samborzecdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/01408/23
certyfikat
Haraźny PiotrSzewna, ul. Zarzecze 55, 27-400 Ostrowiecdo 2024-10-24
PL-PNG-IP/01409/21
certyfikat
Ozdoba JarosławGołębiów 42, 27-540 Lipnikdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01409/22
certyfikat
Ozdoba JarosławGołębiów 42, 27-540 Lipnikdo 2023-09-26
PL-PNG-IP/01409/23
certyfikat
Ozdoba JarosławGołębiów 42, 27-540 Lipnikdo 2024-11-14
PL-PNG-IP/01410/21
certyfikat
Marcin Szlęk/Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Marcin SzlękKrubin, ul. Nowodworska 7 G, 05-124 Skrzeszewdo 2022-09-21
PL-PNG-IP/01412/21
certyfikat
Giza MirosławFaliszowice 11 A, 27-650 Samborzecdo 2022-10-25
PL-PNG-IP/01412/22
certyfikat
Giza MirosławFaliszowice 11 A, 27-650 Samborzecdo 2023-11-02
PL-PNG-IP/01412/23
certyfikat
Giza MirosławFaliszowice 11 A, 27-650 Samborzecdo 2024-10-24
PL-PNG-IP/01413/21
certyfikat
Kalisz PiotrBrzezie 32a, 27-255 Pawłówdo 2022-10-27
PL-PNG-IP/01413/22
certyfikat
Kalisz PiotrBrzezie 32a, 27-255 Pawłówdo 2023-10-10
PL-PNG-IP/01416/21
certyfikat
Kujszczyk AleksandraPrusinowice 51, 27-425 Waśniówdo 2022-09-21
PL-PNG-IP/01420/21
certyfikat
Arkadiusz Nikodem/Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Nikodem ArkadiuszUsarzów 43, 27-540 Lipnikdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01420/22
certyfikat
Arkadiusz Nikodem/Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Nikodem ArkadiuszUsarzów 43, 27-540 Lipnikdo 2023-09-21
PL-PNG-IP/01422/21
certyfikat
Kinga Szymańska-Kuźniarska/Gospodarstwo Rolne Kinga Szymańska-KuźniarskaNowosiółki 61, 22-500 Hrubieszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01424/21
certyfikat
Hubert Krakowiak/ Gospodarstwo Rolne Hubert KrakowiakWojnowice 66A, 27-440 Ćmielówdo 2022-10-04
PL-PNG-IP/01424/22
certyfikat
Hubert Krakowiak/ Gospodarstwo Rolne Hubert KrakowiakWojnowice 66A, 27-440 Ćmielówdo 2023-09-25
PL-PNG-IP/01424/23
certyfikat
Hubert Krakowiak/ Gospodarstwo Rolne Hubert KrakowiakWojnowice 66A, 27-440 Ćmielówdo 2024-10-10
PL-PNG-IP/01425/21
certyfikat
Katarzyna Bartoszczyk/Gospodarstwo Rolne Katarzyna i Krzysztof BartoszczykGruszka Duża 32, 22-413 Nieliszdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01425/22
certyfikat
Katarzyna Bartoszczyk/Gospodarstwo Rolne Katarzyna i Krzysztof BartoszczykGruszka Duża 32, 22-413 Nieliszdo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01426/21
certyfikat
Jerzy Bartoszczyk/Gospodarstwo Rolne Jerzy BartoszczykGruszka Duża 32, 22-413 Nieliszdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01426/22
certyfikat
Jerzy Bartoszczyk/Gospodarstwo Rolne Jerzy BartoszczykGruszka Duża 32, 22-413 Nieliszdo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01428/21
certyfikat
Smardz PawełŚwięcica 39, 27-641 Obrazówdo 2022-09-20
PL-PNG-IP/01428/22
certyfikat
Smardz PawełŚwięcica 39, 27-641 Obrazówdo 2023-09-11
PL-PNG-IP/01428/23
certyfikat
Smardz PawełŚwięcica 39, 27-641 Obrazówdo 2024-09-28
PL-PNG-IP/01429/21
certyfikat
Michał Bieniek/Gospodarstwo Sadownicze Michał BieniekLenarczyce 104, 27-641 Obrazówdo 2022-11-17
PL-PNG-IP/01429/22
certyfikat
Michał Bieniek/Gospodarstwo Sadownicze Michał BieniekLenarczyce 104, 27-641 Obrazówdo 2023-10-18
PL-PNG-IP/01429/23
certyfikat
Michał Bieniek/Gospodarstwo Sadownicze Michał BieniekLenarczyce 104, 27-641 Obrazówdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/01431/21
certyfikat
Winiarczyk RafałWyspa 49, 27-530 Ożarówdo 2022-11-15
PL-PNG-IP/01431/22
certyfikat
Winiarczyk RafałWyspa 49, 27-530 Ożarówdo 2023-11-06
PL-PNG-IP/01431/23
certyfikat
Winiarczyk RafałWyspa 49, 27-530 Ożarówdo 2024-10-05
PL-PNG-IP/01432/21
certyfikat
Jakub Stawiarski/Gospodarstwo Rolne Jakub StawiarskiSobótka 6, 27-530 Ożarówdo 2022-11-03
PL-PNG-IP/01432/22
certyfikat
Jakub Stawiarski/Gospodarstwo Rolne Jakub StawiarskiSobótka 6, 27-530 Ożarówdo 2023-09-19
PL-PNG-IP/01432/23
certyfikat
Jakub Stawiarski/Gospodarstwo Rolne Jakub StawiarskiSobótka 6, 27-530 Ożarówdo 2024-09-13
PL-PNG-IP/01433/21
certyfikat
Tobiasz DariuszSobótka 49, 27-530 Sobótkado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01433/22
certyfikat
Tobiasz DariuszSobótka 49, 27-530 Sobótkado 2023-09-19
PL-PNG-IP/01433/23
certyfikat
Tobiasz DariuszSobótka 49, 27-530 Sobótkado 2024-12-14
PL-PNG-IP/01435/21
certyfikat
Kupiec EwaGarbacz 71, 27-425 Waśniówdo 2022-09-14
PL-PNG-IP/01435/22
certyfikat
Kupiec EwaGarbacz 71, 27-425 Waśniówdo 2023-09-26
PL-PNG-IP/01435/23
certyfikat
Kupiec EwaWarszawa, ul.Prząśniczek 5 a / 2, 03-153 Warszawado 2024-11-26
PL-PNG-IP/01435A/23
certyfikat
Kupiec EwaGarbacz 71, 27-425 Waśniówdo 2024-11-28
PL-PNG-IP/01436/21
certyfikat
Prus PrzemysławŁykoszyn 70, 22-652 Telatyndo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01436/22
certyfikat
Prus PrzemysławŁykoszyn 70, 22-652 Telatyndo 2023-08-29
PL-PNG-IP/01437/21
certyfikat
Szafran MarekKryłów, ul. Hrubieszowska 100, 22-530 Mirczedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01437/22
certyfikat
Szafran MarekKryłów, ul. Hrubieszowska 100, 22-530 Mirczedo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01439/21
certyfikat
Konwa MarcinOstrowiec Świętokrzyski, oś. Stawki 77/16, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyskido 2022-09-21
PL-PNG-IP/01439/22
certyfikat
Konwa MarcinOstrowiec Świętokrzyski, oś. Stawki 77/16, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyskido 2023-09-20
PL-PNG-IP/01439/23
certyfikat
Konwa MarcinOstrowiec Świętokrzyski, Jana Milewskiego 5, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyskido 2024-09-25
PL-PNG-IP/01440/21
certyfikat
Robert Kinczkowski/Gospodarstwo Rolne Robert KinczkowskiZimno 49, 22-650 Łaszczówdo 2022-09-15
PL-PNG-IP/01440/22
certyfikat
Robert Kinczkowski/Gospodarstwo Rolne Robert KinczkowskiZimno 49, 22-650 Łaszczówdo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01440/23
certyfikat
Robert Kinczkowski/Gospodarstwo Rolne Robert KinczkowskiZimno 49, 22-650 Łaszczówdo 2024-10-03
PL-PNG-IP/01441/21
certyfikat
Iskra StefaniaPopów 49, 23-235 Annopoldo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01441/22
certyfikat
Iskra StefaniaPopów 49, 23-235 Annopoldo 2023-08-22
PL-PNG-IP/01443/21
certyfikat
Kamil Jaśkowski/Gospodarstwo Sadownicze Kamil JaśkowskiKopanina Kamieńska 15, 24-335 Łaziskado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01443/22
certyfikat
Kamil Jaśkowski/Gospodarstwo Sadownicze Kamil JaśkowskiKopanina Kamieńska 15, 24-335 Łaziskado 2023-09-14
PL-PNG-IP/01444/23
certyfikat
Węgrzyn AndrzejGóra Świętego Jana 25, 34-623 Szczyrzycdo 2024-12-11
PL-PNG-IP/01449/21
certyfikat
Surma Piotr/Gospodarstwo Rolne Surma PiotrGrabowiec-Góra 62, 22-425 Grabowiecdo 2022-09-06
PL-PNG-IP/01449/22
certyfikat
Surma Piotr/Gospodarstwo Rolne Surma PiotrGrabowiec-Góra 62, 22-425 Grabowiecdo 2023-08-24
PL-PNG-IP/01449/23
certyfikat
Surma Piotr/Gospodarstwo Rolne Surma PiotrGrabowiec-Góra 62, 22-425 Grabowiecdo 2024-08-24
PL-PNG-IP/01449A/21
certyfikat
Surma Piotr/Gospodarstwo Rolne Surma PiotrGrabowiec-Góra 62, 22-425 Grabowiecdo 2022-09-20
PL-PNG-IP/01450/21
certyfikat
Michał Kostrubiec/Gospodarstwo Rolne Michał KostrubiecSkibice 14, 22-425 Grabowiecdo 2022-10-04
PL-PNG-IP/01450/22
certyfikat
Michał Kostrubiec/Gospodarstwo Rolne Michał KostrubiecSkibice 14, 22-425 Grabowiecdo 2023-09-19
PL-PNG-IP/01450/23
certyfikat
Michał Kostrubiec/Gospodarstwo Rolne Michał KostrubiecSkibice 14, 22-425 Grabowiecdo 2024-12-04
PL-PNG-IP/01452/21
certyfikat
Klimkowicz JoannaTerebiniec 31 A, 22-550 Werbkowicedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01452/22
certyfikat
Klimkowicz JoannaTerebiniec 31 A, 22-550 Werbkowicedo 2023-08-28
PL-PNG-IP/01452/23
certyfikat
Klimkowicz JoannaTerebiniec 31 A, 22-550 Werbkowicedo 2024-11-28
PL-PNG-IP/01453/21
certyfikat
Gierada KarolŁężyce 39, 27-580 Sadowiedo 2022-11-08
PL-PNG-IP/01453/23
certyfikat
Gierada KarolŁężyce 39, 27-580 Sadowiedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/01454/21
certyfikat
Gierada MirosławŁężyce 39, 27-580 Sadowiedo 2022-11-02
PL-PNG-IP/01454/23
certyfikat
Gierada MirosławŁężyce 39, 27-580 Sadowiedo 2024-12-19
PL-PNG-IP/01455/21
certyfikat
Czata Sylwester i MarlenaGrabowiec-Góra 4 a, 22-425 Grabowiecdo 2022-09-28
PL-PNG-IP/01455/22
certyfikat
Czata Sylwester i MarlenaGrabowiec-Góra 4 a, 22-425 Grabowiecdo 2023-08-24
PL-PNG-IP/01455/23
certyfikat
Sylwester Czata/ Gospodarstwo Rolne Czata Marlena i Sylwester CzataGrabowiec-Góra 4 a, 22-425 Grabowiecdo 2024-12-05
PL-PNG-IP/01456/21
certyfikat
Sokołowski TomaszGrabówka Cykarzewska, Główna 43, 42-231 Cykarzewdo 2022-10-17
PL-PNG-IP/01456/22
certyfikat
Sokołowski TomaszGrabówka Cykarzewska, Główna 43, 42-231 Cykarzewdo 2023-10-17
PL-PNG-IP/01457/21
certyfikat
Rozenberg MichałMarianka Rędzińska, Srebrna 38, 42-242 Rędzinydo 2022-09-22
PL-PNG-IP/01457/22
certyfikat
Rozenberg MichałMarianka Rędzińska, Srebrna 38, 42-242 Rędzinydo 2023-10-16
PL-PNG-IP/01457/23
certyfikat
Michał Rozenberg/ Gospodarstwo Rolne Michał RozenbergMarianka Rędzińska, Srebrna 38, 42-242 Rędzinydo 2024-07-03
PL-PNG-IP/01459/23
certyfikat
Bernard JacekGrabowiec, Skierbieszowska 70, 22-425 Grabowiecdo 2024-11-01
PL-PNG-IP/01461/21
certyfikat
Baj MarcinLeopoldów 27/4, 22-554 Trzeszczanydo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01461/22
certyfikat
Baj MarcinLeopoldów 27/4, 22-554 Trzeszczanydo 2023-08-17
PL-PNG-IP/01461/23
certyfikat
Baj MarcinLeopoldów 27/4, 22-554 Trzeszczanydo 2024-08-24
PL-PNG-IP/01462/21
certyfikat
Książka TomaszGrochocice 40, 27530 Ożarówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01462/22
certyfikat
Książka TomaszGrochocice 40, 27530 Ożarówdo 2023-09-19
PL-PNG-IP/01462/23
certyfikat
Książka TomaszGrochocice 40, 27-530 Ożarówdo 2024-09-19
PL-PNG-IP/01463/21
certyfikat
Książka ZdzisławGrochocice 40, 27-530 Ożarówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01463/22
certyfikat
Książka ZdzisławGrochocice 40, 27-530 Ożarówdo 2023-08-19
PL-PNG-IP/01463/23
certyfikat
Książka ZdzisławGrochocice 40, 27-530 Ożarówdo 2024-09-19
PL-PNG-IP/01465/21
certyfikat
Kędziora AgnieszkaOpatów, Lipowska 10, 27-500 Opatówdo 2022-10-05
PL-PNG-IP/01465/22
certyfikat
Kędziora AgnieszkaOpatów, Lipowska 10, 27-500 Opatówdo 2023-10-04
PL-PNG-IP/01465/23
certyfikat
Kędziora AgnieszkaTęcza, Sobiekurów 7, 27-570 Iwaniskado 2024-11-14
PL-PNG-IP/01469/21
certyfikat
Kaniszewski TomaszSzydłów, Kazimierza Wielkiego 23, 28-225 Szydłówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01469/22
certyfikat
Kaniszewski TomaszSzydłów, Kazimierza Wielkiego 23, 28-225 Szydłówdo 2023-09-20
PL-PNG-IP/01469/23
certyfikat
Kaniszewski TomaszSzydłów, Kazimierza Wielkiego 23, 28-225 Szydłówdo 2024-10-26
PL-PNG-IP/01470/21
certyfikat
Kania MonikaSzydłów, Osówka 30, 28-225 Szydłówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01470/22
certyfikat
Kania MonikaSzydłów, Osówka 30, 28-225 Szydłówdo 2023-11-02
PL-PNG-IP/01470/23
certyfikat
Kania MonikaSzydłów, Osówka 30, 28-225 Szydłówdo 2024-10-01
PL-PNG-IP/01471/21
certyfikat
Klamczyński MateuszSzydłów, Urocza 26, 28-225 Szydłówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01473/21
certyfikat
Łukasz Krzeszowski/Gospodarstwo Rolne Krzeszowski ŁukaszZubowice 13, 22-435 Zubowicedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01473/22
certyfikat
Łukasz Krzeszowski/Gospodarstwo Rolne Krzeszowski ŁukaszZubowice 13, 22-435 Zubowicedo 2023-08-17
PL-PNG-IP/01475/21
certyfikat
Anna Sanecka/Gospodarstwo Sadownicze Anna SaneckaWęgrce Panieńskie 29A, 27-641 Obrazówdo 2022-09-28
PL-PNG-IP/01475/22
certyfikat
Anna Sanecka/Gospodarstwo Sadownicze Anna SaneckaWęgrce Panieńskie 29A, 27-641 Obrazówdo 2023-09-20
PL-PNG-IP/01475/23
certyfikat
Anna Sanecka/Gospodarstwo Sadownicze Anna SaneckaWęgrce Panieńskie 29A, 27-641 Obrazówdo 2024-11-20
PL-PNG-IP/01477/21
certyfikat
Świszcz Anna i JanuszSulmice 75, 22-420 Skierbieszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01480/21
certyfikat
Gałka LeszekObsza 85B, 23-413 Obszado 2022-09-14
PL-PNG-IP/01481/21
certyfikat
Aleksandrowicz PiotrHrubieszów, Grabowiecka 39, 22-500 Hrubieszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01481/23
certyfikat
Aleksandrowicz PiotrHrubieszów, Grabowiecka 39, 22-500 Hrubieszówdo 2024-09-10
PL-PNG-IP/01485/21
certyfikat
Mielczarek KrzysztofDankowice Pierwsze 49, 42-160 Krzepicedo 2022-10-04
PL-PNG-IP/01485/22
certyfikat
Mielczarek KrzysztofDankowice Pierwsze 49, 42-160 Krzepicedo 2023-12-21
PL-PNG-IP/01485/23
certyfikat
Krzysztof Mielczarek/ Gospodarstwo Rolne Mielczarek KrzysztofDankowice Pierwsze 49, 42-160 Krzepicedo 2024-06-15
PL-PNG-IP/01489/21
certyfikat
Grzegorz Ciupa/Gospodarstwo Rolne Grzegorz CiupaKonary, Główna 26, 42-270 Kłomnicedo 2022-10-04
PL-PNG-IP/01491/21
certyfikat
Wieczorek JoannaBorowno Kolonia, Częstochowska 5, 42-233 Mykanówdo 2022-10-18
PL-PNG-IP/01491/22
certyfikat
Wieczorek JoannaBorowno Kolonia, Częstochowska 5, 42-233 Mykanówdo 2023-10-17
PL-PNG-IP/01491/23
certyfikat
Wieczorek JoannaBorowno Kolonia, Częstochowska 5, 42-233 Mykanówdo 2024-06-26
PL-PNG-IP/01501/21
certyfikat
Kołaczkowski KamilBaby, Słoneczna 35, 42-282 Kruszynado 2022-09-21
PL-PNG-IP/01501/22
certyfikat
Kołaczkowski KamilBaby, Słoneczna 35, 42-282 Kruszynado 2023-10-13
PL-PNG-IP/01501/23
certyfikat
Kamil Kołaczkowski / Gospodarstwo Rolne Kamil KołaczkowskiBaby, Słoneczna 35, 42-282 Kruszynado 2024-06-27
PL-PNG-IP/01505/21
certyfikat
Jędrak Anna i TomaszKuźnica Stara 56, 42-141 Przystajńdo 2022-10-11
PL-PNG-IP/01505/22
certyfikat
Jędrak Anna i TomaszKuźnica Stara 56, 42-141 Przystajńdo 2023-10-13
PL-PNG-IP/01505/23
certyfikat
Jędrak Anna i TomaszKuźnica Stara 56, 42-141 Przystajńdo 2024-07-10
PL-PNG-IP/01506/21
certyfikat
Kołaczkowski KrzysztofBaby, Słoneczna 35, 42-282 Kruszynado 2022-09-22
PL-PNG-IP/01506/22
certyfikat
Kołaczkowski KrzysztofBaby, Słoneczna 35, 42-282 Kruszynado 2023-10-13
PL-PNG-IP/01506/23
certyfikat
Krzysztof Kołaczkowski / Gospodarstwo Rolne Krzysztof KołaczkowskiBaby, Słoneczna 35, 42-282 Kruszynado 2024-06-27
PL-PNG-IP/01508/21
certyfikat
Radek DariuszFlorianów 14, 42-110 Popówdo 2022-09-28
PL-PNG-IP/01508/22
certyfikat
Radek DariuszFlorianów 14, 42-110 Popówdo 2023-08-15
PL-PNG-IP/01513/21
certyfikat
Marek Woldan/Gospodarstwo Rolne "MARKO" Marek WoldanBaby, Zielona 3, 42-282 Kruszynado 2022-09-21
PL-PNG-IP/01513/22
certyfikat
Marek Woldan/Gospodarstwo Rolne "MARKO" Marek WoldanBaby, Zielona 3, 42-282 Kruszynado 2023-10-19
PL-PNG-IP/01513/23
certyfikat
Marek Woldan/Gospodarstwo Rolne "MARKO" Marek WoldanBaby, Zielona 3, 42-282 Kruszynado 2024-07-03
PL-PNG-IP/01516/21
certyfikat
Sławomir Woldan/ Sławomir Woldan Gospodarstwo RolneKłomnice, Dworcowa 1 B, 42-270 Kłomnicedo 2022-10-04
PL-PNG-IP/01516/22
certyfikat
Sławomir Woldan/ Sławomir Woldan Gospodarstwo RolneKłomnice, Dworcowa 1 B, 42-270 Kłomnicedo 2023-10-16
PL-PNG-IP/01516/23
certyfikat
Sławomir Woldan/ Sławomir Woldan Gospodarstwo RolneKłomnice, Dworcowa 1 B, 42-270 Kłomnicedo 2024-06-27
PL-PNG-IP/01517/21
certyfikat
Similak RyszardJacków, Brzozowa 2, 42-282 Kruszynado 2022-10-04
PL-PNG-IP/01517/22
certyfikat
Similak RyszardJacków, Brzozowa 2, 42-282 Kruszynado 2023-10-03
PL-PNG-IP/01517/23
certyfikat
Similak RyszardJacków, Brzozowa 2, 42-282 Kruszynado 2024-06-27
PL-PNG-IP/01518/23
certyfikat
Chmiel AndrzejWysokie Drugie 15, 22-420 Skierbieszówdo 2024-11-28
PL-PNG-IP/01519/21
certyfikat
Marcin Siwek/Gospodarstwo Sadownicze Marcin SiwekŁukawa 80 A, 27-612 Wilczycedo 2022-10-28
PL-PNG-IP/01519/22
certyfikat
Marcin Siwek/Gospodarstwo Sadownicze Marcin SiwekŁukawa 80 A, 27-612 Wilczycedo 2023-10-25
PL-PNG-IP/01519/23
certyfikat
Marcin Siwek/Gospodarstwo Sadownicze Marcin SiwekŁukawa 80 A, 27-612 Wilczycedo 2024-10-06
PL-PNG-IP/01522/21
certyfikat
Kicińska MagdalenaZamość, ul. Nadrzeczna 49 A, 22-400 Zamośćdo 2022-10-27
PL-PNG-IP/01522/22
certyfikat
Kicińska MagdalenaZamość, ul. Nadrzeczna 49 A, 22-400 Zamośćdo 2023-08-24
PL-PNG-IP/01523/21
certyfikat
Denkiewicz PawełZamość, ul. Nadrzeczna 49 C, 22-400 Zamośćdo 2022-09-14
PL-PNG-IP/01523/22
certyfikat
Denkiewicz PawełZamość, ul. Nadrzeczna 49 C, 22-400 Zamośćdo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01523/23
certyfikat
Denkiewicz PawełZamość, ul. Nadrzeczna 49 C, 22-400 Zamośćdo 2024-11-15
PL-PNG-IP/01524/22
certyfikat
Pietrasz ZbigniewZimno 29, 22-650 Łaszczówdo 2023-08-22
PL-PNG-IP/01525/21
certyfikat
Ireneusz Jezierski/Gospodarstwo Rolne Ireneusz JezierskiCzumów 25, 22-500 Hrubieszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01528/21
certyfikat
Szajuk AdrianBereść 88, 22-425 Grabowiecdo 2022-09-13
PL-PNG-IP/01528/22
certyfikat
Szajuk AdrianBereść 88, 22-425 Grabowiecdo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01528/23
certyfikat
Szajuk AdrianBereść 88, 22-425 Grabowiecdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01529/21
certyfikat
Szajuk PrzemysławBereść 88, 22-425 Grabowiecdo 2022-09-13
PL-PNG-IP/01529/22
certyfikat
Szajuk PrzemysławBereść 88, 22-425 Grabowiecdo 2023-08-24
PL-PNG-IP/01529/23
certyfikat
Szajuk PrzemysławBereść 88, 22-425 Grabowiecdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/01530/21
certyfikat
Soszyńscy Artur i BeataHuszczka Duża 23, 22-420 Skierbieszówdo 2022-09-07
PL-PNG-IP/01530/23
certyfikat
Beata Soszyńska i Artur SoszyńskiHuszczka Duża 23, 22-420 Skierbieszówdo 2024-10-16
PL-PNG-IP/01532/21
certyfikat
Węcławik BohdanWysokie Pierwsze 59, 22-420 Skierbieszówdo 2022-09-29
PL-PNG-IP/01532/22
certyfikat
Węcławik BohdanWysokie Pierwsze 59, 22-420 Skierbieszówdo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01535/21
certyfikat
Stanisław Skiba/Stanisław Skiba Gospodarstwo RolnePaary 45, 22-672 Susiecdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01535/22
certyfikat
Stanisław Skiba/Stanisław Skiba Gospodarstwo RolnePaary 45, 22-672 Susiecdo 2023-08-13
PL-PNG-IP/01535/23
certyfikat
Stanisław Skiba/Stanisław Skiba Gospodarstwo RolnePaary 45, 22-672 Susiecdo 2024-09-03
PL-PNG-IP/01536/21
certyfikat
Wrzos Agnieszka i RobertObrowiec 105 A, 22-500 Hrubieszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01536/22
certyfikat
Wrzos Agnieszka i RobertObrowiec 105 A, 22-500 Hrubieszówdo 2023-08-07
PL-PNG-IP/01536/23
certyfikat
Wrzos Agnieszka i RobertObrowiec 105 A, 22-500 Hrubieszówdo 2024-08-24
PL-PNG-IP/01537/21
certyfikat
Siwiec Renata i LeszekMajdan Skierbieszowski 39, 22-420 Skierbieszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01537/22
certyfikat
Siwiec Renata i LeszekMajdan Skierbieszowski 39, 22-420 Skierbieszówdo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01537/23
certyfikat
Siwiec Renata i LeszekMajdan Skierbieszowski 39, 22-420 Skierbieszówdo 2024-09-06
PL-PNG-IP/01538/21
certyfikat
Banach AndrzejSkierbieszów-Kolonia 24, 22-420 Skierbieszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01538/22
certyfikat
Banach AndrzejSkierbieszów-Kolonia 24, 22-420 Skierbieszówdo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01538/23
certyfikat
Banach AndrzejSkierbieszów-Kolonia 24, 22-420 Skierbieszówdo 2024-11-05
PL-PNG-IP/01542/21
certyfikat
Mateusz Stoń/Gospodarstwo Rolne Mateusz StońNiewirków-Kolonia 21 A, 22-455 Miączyndo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01542/22
certyfikat
Mateusz Stoń/Gospodarstwo Rolne Mateusz StońNiewirków-Kolonia 21 A, 22-455 Miączyndo 2023-08-28
PL-PNG-IP/01543/21
certyfikat
Gogolewska ZofiaZamość, ul. Listopadowa 41/24, 22-400 Zamośćdo 2022-11-08
PL-PNG-IP/01543/22
certyfikat
Gogolewska ZofiaZamość, ul. Listopadowa 41/24, 22-400 Zamośćdo 2023-08-29
PL-PNG-IP/01544/21
certyfikat
Herc-Cooper MonikaSitaniec-Kolonia 35, 22-400 Zamośćdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01545/21
certyfikat
Mariusz Skóra/Gospodarstwo Rolne Skóra MariuszCześniki-Kolonia 61, 22-424 Sitnodo 2022-10-11
PL-PNG-IP/01545/22
certyfikat
Mariusz Skóra/Gospodarstwo Rolne Skóra MariuszCześniki-Kolonia 61, 22-424 Sitnodo 2023-09-06
PL-PNG-IP/01545/23
certyfikat
Mariusz Skóra/Gospodarstwo Rolne Skóra MariuszCześniki-Kolonia 61, 22-424 Sitnodo 2024-07-16
PL-PNG-IP/01549/21
certyfikat
Wróblewski KrzysztofStaszic 9, 22-510 Uchaniedo 2022-10-26
PL-PNG-IP/01549/22
certyfikat
Wróblewski KrzysztofStaszic 9, 22-510 Uchaniedo 2023-10-26
PL-PNG-IP/01549/23
certyfikat
Wróblewski KrzysztofStaszic 9, 22-510 Uchaniedo 2024-10-03
PL-PNG-IP/01551/21
certyfikat
Popielec MonikaGruszka Mała Druga 16, 22-413 Nieliszdo 2022-10-18
PL-PNG-IP/01551/22
certyfikat
Popielec MonikaGruszka Mała Druga 16, 22-413 Nieliszdo 2023-08-24
PL-PNG-IP/01551/23
certyfikat
Popielec MonikaGruszka Mała Druga 16, 22-413 Nieliszdo 2024-09-06
PL-PNG-IP/01552/21
certyfikat
Pąk KrzysztofDrohiczany 44 A, 22-510 Uchaniedo 2022-09-21
PL-PNG-IP/01552/22
certyfikat
Pąk KrzysztofDrohiczany 44 A, 22-510 Uchaniedo 2023-08-15
PL-PNG-IP/01552/23
certyfikat
Pąk KrzysztofDrohiczany 44 A, 22-510 Uchaniedo 2024-08-17
PL-PNG-IP/01553/21
certyfikat
Pąk EwaDrohiczany 44 A, 22-510 Uchaniedo 2022-09-07
PL-PNG-IP/01553/22
certyfikat
Pąk EwaDrohiczany 44 A, 22-510 Uchaniedo 2023-08-17
PL-PNG-IP/01553/23
certyfikat
Pąk EwaDrohiczany 44 A, 22-510 Uchaniedo 2024-08-17
PL-PNG-IP/01554/21
certyfikat
Duziak DariuszKotlice 24, 22-455 Miączyndo 2022-09-22
PL-PNG-IP/01555/21
certyfikat
Daruk MichałKorytyna 16, 22-554 Trzeszczanydo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01555/22
certyfikat
Daruk MichałKorytyna 16, 22-554 Trzeszczanydo 2023-08-16
PL-PNG-IP/01555/23
certyfikat
Daruk MichałKorytyna 16, 22-554 Trzeszczanydo 2024-10-01
PL-PNG-IP/01555A/22
certyfikat
Daruk MichałKorytyna 16, 22-554 Trzeszczanydo 2023-08-17
PL-PNG-IP/01557/23
certyfikat
Bracichowicz PiotrLubania 3, 26-020 Chmielnikdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/01558/21
certyfikat
Nogajczyk AndrzejRębów 35, 28-404 Kijedo 2022-10-26
PL-PNG-IP/01558/22
certyfikat
Nogajczyk AndrzejRębów 35, 28-404 Kijedo 2023-11-15
PL-PNG-IP/01558/23
certyfikat
Nogajczyk AndrzejRębów 35, 28-404 Kijedo 2024-11-09
PL-PNG-IP/01559/21
certyfikat
Nogajczyk DominikRębów 35, 28-404 Kijedo 2022-11-02
PL-PNG-IP/01559/22
certyfikat
Nogajczyk DominikRębów 35, 28-404 Kijedo 2023-10-16
PL-PNG-IP/01559/23
certyfikat
Nogajczyk DominikRębów 35, 28-404 Kijedo 2024-11-12
PL-PNG-IP/01560/21
certyfikat
Tokarski StanisławKotarszyn 54, 27-425 Waśniówdo 2022-09-05
PL-PNG-IP/01560/22
certyfikat
Tokarski StanisławKotarszyn 54, 27-425 Waśniówdo 2023-09-27
PL-PNG-IP/01560/23
certyfikat
Tokarski StanisławKotarszyn 54, 27-425 Waśniówdo 2024-10-08
PL-PNG-IP/01562/21
certyfikat
Klimkowski JacekKornacice 43, 27-500 Opatówdo 2022-10-05
PL-PNG-IP/01563/21
certyfikat
Płaczek ZenonSieradz, Czarneckiego 42, 98-200 Sieradzdo 2022-11-08
PL-PNG-IP/01563/22
certyfikat
Płaczek ZenonSieradz, Czarneckiego 42, 98-200 Sieradzdo 2023-11-27
PL-PNG-IP/01563/23
certyfikat
Płaczek ZenonStoczki 54, 98-200 Sieradzdo 2024-09-05
PL-PNG-IP/01564/21
certyfikat
Krakowiak GrzegorzWilczyce 23, 26-612 Wilczycedo 2022-11-24
PL-PNG-IP/01564/22
certyfikat
Krakowiak GrzegorzWilczyce 23, 26-612 Wilczycedo 2023-09-19
PL-PNG-IP/01564/23
certyfikat
Krakowiak GrzegorzWilczyce 23, 26-612 Wilczycedo 2024-10-05
PL-PNG-IP/01565/21
certyfikat
Bartkiewicz PawełSarnia Zwola 22, 27-425 Waśniówdo 2022-09-14
PL-PNG-IP/01565/22
certyfikat
Bartkiewicz PawełSarnia Zwola 22, 27-425 Waśniówdo 2023-10-04
PL-PNG-IP/01565/23
certyfikat
Bartkiewicz PawełSarnia Zwola 22, 27-425 Waśniówdo 2024-09-26
PL-PNG-IP/01567/21
certyfikat
Piotr Ścieszko/Gospodarstwo Rolne Piotr ŚcieszkoDalków 156, 97-318 Czarnocindo 2022-10-11
PL-PNG-IP/01567/22
certyfikat
Piotr Ścieszko/Gospodarstwo Rolne Piotr ŚcieszkoDalków 156, 97-318 Czarnocindo 2023-11-06
PL-PNG-IP/01567/23
certyfikat
Piotr Ścieszko / Gospodarstwo Rolne Piotr ŚcieszkoDalków 156, 97-318 Czarnocindo 2024-12-27
PL-PNG-IP/01569/21
certyfikat
Koziara DorotaWojsławice 70, 28-425 Złotado 2022-10-26
PL-PNG-IP/01569/22
certyfikat
Koziara DorotaWojsławice 70, 28-425 Złotado 2023-10-06
PL-PNG-IP/01569/23
certyfikat
Koziara DorotaWojsławice 70, 28-425 Złotado 2024-12-28
PL-PNG-IP/01571/21
certyfikat
Trybalski MarekGrabowiec-Góra 10, 22-425 Grabowiecdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01571/23
certyfikat
Trybalski MarekGrabowiec-Góra 10, 22-425 Grabowiecdo 2024-10-10
PL-PNG-IP/01572/21
certyfikat
Michalczak ŁukaszOsiny-Majorat 21, 27-220 Mirzecdo 2022-11-09
PL-PNG-IP/01572/22
certyfikat
Michalczak ŁukaszOsiny-Majorat 21, 27-220 Mirzecdo 2023-09-14
PL-PNG-IP/01572/23
certyfikat
Michalczak ŁukaszOsiny-Majorat 21, 27-220 Mirzecdo 2024-09-18
PL-PNG-IP/01573/21
certyfikat
Herc AdamSitaniec-Kolonia 35, 22-400 Zamośćdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01574/21
certyfikat
Herc IreneuszSitaniec-Kolonia 40, 22-400 Zamośćdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01575/21
certyfikat
Beata Florczyk/Gospodarstwo Rolne Beata FlorczykSzczukwin, Gliniana 90, 95-080 Tuszyndo 2022-10-19
PL-PNG-IP/01575/22
certyfikat
Beata Florczyk/Gospodarstwo Rolne Beata FlorczykSzczukwin, Gliniana 90, 95-080 Tuszyndo 2023-10-23
PL-PNG-IP/01575/23
certyfikat
Beata Florczyk/Gospodarstwo Rolne Beata FlorczykSzczukwin, UL.Gliniana 90, 95-080 Tuszyndo 2024-12-04
PL-PNG-IP/01577/21
certyfikat
Mielniczuk AmadeuszKryszyn 10, 22-652 Telatyndo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01577/22
certyfikat
Mielniczuk AmadeuszKryszyn 10, 22-652 Telatyndo 2023-08-22
PL-PNG-IP/01577/23
certyfikat
Mielniczuk AmadeuszKryszyn 10, 22-652 Telatyndo 2024-10-09
PL-PNG-IP/01579/21
certyfikat
Piłat AndrzejWerbkowice, Zamojska 12, 22-530 Werbkowicedo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01579/22
certyfikat
Piłat AndrzejWerbkowice, Zamojska 12, 22-530 Werbkowicedo 2023-08-07
PL-PNG-IP/01579/23
certyfikat
Piłat AndrzejWerbkowice, Zamojska 12, 22-530 Werbkowicedo 2024-10-08
PL-PNG-IP/01582/21
certyfikat
Arkadiusz Mazurek/Gospodarstwo Rolne Arkadiusz MazurekZwierzyniec 5, 22-304 Siennica Różanado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01582/22
certyfikat
Arkadiusz Mazurek/Gospodarstwo Rolne Arkadiusz MazurekZwierzyniec 5, 22-304 Siennica Różanado 2023-08-22
PL-PNG-IP/01583/21
certyfikat
Sebastian Róg/ Sangrow Sp. z o.o.Zajeziorze 45, 27-650 Samborzecdo 2022-11-24
PL-PNG-IP/01585/21
certyfikat
Wojciech Sabat/Gospodarstwo Ogrodniczo-Warzywne Sabat WojciechKamieniec 23, 27-660 Koprzywnicado 2022-11-23
PL-PNG-IP/01585/22
certyfikat
Wojciech Sabat/Gospodarstwo Ogrodniczo-Warzywne Sabat WojciechKamieniec 23, 27-660 Koprzywnicado 2023-11-23
PL-PNG-IP/01585/23
certyfikat
Wojciech Sabat/Gospodarstwo Ogrodniczo-Warzywne Sabat WojciechKamieniec 23, 27-660 Koprzywnicado 2024-11-27
PL-PNG-IP/01586/21
certyfikat
Szwed MirosławKamieniec 33, 27-660 Koprzywnicado 2022-11-22
PL-PNG-IP/01586/22
certyfikat
Szwed MirosławKamieniec 33, 27-660 Koprzywnicado 2023-11-21
PL-PNG-IP/01586/23
certyfikat
Szwed MirosławKamieniec 33, 27-660 Koprzywnicado 2024-11-01
PL-PNG-IP/01587/21
certyfikat
Śmiechowski ZbigniewGorzyczany 145, 27-650 Samborzecdo 2022-11-21
PL-PNG-IP/01587/22
certyfikat
Śmiechowski ZbigniewGorzyczany 145, 27-650 Samborzecdo 2023-11-09
PL-PNG-IP/01587/23
certyfikat
Śmiechowski ZbigniewGorzyczany 145, 27-650 Samborzecdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/01588/21
certyfikat
Grębowiec MieczysławBogoria Skotnicka 31, 27-650 Samborzecdo 2022-11-16
PL-PNG-IP/01588/22
certyfikat
Grębowiec MieczysławBogoria Skotnicka 31, 27-650 Samborzecdo 2023-11-21
PL-PNG-IP/01588/23
certyfikat
Grębowiec MieczysławBogoria Skotnicka 31, 27-650 Samborzecdo 2024-11-05
PL-PNG-IP/01590/21
certyfikat
Paradowski RobertBereść 32, 22-425 Grabowiecdo 2022-09-20
PL-PNG-IP/01590A/21
certyfikat
Paradowski RobertBereść 32, 22-425 Grabowiecdo 2022-09-20
PL-PNG-IP/01591/21
certyfikat
Rubacha JakubHoryszów 104, 22-455 Miączyndo 2022-09-29
PL-PNG-IP/01591/22
certyfikat
Rubacha JakubHoryszów 104, 22-455 Miączyndo 2023-08-29
PL-PNG-IP/01594/21
certyfikat
Lidia Zybała /Gospodarstwo Sadownicze Lidia ZybałaKleczanów 28, 27-641 Obrazówdo 2022-10-11
PL-PNG-IP/01594/22
certyfikat
Lidia Zybała /Gospodarstwo Sadownicze Lidia ZybałaKleczanów 28, 27-641 Obrazówdo 2023-10-25
PL-PNG-IP/01594/23
certyfikat
Lidia Zybała /Gospodarstwo Sadownicze Lidia ZybałaKleczanów 28, 27-641 Obrazówdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/01594A/23
certyfikat
Lidia Zybała /Gospodarstwo Sadownicze Lidia ZybałaKleczanów 28, 27-641 Obrazówdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/01601/21
certyfikat
Garlicki MirosławŚniekozy 23, 27-640 Klimontówdo 2022-09-26
PL-PNG-IP/01601/23
certyfikat
Garlicki MirosławŚniekozy 23, 27-640 Klimontówdo 2024-12-11
PL-PNG-IP/01601A/21
certyfikat
Garlicki MirosławŚniekozy 23, 27-640 Klimontówdo 2022-10-19
PL-PNG-IP/01604/21
certyfikat
Suchojad Grzegorz/Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Suchojad GrzegorzSolec 81, 28-225 Szydłówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01605/21
certyfikat
Woźniak PiotrŚwięcica 41, 27-641 Obrazówdo 2022-11-23
PL-PNG-IP/01606/22
certyfikat
Mendala SławomirBilcza 96, 27-641 Obrazówdo 2023-09-21
PL-PNG-IP/01606/23
certyfikat
Mendala SławomirBilcza 96, 27-641 Obrazówdo 2024-12-07
PL-PNG-IP/01608/21
certyfikat
Sebastian Mazur/Gospodarstwo Sadownicze Sebastian MazurŻurawica 61 A, 27-641 Obrazówdo 2022-10-06
PL-PNG-IP/01608/22
certyfikat
Sebastian Mazur/Gospodarstwo Sadownicze Sebastian MazurŻurawica 61 A, 27-641 Obrazówdo 2023-11-17
PL-PNG-IP/01608/23
certyfikat
Sebastian Mazur/Gospodarstwo Sadownicze Sebastian MazurŻurawica 61 A, 27-641 Obrazówdo 2024-11-13
PL-PNG-IP/01609/21
certyfikat
Przemysław Bąk/Gospodarstwo Sadownicze Przemysław BąkPolanów 76, 27-650 Samborzecdo 2022-11-28
PL-PNG-IP/01609/22
certyfikat
Przemysław Bąk/Gospodarstwo Sadownicze Przemysław BąkPolanów 76, 27-650 Samborzecdo 2023-11-28
PL-PNG-IP/01609/23
certyfikat
Przemysław Bąk/Gospodarstwo Sadownicze Przemysław BąkPolanów 76, 27-650 Samborzecdo 2024-11-14
PL-PNG-IP/01612/23
certyfikat
Augustowska AngelikaStodoły-Kolonie 63, 27-532 Wojciechowicedo 2024-10-01
PL-PNG-IP/01613/21
certyfikat
Pawlik ŁukaszPaprocice 10, 26-006 Nowa Słupiado 2022-09-06
PL-PNG-IP/01614/23
certyfikat
Mirosław Michalski/Gospodarstwo Rolne Mirosław MichalskiKurów, Fabryczna 31, 24-170 Kurówdo 2024-11-20
PL-PNG-IP/01615/23
certyfikat
Michał Michalski/Gospodarstwo Rolne Michał MichalskiKurów, Fabryczna 31, 24-170 Kurówdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/01620/23
certyfikat
Piotr Przybylski/Gospodarstwo Rolne Piotr PrzybylskiŁask, Narutowicza 5/31, 98-100 Łaskdo 2024-08-20
PL-PNG-IP/01622/21
certyfikat
Mucha KazimierzKlementowice 12/a, 24-170 Kurówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01622/22
certyfikat
Mucha KazimierzKlementowice 12/a, 24-170 Kurówdo 2023-09-07
PL-PNG-IP/01626/21
certyfikat
Paweł Kozak/Gospodarstwo Sadownicze Paweł KozakKlementowice 13, 24-170 Kurówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01626/22
certyfikat
Paweł Kozak/Gospodarstwo Sadownicze Paweł KozakKlementowice 13, 24-170 Kurówdo 2023-09-01
PL-PNG-IP/01626/23
certyfikat
Paweł Kozak/Gospodarstwo Sadownicze Paweł KozakKlementowice 13, 24-170 Kurówdo 2024-10-30
PL-PNG-IP/01630/21
certyfikat
Guzek GrzegorzKlementowice 215, 24-170 Kurówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01630/22
certyfikat
Guzek GrzegorzKlementowice 215, 24-170 Kurówdo 2023-08-18
PL-PNG-IP/01630/23
certyfikat
Guzek GrzegorzKlementowice 215, 24-170 Kurówdo 2024-09-20
PL-PNG-IP/01631/21
certyfikat
Wójcik MariuszNikisiałka Mała 9, 27-500 Opatówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01631/22
certyfikat
Wójcik MariuszNikisiałka Mała 9, 27-500 Opatówdo 2023-09-27
PL-PNG-IP/01631/23
certyfikat
Wójcik MariuszNikisiałka Mała 9, 27-500 Opatówdo 2024-10-10
PL-PNG-IP/01642/21
certyfikat
Nowak AntoniTarnowo Podgórne, Poznańska 15, 62-080 Tarnowo Podgórnedo 2022-08-24
PL-PNG-IP/01642/22
certyfikat
Nowak AntoniTarnowo Podgórne, Poznańska 15, 62-080 Tarnowo Podgórnedo 2023-11-01
PL-PNG-IP/01642/23
certyfikat
Antoni Nowak/Gospodarstwo Sadownicze Antoni NowakTarnowo Podgórne, Poznańska 15, 62-080 Tarnowo Podgórnedo 2024-12-19
PL-PNG-IP/01646/21
certyfikat
Dawid Królikowski/ Gospodarstwo Sadownicze Dawid KrólikowskiGolianki 7, 05-620 Błędówdo 2022-11-03
PL-PNG-IP/01646/22
certyfikat
Dawid Królikowski/ Gospodarstwo Sadownicze Dawid KrólikowskiGolianki 7, 05-620 Błędówdo 2023-09-21
PL-PNG-IP/01646/23
certyfikat
Dawid Królikowski/ Gospodarstwo Sadownicze Dawid KrólikowskiGolianki 7, 05-620 Błędówdo 2024-09-05
PL-PNG-IP/01648/21
certyfikat
Misiura MagdalenaMichałów 19, 27-423 Bałtówdo 2022-09-21
PL-PNG-IP/01653/23
certyfikat
Gospodarstwo Sadownicze Szczepański AdamGorczyn 10, 98-100 Łaskdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/01655/23
certyfikat
Przybylski MarianKurów 28 A, 97-425 Zelówdo 2024-08-20
PL-PNG-IP/01657/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Jakub OśródekPróba 1, 98-275 Brzeźniodo 2024-09-04
PL-PNG-IP/01658/23
certyfikat
Gospodarstwo Sadownicze Dorota Drobnik-MatusiakZapole 58, 98-275 Brzeźniodo 2024-08-07
PL-PNG-IP/01659/23
certyfikat
Gospodarstwo Sadownicze Łukasz BłaszczykKurówek 2, 97-425 Zelówdo 2024-10-08
PL-PNG-IP/01661/21
certyfikat
Zdziennicki MirosławKarłowo 16, 96-521 Brzozów Ado 2022-10-11
PL-PNG-IP/01661/22
certyfikat
Zdziennicki MirosławKarłowo 16, 96-521 Brzozów Ado 2023-10-11
PL-PNG-IP/01662/21
certyfikat
Jacek Zimoląg/Gospodarstwo Ogrodnicze Jacek ZimolągStrączków 67, 27-650 Samborzecdo 2022-09-14
PL-PNG-IP/01662/22
certyfikat
Jacek Zimoląg/Gospodarstwo Ogrodnicze Jacek ZimolągStrączków 67, 27-650 Samborzecdo 2023-09-15
PL-PNG-IP/01671/21
certyfikat
Kamil Krasoń/Gospodarswo Ogrodnicze Kamil KrasońKrzyżanów 19, 97-371 Wola Krzysztoporskado 2022-11-15
PL-PNG-IP/01671/22
certyfikat
Kamil Krasoń/Gospodarswo Ogrodnicze Kamil KrasońKrzyżanów 19, 97-371 Wola Krzysztoporskado 2023-11-14
PL-PNG-IP/01675/23
certyfikat
Kamiński MariuszBiałopole, Borowinowa 9, 22-135 Białopoledo 2024-11-09
PL-PNG-IP/01677/21
certyfikat
Wilgos JoannaBuśno 34, 22-135 Białopoledo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01677/22
certyfikat
Wilgos JoannaBuśno 34, 22-135 Białopoledo 2023-08-15
PL-PNG-IP/01677/23
certyfikat
Wilgos JoannaBuśno 34, 22-135 Białopoledo 2024-11-07
PL-PNG-IP/01688/21
certyfikat
Leja MartaZamość, Polna 11B/41, 22-400 Zamośćdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01688/22
certyfikat
Mak MartaZamość, Polna 11B/41, 22-400 Zamośćdo 2023-09-05
PL-PNG-IP/01694/21
certyfikat
Czajka RenataMiędzygórz 76, 27-641 Obrazówdo 2022-08-23
PL-PNG-IP/01694/22
certyfikat
Czajka RenataMiędzygórz 76, 27-641 Obrazówdo 2023-09-20
PL-PNG-IP/01694/23
certyfikat
Czajka RenataMiędzygórz 76, 27-641 Obrazówdo 2024-09-07
PL-PNG-IP/01694/24
certyfikat
Czajka RenataMiędzygórz 76, 27-641 Obrazówdo 2025-01-25
PL-PNG-IP/01705/23
certyfikat
Bednarski SzymonAnin 9, 99-322 Oporówdo 2024-09-06
PL-PNG-IP/01705A/23
certyfikat
Bednarski SzymonAnin 9, 99-322 Oporówdo 2024-09-06
PL-PNG-IP/01705B/23
certyfikat
Bednarski SzymonAnin 9, 99-322 Oporówdo 2024-09-06
PL-PNG-IP/01706/21
certyfikat
Andrzej Karaluch/Gospodarstwo Rolne Andrzej KaraluchKrupia Wólka, Górna 26, 05-540 Krupia Wólkado 2022-10-26
PL-PNG-IP/01706/22
certyfikat
Andrzej Karaluch/Gospodarstwo Rolne Andrzej KaraluchKrupia Wólka, Górna 26, 05-540 Krupia Wólkado 2023-10-27
PL-PNG-IP/01706/23
certyfikat
Andrzej Karaluch/Gospodarstwo Rolne ANSIL FARM Andrzej KaraluchKrupia Wólka, Górna 26, 05-540 Krupia Wólkado 2024-12-28
PL-PNG-IP/01710/21
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Paweł Milczuk Paweł MilczukSitaniec-Kolonia 39, 22-400 Zamośćdo 2022-09-14
PL-PNG-IP/01712/23
certyfikat
Nogajczyk MałgorzataRębów 35, 28-404 Kijedo 2024-10-12
PL-PNG-IP/01713/21
certyfikat
Kędziora KlaudiuszTomaszów 8/A, 27-500 Opatówdo 2022-11-08
PL-PNG-IP/01713/23
certyfikat
Kędziora KlaudiuszTomaszów 8/A, 27-500 Opatówdo 2024-07-11
PL-PNG-IP/01713A/23
certyfikat
Kędziora KlaudiuszTomaszów 8/A, 27-500 Opatówdo 2024-11-28
PL-PNG-IP/01714/21
certyfikat
Jarosz ZofiaMiędzygórz 5a, 27-641 Obrazówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01714/22
certyfikat
Jarosz ZofiaMiędzygórz 5a, 27-641 Obrazówdo 2023-09-21
PL-PNG-IP/01715/21
certyfikat
Piotr Ryczkowski/ Gospodarstwo Sadownicze Piotr RyczkowskiKleczanów 54, 27-641 Obrazówdo 2022-10-04
PL-PNG-IP/01715/22
certyfikat
Piotr Ryczkowski/ Gospodarstwo Sadownicze Piotr RyczkowskiKleczanów 54, 27-641 Obrazówdo 2023-10-19
PL-PNG-IP/01715/23
certyfikat
Gospodarstwo Sadownicze Piotr RyczkowskiKleczanów 54, 27-641 Obrazówdo 2024-12-10
PL-PNG-IP/01717/21
certyfikat
Przydatek MateuszKochanówka 24, 27-350 Siennodo 2022-10-26
PL-PNG-IP/01717/22
certyfikat
Przydatek MateuszKochanówka 24, 27-350 Siennodo 2023-10-19
PL-PNG-IP/01717/23
certyfikat
Przydatek MateuszKochanówka 24, 27-350 Siennodo 2024-12-25
PL-PNG-IP/01723/21
certyfikat
Magdalena Bąk/Gospodarstwo Sadownicze Magdalena BąkBogoria Skotnicka 27, 27-650 Samborzecdo 2022-10-05
PL-PNG-IP/01723/22
certyfikat
Magdalena Bąk/Gospodarstwo Sadownicze Magdalena BąkBogoria Skotnicka 27, 27-650 Samborzecdo 2023-10-04
PL-PNG-IP/01723/23
certyfikat
Magdalena Bąk/Gospodarstwo Sadownicze Magdalena BąkBogoria Skotnicka 27, 27-650 Samborzecdo 2024-11-14
PL-PNG-IP/01724/23
certyfikat
Różalski PawełDacharzów 14a, 27-612 Wilczycedo 2024-10-16
PL-PNG-IP/01725/21
certyfikat
Nowak KatarzynaDąbrówka 53, 42-110 Popówdo 2022-09-28
PL-PNG-IP/01727/23
certyfikat
Tupikowski SławomirWólka Zdunkówka 30, 21-310 Wohyńdo 2024-12-03
PL-PNG-IP/01728/21
certyfikat
Zwierz Agnieszka i BogusławAleksandrów 22, 96-514 Rybnodo 2022-10-06
PL-PNG-IP/01728/22
certyfikat
Zwierz Agnieszka i BogusławAleksandrów 22, 96-514 Rybnodo 2023-10-06
PL-PNG-IP/01728/23
certyfikat
Zwierz Agnieszka i BogusławAleksandrów 22, 96-514 Rybnodo 2024-12-14
PL-PNG-IP/01736/21
certyfikat
Jacek Pokraka/Gospodarstwo Rolne Jacek PokrakaRudno 2 A, 22-114 Żmudźdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01736/22
certyfikat
Jacek Pokraka/Gospodarstwo Rolne Jacek PokrakaRudno 2 A, 22-114 Żmudźdo 2023-08-15
PL-PNG-IP/01737/23
certyfikat
Kodeniec BarbaraGrabowiec, Wesoła 19, 22-425 Grabowiecdo 2024-11-20
PL-PNG-IP/01740/21
certyfikat
Tomasz Sender/Gospodarstwo Rolne Tomasz SenderDołhobyczów, Polna 45, 22-540 Dołhobyczówdo 2022-09-07
PL-PNG-IP/01740/22
certyfikat
Tomasz Sender/Gospodarstwo Rolne Tomasz SenderDołhobyczów, Polna 45, 22-540 Dołhobyczówdo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01740/23
certyfikat
Tomasz Sender/Gospodarstwo Rolne Tomasz SenderDołhobyczów, Polna 45, 22-540 Dołhobyczówdo 2024-08-16
PL-PNG-IP/01743/21
certyfikat
Maria Sender/Gospodarstwo Rolne Maria SenderDołhobyczów, Polna 45, 22-540 Dołhobyczówdo 2022-09-15
PL-PNG-IP/01743/22
certyfikat
Maria Sender/Gospodarstwo Rolne Maria SenderDołhobyczów, Polna 45, 22-540 Dołhobyczówdo 2023-08-23
PL-PNG-IP/01743/23
certyfikat
Maria Sender/Gospodarstwo Rolne Maria SenderDołhobyczów, Polna 45, 22-540 Dołhobyczówdo 2024-08-16
PL-PNG-IP/01744/23
certyfikat
Panas MarekCzechówka 8, 22-425 Grabowiecdo 2024-12-03
PL-PNG-IP/01749/21
certyfikat
Karol Banach/Gospodarstwo Rolne Karol BanachEmilianów 21, 21-050 Piaskido 2022-08-08
PL-PNG-IP/01751/21
certyfikat
Grzegorz Akuszewski/Gospodarstwo Ogrodnicze Grzegorz AkuszewskiBogoria Skotnicka 38, 27-650 Samborzecdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/01751/22
certyfikat
Grzegorz Akuszewski/Gospodarstwo Ogrodnicze Grzegorz AkuszewskiBogoria Skotnicka 38, 27-650 Samborzecdo 2023-11-22
PL-PNG-IP/01751/23
certyfikat
Grzegorz Akuszewski/Gospodarstwo Ogrodnicze Grzegorz AkuszewskiBogoria Skotnicka 38, 27-650 Samborzecdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01752/21
certyfikat
Sztorc ArturKakonin 46, 26-004 Bielinydo 2022-09-06
PL-PNG-IP/01752/22
certyfikat
Sztorc ArturKakonin 46, 26-004 Bielinydo 2023-09-18
PL-PNG-IP/01752/23
certyfikat
Sztorc ArturKakonin 46, 26-004 Bielinydo 2024-12-27
PL-PNG-IP/01756/23
certyfikat
Damian Unifantowicz/Gospodarstwo Rolne Unifantowicz DamianBronisławka 17, 22-425 Grabowiecdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01764/21
certyfikat
Gospodarstwo Rolne M. A. Kosteccy Matra KosteckaWólka Cycowska 35, 21-070 Cycówdo 2022-10-04
PL-PNG-IP/01767/21
certyfikat
Minkina PawełCzekarzewice Pierwsze 37, 27-515 Tarłówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01767/22
certyfikat
Minkina PawełCzekarzewice Pierwsze 37, 27-515 Tarłówdo 2023-09-19
PL-PNG-IP/01767/23
certyfikat
Minkina PawełCzekarzewice Pierwsze 37, 27-515 Tarłówdo 2024-11-16
PL-PNG-IP/01767A/23
certyfikat
Minkina PawełCzekarzewice Pierwsze 37, 27-515 Tarłówdo 2024-11-16
PL-PNG-IP/01767B/23
certyfikat
Minkina PawełCzekarzewice Pierwsze 37, 27-515 Tarłówdo 2024-11-16
PL-PNG-IP/01770/22
certyfikat
Blada RenataSielec-Kolonia 10, 28-530 Skalbmierzdo 2023-10-09
PL-PNG-IP/01772/21
certyfikat
Bijata PawełSielec-Kolonia 20, 28-530 Skalbmierzdo 2022-09-08
PL-PNG-IP/01772/22
certyfikat
Bijata PawełSielec-Kolonia 20, 28-530 Skalbmierzdo 2023-09-07
PL-PNG-IP/01774/21
certyfikat
Madej KamilSielec-Kolonia 73, 28-530 Skalbmierzdo 2022-09-21
PL-PNG-IP/01776/21
certyfikat
Dorota Szałas/Gospodarstwo Ogrodnicze Szałas DorotaZakrzów 48a, 24-335 Łaziskado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01776/22
certyfikat
Dorota Szałas/Gospodarstwo Ogrodnicze Szałas DorotaZakrzów 48a, 24-335 Łaziskado 2023-10-24
PL-PNG-IP/01777/21
certyfikat
Modrak PiotrNowy Kozłów Pierwszy 34, 96-513 Nowa Suchado 2022-11-15
PL-PNG-IP/01777/22
certyfikat
Modrak PiotrNowy Kozłów Pierwszy 34, 96-513 Nowa Suchado 2023-10-16
PL-PNG-IP/01779/23
certyfikat
Bałanda DariuszŻurawlów 9, 22-425 Grabowiecdo 2024-11-28
PL-PNG-IP/01782/21
certyfikat
Czech AdamŁojowice 19, 27-650 Samborzecdo 2022-11-08
PL-PNG-IP/01782/22
certyfikat
Czech AdamŁojowice 19, 27-650 Samborzecdo 2023-11-07
PL-PNG-IP/01782/23
certyfikat
Czech AdamŁojowice 19, 27-650 Samborzecdo 2024-12-03
PL-PNG-IP/01786/21
certyfikat
Krzysztof Pytlarz/Gospodarstwo Sadownicze Krzysztof PytlarzCzęstochowa, Brzechwy 10, 42-215 Częstochowado 2022-07-28
PL-PNG-IP/01786/22
certyfikat
Krzysztof Pytlarz/Gospodarstwo Sadownicze Krzysztof PytlarzCzęstochowa, Brzechwy 10, 42-215 Częstochowado 2023-10-19
PL-PNG-IP/01786/23
certyfikat
Krzysztof Pytlarz/Gospodarstwo Sadownicze Krzysztof PytlarzCzęstochowa, Brzechwy 10, 42-215 Częstochowado 2024-08-08
PL-PNG-IP/01791/21
certyfikat
Wojciech Misztela/Gospodarstwo Rolne Wojciech MisztelaKamocinek 5, 97-306 Grabicado 2022-12-21
PL-PNG-IP/01791/22
certyfikat
Wojciech Misztela/Gospodarstwo Rolne Wojciech MisztelaKamocinek 5, 97-306 Grabicado 2023-12-04
PL-PNG-IP/01791/23
certyfikat
Wojciech Misztela/Gospodarstwo Rolne Wojciech MisztelaKamocinek 5, 97-306 Grabicado 2024-12-10
PL-PNG-IP/01793/21
certyfikat
Kuśnierz BogusławKawec 17, 32-415 Raciechowicedo 2022-10-27
PL-PNG-IP/01793/22
certyfikat
Kuśnierz BogusławKawec 17, 32-415 Raciechowicedo 2023-11-09
PL-PNG-IP/01794/21
certyfikat
Kamil Kanaszewski/Gospodarstwo Rolne Kamil KanaszewskiGórne 9, 21-020 Milejówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01796/21
certyfikat
Wamil-Wilk MagdalenaStrzelce 7, 26-341 Mniszkówdo 2022-09-26
PL-PNG-IP/01796/22
certyfikat
Wamil-Wilk MagdalenaStrzelce 7, 26-341 Mniszkówdo 2023-10-30
PL-PNG-IP/01796/23
certyfikat
Wilk MagdalenaStrzelce 7, 26-341 Mniszkówdo 2024-07-10
PL-PNG-IP/01797/21
certyfikat
Sala MichałGrzegorzowice 106, 27-425 Waśniówdo 2022-09-20
PL-PNG-IP/01797/22
certyfikat
Sala MichałGrzegorzowice 106, 27-425 Waśniówdo 2023-09-19
PL-PNG-IP/01797/23
certyfikat
Sala MichałGrzegorzowice 106, 27-425 Waśniówdo 2024-10-08
PL-PNG-IP/01798/21
certyfikat
Gawlik PiotrGierczyce 85, 27-532 Wojciechowicedo 2022-09-14
PL-PNG-IP/01798/22
certyfikat
Gawlik PiotrGierczyce 85, 27-532 Wojciechowicedo 2023-09-27
PL-PNG-IP/01799/21
certyfikat
Pawlik BartłomiejMaleszowa 71, 26-015 Pierzchnicado 2022-10-04
PL-PNG-IP/01799/22
certyfikat
Pawlik BartłomiejMaleszowa 71, 26-015 Pierzchnicado 2023-10-04
PL-PNG-IP/01799/23
certyfikat
Pawlik BartłomiejMaleszowa 71, 26-015 Pierzchnicado 2024-11-28
PL-PNG-IP/01800/21
certyfikat
Patryk Maziarz/Gospodarstwo Rolne Patryk MaziarzMarynin 19B, 22-130 Siedliszczedo 2022-09-16
PL-PNG-IP/01801/23
certyfikat
Wojda LucjanNowy Dębsk 11, 96-513 Nowa Suchado 2024-12-19
PL-PNG-IP/01802/23
certyfikat
Rapacz SławomirKomorniki 16, 32-415 Raciechowicedo 2024-11-12
PL-PNG-IP/01803/21
certyfikat
Krawczyk MartaPawłowice 41, 27-320 Solec nad Wisłądo 2022-10-26
PL-PNG-IP/01804/21
certyfikat
Dariusz Socik/Specjalistyczne Gospodarstwo Sadownicze Dariusz SocikTrzepnica Kolonia 21A, 97-352 Łęki Szlacheckiedo 2022-11-08
PL-PNG-IP/01804/22
certyfikat
Dariusz Socik/Specjalistyczne Gospodarstwo Sadownicze Dariusz SocikTrzepnica Kolonia 21A, 97-352 Łęki Szlacheckiedo 2023-11-14
PL-PNG-IP/01804/23
certyfikat
Dariusz Socik/Specjalistyczne Gospodarstwo Sadownicze Dariusz SocikTrzepnica Kolonia 21A, 97-352 Łęki Szlacheckiedo 2024-12-19
PL-PNG-IP/01805/21
certyfikat
Banaś AgnieszkaKózki 2, 28-530 Skalbmierzdo 2022-08-26
PL-PNG-IP/01805/22
certyfikat
Banaś AgnieszkaKózki 2, 28-530 Skalbmierzdo 2023-09-18
PL-PNG-IP/01805/23
certyfikat
Banaś AgnieszkaKózki 2, 28-530 Skalbmierzdo 2024-12-05
PL-PNG-IP/01809/21
certyfikat
Daria Leśniczak/Gospodarstwo Rolne Daria LeśniczakInczew 44, 98-285 Wróblewdo 2022-11-23
PL-PNG-IP/01810/21
certyfikat
Brzózka PawełDąbrówka 3, 42-110 Popówdo 2022-09-27
PL-PNG-IP/01810/22
certyfikat
Brzózka PawełDąbrówka 3, 42-110 Popówdo 2023-09-28
PL-PNG-IP/01812/21
certyfikat
Daniel Gonta/ Gospodarstwo Rolne Daniel GontaMłodzieszyn, Walk nad Bzurą 29, 96-512 Młodzieszyndo 2022-10-17
PL-PNG-IP/01812/22
certyfikat
Daniel Gonta/ Gospodarstwo Rolne Daniel GontaMłodzieszyn, Walk nad Bzurą 29, 96-512 Młodzieszyndo 2023-09-18
PL-PNG-IP/01814/22
certyfikat
Wersja Testowa Wersja TestowaCisów, Cisów 77A, 26-021 Daleszycedo 2023-06-08
PL-PNG-IP/01814A/22
certyfikat
Wersja Testowa Wersja TestowaCisów, Cisów 77A, 26-021 Daleszycedo 2023-08-30
PL-PNG-IP/01815/21
certyfikat
Chmielewska AnnaKomaszyce 13, 26-225 Gowarczówdo 2022-10-19
PL-PNG-IP/01815/22
certyfikat
Chmielewska AnnaKomaszyce 13, 26-225 Gowarczówdo 2023-09-13
PL-PNG-IP/01815/23
certyfikat
Chmielewska AnnaKomaszyce 13, 26-225 Gowarczówdo 2024-10-18
PL-PNG-IP/01816/21
certyfikat
Rusak Marzena i ZenonMydłów 36, 27-570 Iwaniskado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01817/21
certyfikat
Chmiel WeronikaJaniszów 5A, 24-335 Łaziskado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01817/22
certyfikat
Chmiel WeronikaJaniszów 5A, 24-335 Łaziskado 2023-08-15
PL-PNG-IP/01818/21
certyfikat
Tokarski KrzysztofRudy 11, 27-425 Waśniówdo 2022-09-06
PL-PNG-IP/01818/22
certyfikat
Tokarski KrzysztofRudy 11, 27-425 Waśniówdo 2023-09-21
PL-PNG-IP/01818/23
certyfikat
Tokarski KrzysztofRudy 11, 27-425 Waśniówdo 2024-10-12
PL-PNG-IP/01820/21
certyfikat
Barbara Wierzejewska/TOP FARMS Wielkopolska Sp. z o.o.Piotrowo Pierwsze 6, 64-020 Czempińdo 2022-09-14
PL-PNG-IP/01820/22
certyfikat
TOP FARMS Wielkopolska Sp. z o.o.Piotrowo Pierwsze 6, 64-020 Czempińdo 2023-11-14
PL-PNG-IP/01821/21
certyfikat
Łukasz Malecki/Gospodarstwo Rolne Łukasz MaleckiRuszcza-Kolonia 13, 27-670 Łoniówdo 2022-12-14
PL-PNG-IP/01821/22
certyfikat
Łukasz Malecki/Gospodarstwo Rolne Łukasz MaleckiRuszcza-Kolonia 13, 27-670 Łoniówdo 2023-12-14
PL-PNG-IP/01821/23
certyfikat
Łukasz Malecki/Gospodarstwo Rolne Łukasz MaleckiRuszcza-Kolonia 13, 27-670 Łoniówdo 2024-12-04
PL-PNG-IP/01822/22
certyfikat
Panek JacekBieniędzice 68, 26-625 Wolanówdo 2023-09-28
PL-PNG-IP/01823/21
certyfikat
Kluszczyński TomaszKurozwęki 10, 28-200 Staszówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01824/21
certyfikat
Kamyszek KrzysztofPrzyczyna Górna 154, 67-400 Wschowado 2022-11-29
PL-PNG-IP/01824/22
certyfikat
Kamyszek KrzysztofPrzyczyna Górna 154, 67-400 Wschowado 2023-11-28
PL-PNG-IP/01824/23
certyfikat
Kamyszek KrzysztofPrzyczyna Górna 154, 67-400 Wschowado 2024-12-11
PL-PNG-IP/01826/21
certyfikat
Pac PiotrBogoria Skotnicka 79, 27-650 Samborzecdo 2022-10-11
PL-PNG-IP/01826/22
certyfikat
Pac PiotrBogoria Skotnicka 79, 27-650 Samborzecdo 2023-10-03
PL-PNG-IP/01827/21
certyfikat
Rafalski SławomirZłota 6, 96-514 Rybnodo 2022-11-08
PL-PNG-IP/01827/22
certyfikat
Rafalski SławomirZłota 6, 96-514 Rybnodo 2023-10-02
PL-PNG-IP/01828/22
certyfikat
Broda PatrykStare Siekluki 76, 26-806 Stara Błotnicado 2023-07-14
PL-PNG-IP/01828/23
certyfikat
Broda PatrykStare Siekluki 76, 26-806 Stara Błotnicado 2024-06-19
PL-PNG-IP/01829/21
certyfikat
Tarkowska MariaKlementowice 12, 24-170 Kurówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01829/22
certyfikat
Tarkowska MariaKlementowice 12, 24-170 Kurówdo 2023-09-07
PL-PNG-IP/01829/23
certyfikat
Tarkowska MariaKlementowice 12, 24-170 Kurówdo 2024-10-30
PL-PNG-IP/01830/21
certyfikat
Sondor PatrykSzydłów, Kielecka 90, 28-225 Szydłówdo 2022-08-08
PL-PNG-IP/01830/22
certyfikat
Sondor PatrykSzydłów, Kielecka 90, 28-225 Szydłówdo 2023-09-19
PL-PNG-IP/01831/21
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Grzegorz GąsowskiKomorna 35, 27-641 Obrazówdo 2022-10-18
PL-PNG-IP/01831/22
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Grzegorz GąsowskiKomorna 35, 27-641 Obrazówdo 2023-11-17
PL-PNG-IP/01831/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Grzegorz GąsowskiKomorna 35, 27-641 Obrazówdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/01832/21
certyfikat
Łysak KamilaWola Jachowa 148A, 26-008 Górnodo 2022-09-14
PL-PNG-IP/01832/22
certyfikat
Łysak KamilaWola Jachowa 148A, 26-008 Górnodo 2023-11-01
PL-PNG-IP/01832/23
certyfikat
Łysak KamilaWola Jachowa 148A, 26-008 Górnodo 2024-11-07
PL-PNG-IP/01833/21
certyfikat
Rybak ArkadiuszKępa Gostecka 5, 24-335 Łaziskado 2022-12-20
PL-PNG-IP/01833/22
certyfikat
Rybak ArkadiuszKępa Gostecka 5, 24-335 Łaziskado 2023-09-11
PL-PNG-IP/01833/23
certyfikat
Rybak ArkadiuszKępa Gostecka 5, 24-335 Łaziskado 2024-08-16
PL-PNG-IP/01834/21
certyfikat
Bednarz AnnaZajeziorze 43a, 27-650 Samborzecdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/01834/22
certyfikat
Bednarz AnnaZajeziorze 43a, 27-650 Samborzecdo 2023-11-14
PL-PNG-IP/01835/21
certyfikat
Warzybok DorotaTarnobrzeg, Profesora Stanisława Pawłowskiego 1, 39-400 Tarnobrzegdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/01835/22
certyfikat
Warzybok DorotaTarnobrzeg, Profesora Stanisława Pawłowskiego 1, 39-400 Tarnobrzegdo 2023-11-21
PL-PNG-IP/01835/23
certyfikat
Warzybok DorotaTarnobrzeg, Profesora Stanisława Pawłowskiego 1, 39-400 Tarnobrzegdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/01836/21
certyfikat
Pospiszyl JózefStrzelce Opolskie, Strzelców Bytomskich 11, 47-100 Strzelce Opolskiedo 2022-11-22
PL-PNG-IP/01836/22
certyfikat
Pospiszyl JózefStrzelce Opolskie, Strzelców Bytomskich 11, 47-100 Strzelce Opolskiedo 2023-11-22
PL-PNG-IP/01836/23
certyfikat
Pospiszyl JózefStrzelce Opolskie, Strzelców Bytomskich 11, 47-100 Strzelce Opolskiedo 2024-12-18
PL-PNG-IP/01837/21
certyfikat
Socha MałgorzataGłazów 100, 27-641 Obrazówdo 2022-10-28
PL-PNG-IP/01837/22
certyfikat
Socha MałgorzataGłazów 100, 27-641 Obrazówdo 2023-09-27
PL-PNG-IP/01837/23
certyfikat
Małgorzata Socha / Gospodarstwo Sadownicze Socha MałgorzataGłazów 100, 27-641 Obrazówdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/01838/21
certyfikat
Czuja DawidWierzbiny 10, 27-641 Obrazówdo 2022-09-28
PL-PNG-IP/01838/22
certyfikat
Czuja DawidWierzbiny 10, 27-641 Obrazówdo 2023-09-26
PL-PNG-IP/01838/23
certyfikat
Czuja DawidWierzbiny 10, 27-641 Obrazówdo 2024-12-07
PL-PNG-IP/01840/22
certyfikat
Sukiennik KonradWacławów 46, 26-625 Wolanówdo 2023-09-25
PL-PNG-IP/01841/21
certyfikat
Cebula SylwesterPraszczyki 34, 42-140 Pankido 2022-09-29
PL-PNG-IP/01841/22
certyfikat
Cebula SylwesterPraszczyki 34, 42-140 Pankido 2023-10-13
PL-PNG-IP/01841/23
certyfikat
Cebula SylwesterPraszczyki 34, 42-140 Pankido 2024-06-15
PL-PNG-IP/01844/23
certyfikat
Tysa MariuszCzermin 58, 27-620 Dwikozydo 2024-11-28
PL-PNG-IP/01845/21
certyfikat
Kosiorek JakubBednary-Kolonia 65, 99-416 Nieborówdo 2022-11-22
PL-PNG-IP/01845/22
certyfikat
Kosiorek JakubBednary-Kolonia 65, 99-416 Nieborówdo 2023-11-21
PL-PNG-IP/01846/21
certyfikat
Stępień KonradGoźlice 92, 27-640 Klimontówdo 2022-10-11
PL-PNG-IP/01847/21
certyfikat
Szmajda GrażynaWierzchowiska Drugie 4A, 27-350 Siennodo 2022-10-27
PL-PNG-IP/01848/21
certyfikat
Wiktor Grochowski/Gospodarstwo Ogrodnicze Wiktor GrochowskiJustynów 8, 96-512 Młodzieszyndo 2022-10-11
PL-PNG-IP/01848/22
certyfikat
Wiktor Grochowski/Gospodarstwo Ogrodnicze Wiktor GrochowskiJustynów 8, 96-512 Młodzieszyndo 2023-09-19
PL-PNG-IP/01848/23
certyfikat
Wiktor Grochowski/Gospodarstwo Ogrodnicze Wiktor GrochowskiJustynów 8, 96-512 Młodzieszyndo 2024-12-27
PL-PNG-IP/01849/21
certyfikat
Sobiesław ŚwistakSadłowice 10, 27-532 Wojciechowicedo 2022-09-06
PL-PNG-IP/01849/23
certyfikat
Sobiesław ŚwistakSadłowice 10, 27-532 Wojciechowicedo 2024-10-24
PL-PNG-IP/01850/21
certyfikat
Czajka MateuszMiędzygórz 76, 27-641 Obrazówdo 2022-08-23
PL-PNG-IP/01850/22
certyfikat
Czajka MateuszMiędzygórz 76, 27-641 Obrazówdo 2023-09-20
PL-PNG-IP/01850/23
certyfikat
Czajka MateuszMiędzygórz 76, 27-641 Obrazówdo 2024-09-07
PL-PNG-IP/01851/21
certyfikat
Woliński KrzysztofKopanina Kamieńska 3A, 24-335 Łaziskado 2022-08-08
PL-PNG-IP/01851/22
certyfikat
Woliński KrzysztofKopanina Kamieńska 3A, 24-335 Łaziskado 2023-08-08
PL-PNG-IP/01851/23
certyfikat
Woliński KrzysztofKopanina Kamieńska 3A, 24-335 Łaziskado 2024-08-07
PL-PNG-IP/01852/21
certyfikat
Pyda KrzysztofPobórka Wielka 50a, 89-340 Białośliwiedo 2022-12-28
PL-PNG-IP/01852/22
certyfikat
Pyda KrzysztofPobórka Wielka 50a, 89-340 Białośliwiedo 2023-11-06
PL-PNG-IP/01852/23
certyfikat
Pyda KrzysztofPobórka Wielka 50a, 89-340 Białośliwiedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/01853/21
certyfikat
Rybak BeataTrzciniec 89, 24-350 Chodeldo 2022-12-27
PL-PNG-IP/01853/22
certyfikat
Rybak BeataTrzciniec 89, 24-350 Chodeldo 2023-11-15
PL-PNG-IP/01853/23
certyfikat
Rybak BeataTrzciniec 89, 24-350 Chodeldo 2024-09-20
PL-PNG-IP/01854/21
certyfikat
Tęcza RyszardDzikowiec, Szkolna 23, 36-122 Dzikowiecdo 2022-11-08
PL-PNG-IP/01855/21
certyfikat
Paweł Łańduch/Gospodarstwo Rolne Paweł ŁańduchChełmce 71, 62-860 Opatówekdo 2022-11-09
PL-PNG-IP/01855/22
certyfikat
Paweł Łańduch/Gospodarstwo Rolne Paweł ŁańduchChełmce 71, 62-860 Opatówekdo 2023-11-08
PL-PNG-IP/01855/23
certyfikat
Paweł Łańduch/Gospodarstwo Rolne Paweł ŁańduchChełmce 71, 62-860 Opatówekdo 2024-12-07
PL-PNG-IP/01856/22
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Dawid KornackiKalisz, ul. Korczak 98, 62-800 Kaliszdo 2023-12-28
PL-PNG-IP/01856/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Dawid KornackiKalisz, ul. Korczak 98, 62-800 Kaliszdo 2024-12-07
PL-PNG-IP/01857/22
certyfikat
Sobieraj RobertDrygulec 32, 27-532 do 2023-09-25
PL-PNG-IP/01857/23
certyfikat
Sobieraj RobertDrygulec 32, 27-532 Wojciechowicedo 2024-11-14
PL-PNG-IP/01859/22
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Damian SzabraFalęcin Stary 3, 28-130 Stopnicado 2023-09-19
PL-PNG-IP/01860/22
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Bartłomiej AdamkiewiczKurza 4a, 62-812 Jastrzębnikido 2023-09-27
PL-PNG-IP/01860/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Bartłomiej AdamkiewiczKurza 4a, 62-812 Jastrzębnikido 2024-12-04
PL-PNG-IP/01861/22
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Damian GarczarekKuchary 26, 63-322 Gołuchówdo 2023-10-24
PL-PNG-IP/01861/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Damian GarczarekKuchary 26, 63-322 Gołuchówdo 2024-12-19
PL-PNG-IP/01862/22
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Przemysław KozłowskiStaw, Kaliska 29, 62-865 Szczytnikido 2023-10-28
PL-PNG-IP/01862/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Przemysław KozłowskiStaw, Kaliska 29, 62-865 Szczytnikido 2024-12-04
PL-PNG-IP/01863/22
certyfikat
Żakiewicz GrzegorzZłota 186, 27-650 Samborzecdo 2023-09-14
PL-PNG-IP/01863/23
certyfikat
Żakiewicz GrzegorzZłota 186, 27-650 Samborzecdo 2024-12-17
PL-PNG-IP/01864/22
certyfikat
Piotrowski DanielPawłów 39, 27-630 Zawichostdo 2023-09-14
PL-PNG-IP/01865/22
certyfikat
Kozłowska-Królikowska BlankaGolianki 7, 05-620 Błędówdo 2023-09-19
PL-PNG-IP/01865/23
certyfikat
Kozłowska-Królikowska BlankaGolianki 7, 05-620 Błędówdo 2024-10-09
PL-PNG-IP/01866/22
certyfikat
Stasiak Paulina, Obrazów 32, 27-641 Obrazówdo 2023-11-07
PL-PNG-IP/01866/23
certyfikat
Stasiak PaulinaObrazów 32, 27-641 Obrazówdo 2024-11-14
PL-PNG-IP/01867/22
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Kamil Nagórny, Skotniki 143, 27-650 Samborzecdo 2023-10-04
PL-PNG-IP/01867/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Kamil Nagórny, Skotniki 143, 27-650 Samborzecdo 2024-09-21
PL-PNG-IP/01868/22
certyfikat
Gospodarstwo Sadownicze Anna Ziółkowska, Wieniec 20, 96-521 Brzozów Starydo 2023-09-27
PL-PNG-IP/01869/23
certyfikat
Wilk AdrianBukowska Wola 37, 32-200 Miechówdo 2024-11-16
PL-PNG-IP/01870/22
certyfikat
Mazur JolantaSłabuszewice 11, 27-540 Lipnikdo 2023-10-09
PL-PNG-IP/01870/23
certyfikat
Jolanta Mazur/ Gospodarstwo Rolne Jolanta MazurSłabuszewice 11, 27-540 Lipnikdo 2024-09-07
PL-PNG-IP/01871/22
certyfikat
Stasiak MariuszOsuchów Parcela 3, 62-840 Koźminekdo 2023-10-04
PL-PNG-IP/01871/23
certyfikat
Stasiak MariuszOsuchów Parcela 3, 62-840 Koźminekdo 2024-10-08
PL-PNG-IP/01872/22
certyfikat
Młynarczyk RomanStary Karolew 38, 62-840 Koźminekdo 2023-10-02
PL-PNG-IP/01872/23
certyfikat
Młynarczyk RomanStary Karolew 38, 62-840 Koźminekdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01873/23
certyfikat
Zając RomanHorodyszcze, Folwark 30, 21-580 Wisznicedo 2024-12-06
PL-PNG-IP/01875/23
certyfikat
Rzeźnicki SławomirKatarzynów 2, 05-620 Błędówdo 2024-12-13
PL-PNG-IP/01876/23
certyfikat
Rzeźnicki MateuszKatarzynów 2, 05-620 Błędówdo 2024-12-11
PL-PNG-IP/01877/23
certyfikat
Łukaszewska-Palus PatrycjaSiedliska Pierwsze 186, 21-060 Fajsławicedo 2024-08-29
PL-PNG-IP/01881/23
certyfikat
Mucha JacekStary Redzeń 48, 95-040 Koluszkido 2024-07-25
PL-PNG-IP/01882/23
certyfikat
Palus AdrianMarysin 31, 21-060 Fajsławicedo 2024-08-29
PL-PNG-IP/01883/23
certyfikat
Kalisz-Palus EwaKlimusin 20, 21-050 Piaskido 2024-08-30
PL-PNG-IP/01884/23
certyfikat
Palus RafałMarysin 31, 21-060 Fajsławicedo 2024-08-30
PL-PNG-IP/01886/23
certyfikat
Gospodarstwo Ogrodnicze Andrzej Kaślikowski/ Andrzej KaślikowskiRybitwy 96, 24-340 Józefów nad Wisłądo 2024-08-21
PL-PNG-IP/01887/23
certyfikat
Michał Pitek/Gospodarstwo Rolno Sadownicze Michał PitekŻyciny 45, 26-035 Rakówdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01888/23
certyfikat
Dąbrowski MirosławŁotoszyny 37, 22-500 Hrubieszówdo 2024-08-30
PL-PNG-IP/01890/23
certyfikat
Daniel AndrzejWygnanowice 43, 21-065 Rybczewicedo 2024-10-24
PL-PNG-IP/01893/23
certyfikat
Sekulski ŁukaszWiniary 47, 27-620 Dwikozydo 2024-11-28
PL-PNG-IP/01894/23
certyfikat
Wojciech Wójcik / Gospodarstwo Rolne Wojciech WójcikPotok 78, 28-225 Szydłówdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01895/23
certyfikat
Bryl MonikaKurówek 2, 97-425 Zelówdo 2024-10-16
PL-PNG-IP/01896/23
certyfikat
Dawid Miziałek/ Gospodarstwo Sadownicze Dawid MiziałekJachimowice 11, 27-650 Samborzecdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/01897/23
certyfikat
Gospodarstwo Sadownicze Konrad Gruszka/Konrad GruszkaLeopoldów 13, 27-300 Lipskodo 2024-12-21
PL-PNG-IP/01898/23
certyfikat
Fil-Sad Gospodarstwo Sadownicze Filip TenderendaSłabuszewice 33, 27-540 Lipnikdo 2024-12-03
PL-PNG-IP/01899/23
certyfikat
Bartnik KatarzynaStryjno Drugie 3, 21-065 Rybczewicedo 2024-10-10
PL-PNG-IP/01900/23
certyfikat
Cecot MiłoszPotok Rządowy 3, 28-225 Szydłówdo 2024-10-26
PL-PNG-IP/01901/23
certyfikat
Winsztal MarekSosnów 10A, 24-100 Puławydo 2024-12-10
PL-PNG-IP/01902/23
certyfikat
Mazur MariaLublin, Oliwkowa 2, 20-140 Lublindo 2024-09-10
PL-PNG-IP/01903/23
certyfikat
Mikrut JarosławBądecz 62, 89-320 Wysokado 2024-12-27
PL-PNG-IP/01904/23
certyfikat
Smardz MariuszGorzyce, 3 maja 12/23, 39432 Gorzycedo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01906/23
certyfikat
Lachowski MikołajPożdżenice 182, 97-425 Zelówdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/01907/23
certyfikat
Dudek GabrielaPiotrków Trybunalski, Szpakowa 10, 97-300 Piotrków Trybunalskido 2024-07-11
PL-PNG-IP/01908/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Przemysław SzymczakZwoleń, Żeromskiego 25, 26-700 Zwoleńdo 2024-07-25
PL-PNG-IP/01909/23
certyfikat
Basiak DariuszStryjno Pierwsze 114, 21-065 Rybczewicedo 2024-10-04
PL-PNG-IP/01910/23
certyfikat
Warsiński HenrykSłupia Nadbrzeżna-Kolonia 62, 27-515 Tarłówdo 2024-09-18
PL-PNG-IP/01911/23
certyfikat
Sobaszek StanisławOstrowiec Świętokrzyski, Zielna 19, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyskido 2024-09-26
PL-PNG-IP/01912/23
certyfikat
Piec NorbertMaleszowa 56, 26-015 Pierzchnicado 2024-11-01
PL-PNG-IP/01914/23
certyfikat
Golon BartłomiejMełgiew, Ul. Lubelska 21, 21-007 Mełgiewdo 2024-08-24
PL-PNG-IP/01915/23
certyfikat
Mazurek JerzyRybczewice Drugie, Stryjno Drugie 4, 21-065 Rybczewicedo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01917/23
certyfikat
Wróblewski BronisławZofiówka 13, 05-620 Błędówdo 2024-07-18
PL-PNG-IP/01918/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Borkowski KrzysztofOstrówek 3, 62-820 Stary Kiączyndo 2024-10-11
PL-PNG-IP/01920/23
certyfikat
Zieliński RobertPoliczyzna 28, 23-110 Krzczonówdo 2024-12-06
PL-PNG-IP/01921/23
certyfikat
Barbara Wiśniewska-Bicz, Łukasz BiczSienno, Lipska 16, 27-350 Siennodo 2024-10-30
PL-PNG-IP/01922/23
certyfikat
Kulik JerzyHrubieszów, Michałówka 51, 22-500 Hrubieszówdo 2024-08-30
PL-PNG-IP/01923/23
certyfikat
Szymczak BarbaraZwoleń, Żeromskiego 25, 26-700 Zwoleńdo 2023-07-24
PL-PNG-IP/01924/23
certyfikat
Andziak JanuszWola Żyrowska 17, 05-650 Chynówdo 2024-12-19
PL-PNG-IP/01925/23
certyfikat
Wrzoskowicz KatarzynaGłówczyn-Towarzystwo 10, 05-640 Mogielnicado 2024-12-05
PL-PNG-IP/01927/23
certyfikat
Rzążewski ZbigniewJastków 84 A, 21-002 Jastkówdo 2024-11-20
PL-PNG-IP/01928/23
certyfikat
Przyłucki JarosławRomanówka 71, 27-620 Dwikozydo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01929/23
certyfikat
Niekurzak TomaszLeszczków 95, 27-540 Lipnikdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01930/23
certyfikat
Woźniak MariuszNałęczów, G. Wójcika 68 68, 24-150 Nałęczówdo 2024-12-06
PL-PNG-IP/01931/23
certyfikat
Stypuła AnnaLasochów 39, 28-366 Małogoszczdo 2024-11-13
PL-PNG-IP/01933/23
certyfikat
Masternak GrzegorzSkrzypaczowice 31, 27-670 Łoniówdo 2024-12-03
PL-PNG-IP/01934/23
certyfikat
Atamańczuk ArkadiuszDębiany 62a, 27-641 Obrazówdo 2024-07-18
PL-PNG-IP/01935/23
certyfikat
Gospodarstwo Sadownicze Krzysztof Sławomir SiedleckiCzachów 29, 05-604 Jasieniecdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/01936/23
certyfikat
Gospodarstwo Sadownicze Igor WójcikAnielin 14, 05-622 Belsk Dużydo 2024-09-03
PL-PNG-IP/01937/23
certyfikat
Walas KarolWysiadłów 11, 27-612 Wilczycedo 2024-10-05
PL-PNG-IP/01938/23
certyfikat
Pietruszka Grzegorz / Gospodarstwo Sadownicze Pietruszka GrzegorzKomorna 29, 27-641 Obrazówdo 2024-12-29
PL-PNG-IP/01939/23
certyfikat
Wójcik KonradCzęstoborowice 191, 21-065 Rybczewicedo 2024-08-23
PL-PNG-IP/01940/23
certyfikat
Sadak MarcinOkalina wieś 22, 27-500 Opatówdo 2024-11-16
PL-PNG-IP/01941/23
certyfikat
Chabros JanDęba 73, 24-170 Kurówdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/01942/23
certyfikat
Chabros TomaszDęba 74 A, 24-170 Kurówdo 2024-12-28
PL-PNG-IP/01943/23
certyfikat
Atamańczuk MichałDaromin 67, 27-612 Wilczycedo 2024-07-18
PL-PNG-IP/01944/23
certyfikat
Nucia ZbigniewStryjno Pierwsze 118, 21-065 Rybczewicedo 2024-12-19
PL-PNG-IP/01945/23
certyfikat
Paweł Sobczak/ Gospodarstwo Warzywniczo-Szkółkarskie Sobczak PawełGrabowa 89, 26-414 Potworówdo 2024-08-24
PL-PNG-IP/01947/23
certyfikat
Podlesiński MarcinRomanówka 75, 27-620 Dwikozydo 2024-07-02
PL-PNG-IP/01948/23
certyfikat
Daniło MonikaIzdebno-Kolonia 30, 21-065 Rybczewicedo 2024-09-25
PL-PNG-IP/01949/23
certyfikat
Kowalczyk MarcinCzęstoborowice 196, 21-065 Rybczewicedo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01950/23
certyfikat
Śmieciuch JanWola Różaniecka 50, 23-420 Tarnogróddo 2024-12-27
PL-PNG-IP/01951/23
certyfikat
Siwulski SławomirKorytnica 102, 28-225 Szydłówdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/01954/23
certyfikat
Pawlica WojciechDaromin 70, 27-612 Wilczycedo 2024-10-05
PL-PNG-IP/01955/23
certyfikat
Arendarski TomaszKotuszów 71, 28-225 Szydłówdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/01956/23
certyfikat
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "Nowe Pole Górzno"Miesiączkowo 90A, 87-320 Górznodo 2024-11-22
PL-PNG-IP/01957/23
certyfikat
Fabian BogumiłŁęczna, Staszica 4/16, 21-010 Łęcznado 2024-09-26
PL-PNG-IP/01958/23
certyfikat
Wójcik MarekCzęstoborowice 191, 21-065 Rybczewicedo 2024-10-09
PL-PNG-IP/01960/23
certyfikat
Cieślak RomanSkurów 13, 05-600 Grójecdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/01961/23
certyfikat
Mańka LeszekPłonki 105, 24-170 Kurówdo 2024-06-25
PL-PNG-IP/01962/23
certyfikat
Skonieczny DariuszJaworzyna 6, 99-322 Oporówdo 2024-10-01
PL-PNG-IP/01963/23
certyfikat
Oraczewski ZbigniewPopowice 14, 05-640 Mogielnicado 2024-12-11
PL-PNG-IP/01965/23
certyfikat
Kowalik GrzegorzPiaski 2, 05-520 Konstancin-Jeziornado 2024-12-19
PL-PNG-IP/01966/23
certyfikat
Walas KrzysztofWysiadłów 11, 27-612 Wilczycedo 2024-10-05
PL-PNG-IP/01967/23
certyfikat
Wójcik StanisławLublin, Kwiatów Polnych 16/3, 20-834 Lublindo 2024-12-19
PL-PNG-IP/01969/23
certyfikat
Sauć SylwiaBełcz Górny 8, 56-210 Bełcz Górnydo 2024-12-21
PL-PNG-IP/01970/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Susło SebastianAdamów 2A, 27-500 Opatówdo 2024-09-13
PL-PNG-IP/01973/23
certyfikat
Gara LeszekKoćmierzów 80, 27-650 Samborzecdo 2024-10-09
PL-PNG-IP/01975/23
certyfikat
Worwąg KlaudiaBorowno kolonia, Cmentarna 11, 42-233 Mykanówdo 2024-12-14
PL-PNG-IP/01976/23
certyfikat
Worwąg RobertBorowno Kolonia, Cmentarna 11, 42-233 Mykanówdo 2024-12-14
PL-PNG-IP/01977/23
certyfikat
Worwąg PiotrBorowno Kolonia, Cmentarna 11, 42-233 Mykanówdo 2024-12-07
PL-PNG-IP/01978/23
certyfikat
Borkowska JoannaCholewianka 16, 24-120 Kazimierz Dolnydo 2024-08-20
PL-PNG-IP/01979/23
certyfikat
Woźniak TomaszJastków 87, 21-002 Jastkówdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/01980/23
certyfikat
Marzec-Gagat AgnieszkaBrzozowa 77, 27-515 Tarłówdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/01981/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Grażyna BorkowskaPawłów 30, 27-630 Zawichostdo 2024-10-25
PL-PNG-IP/01982/23
certyfikat
Borkowski MikołajPawłów 30, 27-630 Zawichostdo 2024-10-15
PL-PNG-IP/01984/23
certyfikat
Piotr Kocel/Gospodarstwo Rolne Piotr KocelBestwin 20, 63-760 Zdunydo 2024-12-27
PL-PNG-IP/01985/23
certyfikat
Bartosz Marcinkowski / Gospodarstwo Rolne Bartosz MarcinkowskiCharzewo 14, 62-280 Kiszkowodo 2024-12-04
PL-PNG-IP/01986/23
certyfikat
Motławska JolantaZduny, ul. Kobylińska 42, 63-760 Zdunydo 2024-12-27
PL-PNG-IP/01987/23
certyfikat
Motławski MateuszWielowieś, ul.Stawna 13, 63-700 Krotoszyndo 2024-12-27
PL-PNG-IP/01988/23
certyfikat
Węgrzyn AndrzejZegartowice 89, 32-415 Raciechowicedo 2024-11-08
PL-PNG-IP/01989/23
certyfikat
Wojciech Motławski/Gospodarstwo Rolne Wojciech MotławskiZduny, ul.Kobylińska 42, 63-760 Zdunydo 2024-12-27
PL-PNG-IP/01990/23
certyfikat
Gospodarstwo Sadownicze Marcin WęgrzynGóra Świętego Jana 110, 34-623 Szczyrzycdo 2024-11-08
PL-PNG-IP/01991/23
certyfikat
Motławska PaulinaWielowieś, ul.Stawna 13, 63-700 Krotoszyndo 2024-12-19
PL-PNG-IP/01994/23
certyfikat
Piotr Usarek/Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Piotr UsarekRudy 19, 24-130 Końskowolado 2024-07-10
PL-PNG-IP/01995/23
certyfikat
Grębowiec PawełBogoria Skotnicka 61, 27-650 Samborzecdo 2024-09-21
PL-PNG-IP/01996/23
certyfikat
Michał Osowski/Gospodarstwo Sadownicze Michał OsowskiZajeziorze 133, 27-650 Samborzecdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/01997/23
certyfikat
Mikołaj Osowski/Gospodarstwo Sadownicze Mikołaj OsowskiZajeziorze 133, 27-650 Samborzecdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/01998/23
certyfikat
Staszkiewicz DamianSkotniki 41, 27-650 Samborzecdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/02000/23
certyfikat
Świstak PiotrBogoria Skotnicka 27, 27-650 Samborzecdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/02001/23
certyfikat
Marcin Adaszewski/ Gospodarstwo Ogrodnicze Marcin AdaszewskiWandalin 159, 24-300 Opole Lubelskiedo 2024-11-06
PL-PNG-IP/02002/23
certyfikat
Zioło PiotrBogoria Skotnicka 50, 27-650 Samborzecdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/02003/23
certyfikat
Czuj SzymonWładysławów 11, 27-300 Lipskodo 2024-06-22
PL-PNG-IP/02004/23
certyfikat
Daniel Drab/Gospodarstwo Sadownicze Daniel DrabPolanów 50, 27-650 Samborzecdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/02005/24
certyfikat
Karol Kopyto/ Gospodarstwo Rolne Karol KopytoKotuszów 65, 28-225 Szydłówdo 2025-01-30
PL-PNG-IP/02006/23
certyfikat
Sykut PrzemysławRudy 22a, 24-130 Końskowolado 2024-06-22
PL-PNG-IP/02007/23
certyfikat
Sońta SławomirDługowola Druga 31A, 27-300 Lipskodo 2024-06-21
PL-PNG-IP/02008/23
certyfikat
Oleś JacekKomorniki 75, 32-415 Raciechowicedo 2024-11-12
PL-PNG-IP/02009/23
certyfikat
Gustaw Koter / Gospodarstwo Rolne Gustaw KoterKlementowice 262, 24-170 Kurówdo 2024-12-14
PL-PNG-IP/02010/23
certyfikat
Dariusz Leśniak/ Gospodarstwo Sadownicze Dariusz LeśniakŻerosławice 79, 32-414 Gruszówdo 2024-12-19
PL-PNG-IP/02011/23
certyfikat
Bachanek IwonaPolesie 16, 24-100 Puławydo 2024-06-22
PL-PNG-IP/02013/23
certyfikat
Ciesielski ŁukaszMarianka 3, 99-307 Strzelcedo 2024-12-10
PL-PNG-IP/02014/23
certyfikat
Łukawski ArturKleczanów 17, 27-641 Obrazówdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/02014A/23
certyfikat
Łukawski ArturKleczanów 17, 27-641 Obrazówdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/02014B/23
certyfikat
Łukawski ArturKleczanów 17, 27-641 Obrazówdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/02015/23
certyfikat
Skałka ZbigniewKomorniki 41, 32-415 Raciechowicedo 2024-11-28
PL-PNG-IP/02016/23
certyfikat
Czuja MarcinWierzbiny 10, 27-641 Obrazówdo 2024-12-07
PL-PNG-IP/02017/23
certyfikat
Smoliński GrzegorzKurów 57, 27-540 Lipnikdo 2024-10-30
PL-PNG-IP/02019/23
certyfikat
Zielińska SylwiaGołębiów 27, 27-540 Lipnikdo 2024-10-17
PL-PNG-IP/02020/23
certyfikat
Kwiatkowski ZbigniewOpatów, Batalionów Chłopskich 33, 27-500 Opatówdo 2024-10-10
PL-PNG-IP/02021/23
certyfikat
Marzecki ŁukaszKurów 21, 27-540 Lipnikdo 2024-11-05
PL-PNG-IP/02023/23
certyfikat
Małgorzata Kłosek/Gospodarstwo Rolne Kłosek MałgorzataŻuławka Sztumska 41, 82-440 Dzierzgońdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02024/23
certyfikat
Podbilska MałgorzataChoiny 55A, 21-065 Rybczewicedo 2024-10-11
PL-PNG-IP/02025/23
certyfikat
Bartosz Felińczak/Gospodarstwo Rolne Bartosz FelińczakSkórzewa 15, 99-322 Oporówdo 2024-09-06
PL-PNG-IP/02026/23
certyfikat
Arkadiusz Podedworny/Gospodarstwo Rolne Arkadiusz PodedwornyTrzemżal 66/1, 62-235 Trzemżaldo 2024-11-09
PL-PNG-IP/02027/23
certyfikat
Czajka RobertKrotoszyn, ul.Polna 16, 63-700 Krotoszyndo 2024-12-18
PL-PNG-IP/02028/23
certyfikat
Dorota Czajka/ Gospodarstwo Rolne Dorota CzajkaKrotoszyn, ul.Polna 16, 63-700 Krotoszyndo 2024-12-11
PL-PNG-IP/02029/23
certyfikat
Piotr Bośko/Gospodarstwo Rolne Piotr BośkoŻuławka Sztumska 68, 82-440 Dzierzgońdo 2024-12-07
PL-PNG-IP/02030A/23
certyfikat
Aneta Cisek / Gospodarstwo Rolne Aneta CisekBełcz Górny 8, 56-210 Wąsoszdo 2024-12-20
PL-PNG-IP/02032/23
certyfikat
Jurak GrzegorzKopanina Kamieńska 17, 24-335 Łaziskado 2024-06-26
PL-PNG-IP/02033/23
certyfikat
Jurak MateuszKopanina Kamieńska 22A, 24-335 Łaziskado 2024-06-26
PL-PNG-IP/02034/23
certyfikat
Przyłucka AnnaCzachowskiego 7/1, 27-600 Sandomierzdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/02035/23
certyfikat
Zimnicki JacekGoźlice 8, 27-640 Klimontówdo 2024-11-05
PL-PNG-IP/02036/23
certyfikat
Latusek KarolinaSośniczany 104, 27-660 Koprzywnicado 2024-12-19
PL-PNG-IP/02037/23
certyfikat
Miłosz PrzemysławTonowo 23/1, 88-430 Janowiec Wielkopolskido 2024-11-19
PL-PNG-IP/02038/23
certyfikat
Jolanta i Andrzej PasternakKolonia Skarszewek 29c, 62-817 Żelazkówdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02039/23
certyfikat
Michał Motławski/Gospodarstwo Rolne Michał MotławskiZduny, Kobylińska 42, 63-760 Zdunydo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02040/23
certyfikat
Papaj TomaszMydłów 44, 27-570 Iwaniskado 2024-11-23
PL-PNG-IP/02041/23
certyfikat
Papaj ZofiaMydłów 44, 27-570 Iwaniskado 2024-11-14
PL-PNG-IP/02042/23
certyfikat
Wichliński MarekDębołęka 34, 88-230 Piotrków Kujawskido 2024-11-20
PL-PNG-IP/02044/23
certyfikat
Szukalska LidiaKargowa, Stroma 4, 60-120 Kargowado 2024-11-20
PL-PNG-IP/02045/23
certyfikat
Szukalska MariaNieborza 27, 66-212 Siedlecdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02046/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Stanisław SzukalskiNieborza 27, 64-212 Siedlecdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/02049/23
certyfikat
Adam Bończyk/Gospodarstwo Rolne Adam BończykChełmno 10, 62-660 Dąbiedo 2024-12-05
PL-PNG-IP/02050/23
certyfikat
Damian Lisiewicz / Gospodarstwo Rolne Damian LisiewiczAdamowo 29, 64-200 Wolsztyndo 2024-11-07
PL-PNG-IP/02051/23
certyfikat
Beata Lisiewicz / Gospodarstwo Rolne Beata LisiewiczNieborza 27, 64-212 Siedlecdo 2024-11-15
PL-PNG-IP/02052/23
certyfikat
Smaga BogdanKąkolewice 3a, 73-155 Węgorzynodo 2024-09-24
PL-PNG-IP/02053/23
certyfikat
Laskowski GrzegorzKrukowo 3, 78-230 Karlinodo 2024-11-02
PL-PNG-IP/02055/23
certyfikat
Honorata Wróbel/ Gospodarstwo Rolne mgr inż. Honorata WróbelJeziorki, Ogrodowa 17a, 78-640 Tucznodo 2024-12-10
PL-PNG-IP/02056/23
certyfikat
Szczegielniak AleksandraGościno, ul.Rolna 2, 78-120 Gościnodo 2024-10-30
PL-PNG-IP/02057/23
certyfikat
Thurow AndrzejGościno, ul. Spółdzielcza 4, 78-120 Gościnodo 2024-10-27
PL-PNG-IP/02058/23
certyfikat
Szczegielniak MichałGościno, ul.Rolna 4, 78-120 Gościnodo 2024-10-29
PL-PNG-IP/02059/23
certyfikat
Lisowski PawełKrępcewo 45/4, 73-115 Dolicedo 2024-11-07
PL-PNG-IP/02060/23
certyfikat
Szczegielniak EmilGościno, ul.Rolna 2, 78-120 Gościnodo 2024-10-23
PL-PNG-IP/02061/23
certyfikat
Katarzyna Rafalska / Gospodarstwo Rolne Katarzyna RafalskaGadka 36, 27-220 Mirzecdo 2023-09-17
PL-PNG-IP/02062/23
certyfikat
Osadowski ZbigniewChociwle 21, 76-020 Bobolicedo 2024-10-24
PL-PNG-IP/02063/23
certyfikat
Miłek SławomirWojtaszyce 12, 72-210 Dobrado 2024-09-24
PL-PNG-IP/02065/23
certyfikat
Marian Jurek/ Gospodarstwo Rolne Marian JurekBukowiec Opoczyński 32, 26-300 Opocznodo 2024-12-28
PL-PNG-IP/02066/23
certyfikat
Bąk MartaOsiny 6, 27-220 Mirzecdo 2024-09-17
PL-PNG-IP/02067/23
certyfikat
Bąk JakubOsiny 6, 27-220 Mirzecdo 2024-09-18
PL-PNG-IP/02068/23
certyfikat
Alicja Górczak/Gospodarstwo Rolne Alicja GórczakStare Bojanowo, Miodowa 14, 64-030 Śmigieldo 2024-06-05
PL-PNG-IP/02069/23
certyfikat
Anna Tomczak/Gospodarstwo Rolne Anna TomczakStare Bojanowo, Miodowa 14, 64-030 Śmigieldo 2024-09-11
PL-PNG-IP/02071/23
certyfikat
Osadowski KrzysztofChociwle 21, 76-020 Bobolicedo 2024-10-24
PL-PNG-IP/02072/23
certyfikat
Osadowski KamilChociwle 21, 76-020 Bobolicedo 2024-10-24
PL-PNG-IP/02073/23
certyfikat
Miłek DanielWojtaszyce 12, 72-210 Dobrado 2024-09-10
PL-PNG-IP/02074/23
certyfikat
Puchała JerzyPrzecławka 11, 28-411 Michałówdo 2024-12-05
PL-PNG-IP/02075/23
certyfikat
Andrzej Świątkiewicz/ Gospodarstwo Rolne Andrzej ŚwiątkiewiczZielińsk 43, 88-220 Osięcinydo 2024-12-28
PL-PNG-IP/02076/23
certyfikat
Pietryka BeataGrochocice 40, 27-530 Ożarówdo 2024-09-19
PL-PNG-IP/02078/23
certyfikat
Góralski JerzyKoźliny 109, 83-022 Suchy Dąbdo 2024-12-14
PL-PNG-IP/02079/23
certyfikat
Góralski JacekStraszyn, ul. Góralska 3, 83-022 Straszyndo 2024-12-13
PL-PNG-IP/02080/23
certyfikat
Góralski MaciejStraszyn, ul.Góralska 1, 83-010 Straszyndo 2024-12-14
PL-PNG-IP/02081/23
certyfikat
Góralski CezaryStraszyn, ul. Góralska 3, 83-010 Straszyndo 2024-12-14
PL-PNG-IP/02082/23
certyfikat
Góralski TomaszKoźliny 109, 83-022 Suchy Dąbdo 2024-12-14
PL-PNG-IP/02083/23
certyfikat
Niemczyk DominikWólka Łamana 8 A, 37-303 Kuryłówkado 2024-11-14
PL-PNG-IP/02084/23
certyfikat
Kirejczyk AndrzejOżarów, ul.Poznańska 180, 05-850 Ożarów Mazowieckido 2024-12-05
PL-PNG-IP/02085/23
certyfikat
Janoch PawełGrabowo 17/3, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-11-22
PL-PNG-IP/02087/23
certyfikat
Daniłków KrzysztofStargard Szczeciński, ul. Grunwaldzka 77, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-09-27
PL-PNG-IP/02088/23
certyfikat
Daniłków MateuszStargard Szczeciński, ul.Grunwaldzka 77, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-09-27
PL-PNG-IP/02090/23
certyfikat
Michałek ZdzisławMałkocin 13, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-11-06
PL-PNG-IP/02091/23
certyfikat
Warych ZbigniewŻukowo 35, 73-132 Suchańdo 2024-10-19
PL-PNG-IP/02093/23
certyfikat
Mateusz Wójcik / Gospodarstwo Rolne Mateusz WójcikRudniki 40, 27-552 Baćkowicedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02094/23
certyfikat
Zygmunt Łukasz WierzbińskiDobrosławiec 3, 72-130 Maszewodo 2024-12-12
PL-PNG-IP/02097/23
certyfikat
Michał Saramański / Gospodarstwo Rolne Michał SaramańskiGojców 3, 27-500 Opatówdo 2024-12-11
PL-PNG-IP/02098/23
certyfikat
Soboń MarekKolin 45, 73-115 Dolicedo 2024-10-25
PL-PNG-IP/02099/23
certyfikat
Kawecki SzczepanDobropole 19/2, 72-210 Dobrado 2024-12-26
PL-PNG-IP/02100/23
certyfikat
Fijołek PiotrGrabowo 46, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-10-24
PL-PNG-IP/02101/23
certyfikat
Wiktoria Król/ Gospodarstwo Rolne Wiktoria KrólZdwórz 30, 09-520 Łąckdo 2024-12-18
PL-PNG-IP/02102/23
certyfikat
Fijołek PawełGrabowo 46, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-09-26
PL-PNG-IP/02103/23
certyfikat
Stępień AndżelaKiczarowo 50, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-10-19
PL-PNG-IP/02105/23
certyfikat
Roman JanuszMałkocin 5, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-10-30
PL-PNG-IP/02106/23
certyfikat
Roman WojciechMałkocin 5, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-10-19
PL-PNG-IP/02108/23
certyfikat
Mularczyk BożenaPomietów 2, 73-115 Dolicedo 2024-10-19
PL-PNG-IP/02110/23
certyfikat
Kontek GrzegorzWarchlino 6 E, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-09-26
PL-PNG-IP/02111/23
certyfikat
Pędziwiatr ŁukaszStrachocin 11 C, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-10-23
PL-PNG-IP/02112/23
certyfikat
Pędziwiatr EwaStrachocin 11 C, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-10-23
PL-PNG-IP/02113/23
certyfikat
Błaszkowiak PrzemysławPyrzyce, ul. Ogrodowa 3, 74-200 Pyrzycedo 2024-09-28
PL-PNG-IP/02114/23
certyfikat
Tarnowska IzabelaPyrzyce, ul.Ogrodowa 55 A, 74-200 Pyrzycedo 2024-09-28
PL-PNG-IP/02115/23
certyfikat
Tarnowski RobertPyrzyce, ul. Ogrodowa 55 A, 74-200 Pyrzycedo 2024-09-28
PL-PNG-IP/02116/23
certyfikat
Tarnowska AlicjaPyrzyce, ul. Ogrodowa 55 A, 74-200 Pyrzycedo 2024-09-29
PL-PNG-IP/02117/23
certyfikat
Błaszkowiak WojciechPyrzyce, ul. Owocowa 11, 74-200 Pyrzycedo 2024-09-28
PL-PNG-IP/02119/23
certyfikat
Ziemba MarcinŻarowo, ul. Długa 74, 73-110 Żarowodo 2024-11-14
PL-PNG-IP/02120/23
certyfikat
Kałuziak ZdzisławŻarowo, ul. Długa 60, 73-110 Żarowodo 2024-10-03
PL-PNG-IP/02122/23
certyfikat
Adamczyk MarcinSkalin 32 B, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-09-27
PL-PNG-IP/02123/23
certyfikat
Misiak DawidLubowo 22 B, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-09-28
PL-PNG-IP/02124/23
certyfikat
Gajewski MieczysławLubowo 5 A, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-09-26
PL-PNG-IP/02125/23
certyfikat
Grzybowska AleksandraSłodkówko 22, 73-132 Suchańdo 2024-09-27
PL-PNG-IP/02126/23
certyfikat
Wiłkowicz ŁukaszPyrzyce, Podgrodzie 4A, 74-200 Pyrzycedo 2024-10-15
PL-PNG-IP/02127/23
certyfikat
Wierzbowski DariuszLetnin 11, 74-211 Brzeskodo 2024-10-15
PL-PNG-IP/02128/23
certyfikat
Ludwika Miklaszewska / Gospodarstwo Rolne mgr Ludwika MiklaszewskaStare Węgorzynko 8, 75-155 Węgorzynodo 2024-11-13
PL-PNG-IP/02130/23
certyfikat
Ciepły AdamPiaseczno 107, 74-110 Baniedo 2024-11-06
PL-PNG-IP/02131/23
certyfikat
Bielaszewski MarekPogorzelica 8A, 72-314 Radowo Małedo 2024-09-24
PL-PNG-IP/02133/23
certyfikat
Grzybowski ŁukaszStargard Szczeciński, ul. Karłowicza 27, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-11-14
PL-PNG-IP/02134/23
certyfikat
Lis MarcinOpatów, Kania 2, 27-500 Opatówdo 2024-11-08
PL-PNG-IP/02135/23
certyfikat
Goncerzewicz MartaPogorzelica 8A, 72-314 Radowo Małedo 2024-09-24
PL-PNG-IP/02136/23
certyfikat
Grzybowski TadeuszStargard Szczeciński, ul.Karłowicza 27, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-10-09
PL-PNG-IP/02137/23
certyfikat
Czupryn MichałKiczarowo 4, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-09-27
PL-PNG-IP/02138/23
certyfikat
Sudra BronisławaStargard Szczeciński, Oś.Zachód A21/B18, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-10-19
PL-PNG-IP/02139/23
certyfikat
Urban JanPiasecznik 44, 73-200 Choszcznodo 2024-10-01
PL-PNG-IP/02145/23
certyfikat
Kopera LeszekTrębaczew, Wyzwolenia 202, 98-355 Działoszyndo 2024-08-20
PL-PNG-IP/02147/23
certyfikat
Jastrząbek RadosławPiasecznik 6, 73-200 Choszcznodo 2024-10-03
PL-PNG-IP/02149/23
certyfikat
Jastrząbek AdamPiasecznik 6, 73-200 Choszcznodo 2024-10-05
PL-PNG-IP/02150/23
certyfikat
Urban CezaryPiasecznik 44, 73-200 Choszcznodo 2024-09-28
PL-PNG-IP/02153/23
certyfikat
Szatkowska AlicjaŻeliszewo 30, 73-210 Reczdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/02154/23
certyfikat
Lewandowski ZbigniewSuliszewo, Zwycięstwa 41/1, 73-222 Suliszewodo 2024-09-27
PL-PNG-IP/02155/23
certyfikat
Sankowska KatarzynaŻeliszewo 28, 73-210 Reczdo 2024-10-03
PL-PNG-IP/02156/23
certyfikat
Garbicz KatarzynaŻeliszewo 30, 73-210 Reczdo 2024-10-01
PL-PNG-IP/02157/23
certyfikat
Barna StanisławŻeliszewo 30, 73-210 Reczdo 2024-10-10
PL-PNG-IP/02159/23
certyfikat
Piotr Palikot/Gospodarstwo Rolne Piotr PalikotBoży Dar 6 A, 22-424 Sitnodo 2024-07-20
PL-PNG-IP/02160/23
certyfikat
Kiryczuk HalinaZamość, Młyńska 27D/13, 22-400 Zamośćdo 2024-10-30
PL-PNG-IP/02162/23
certyfikat
Stańczuk TomaszDomaniewek Pierwszy, ul. Południowa 71, 05-850 Ożarów Mazowieckido 2024-11-28
PL-PNG-IP/02165/23
certyfikat
Paczesny ArielSuliborz 30, 73-210 Reczdo 2024-11-14
PL-PNG-IP/02166/23
certyfikat
Borek BartoszPiasecznik 22B, 73-300 Choszcznodo 2024-10-01
PL-PNG-IP/02167/23
certyfikat
Borek LechPiasecznik 51, 73-200 Choszcznodo 2024-10-03
PL-PNG-IP/02168/23
certyfikat
Borek GrzegorzPiasecznik 22B, 73-200 Choszcznodo 2024-10-09
PL-PNG-IP/02171/23
certyfikat
Piotr Kondracki/ Gospdarstwo Rolne Kondracki PiotrGórne 67, 21-020 Milejówdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02173/23
certyfikat
Kondracki MichałGórne 67, 21-020 Milejówdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02174/23
certyfikat
Krzysztof Błażejczak/ ROL-BIP S.C. SuliborekSuliborek 27, 73-210 Reczdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/02176/23
certyfikat
Sokalska AnnaTarczek 24, 27-225 Pawłówdo 2024-11-29
PL-PNG-IP/02177/23
certyfikat
Mirosław Łucki / Gospodarstwo Rolne Mirosław ŁuckiTczewskie Łąki, Poprzeczna 4, 83-110 Tczewdo 2024-12-12
PL-PNG-IP/02178/23
certyfikat
Całka MariuszHuta Komarowska 4, 22-435 Komarów-Osadado 2024-11-14
PL-PNG-IP/02179/23
certyfikat
Chmielewski KrzysztofKomaszyce 5a, 26-225 Gowarczówdo 2024-11-14
PL-PNG-IP/02180/23
certyfikat
Szymon Kołtunowski/Gospodarstwo Rolne Szymon KołtunowskiCześniki Kolonia 35, 22-424 Sitnodo 2024-07-20
PL-PNG-IP/02181/23
certyfikat
Malowany MateuszCześniki 20, 22-424 Sitnodo 2024-10-02
PL-PNG-IP/02183/23
certyfikat
Skóra MichałHoryszów-Stara Kolonia 1A, 22-424 Sitnodo 2024-10-04
PL-PNG-IP/02184/23
certyfikat
Tomasz Nelc / Gospodarstwo Rolne Tomasz NelcKomarów Wieś 98 A, 22-435 Komarów-Osadado 2024-09-11
PL-PNG-IP/02185/23
certyfikat
Samulak AndrzejCzołki 74, 22-424 Sitnodo 2024-10-01
PL-PNG-IP/02186/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Weronika SkóraHoryszów-Stara Kolonia 1A, 22-424 Sitnodo 2024-10-04
PL-PNG-IP/02187/23
certyfikat
Edwin Rzeźnikowski/ Gospodarstwo Rolne Edwin RzeźnikowskiKijewo Królewskie, Zbożowa 2, 86-253 Kijewo Królewskiedo 2024-11-19
PL-PNG-IP/02188/23
certyfikat
Rzeźnikowski MaciejKijewo Królewskie, Zbożowa 2, 86-253 Kijewo Królewskiedo 2024-11-19
PL-PNG-IP/02189/23
certyfikat
Pszeniczka KamilRokitno 53, 22-678 Ulhówekdo 2024-09-03
PL-PNG-IP/02191/23
certyfikat
Bąk RomanZwola 88, 26-920 Gniewoszówdo 2024-07-17
PL-PNG-IP/02192/23
certyfikat
Michałek KrzysztofKolonia Sitno 67, 22-424 Sitnodo 2024-10-10
PL-PNG-IP/02193/23
certyfikat
Ciesielski MichałZajączków 11, 26-341 Mniszkówdo 2024-12-11
PL-PNG-IP/02195/23
certyfikat
Szymczyk PiotrBrzustów 66, 97-215 Inowłódzdo 2024-12-04
PL-PNG-IP/02196/23
certyfikat
Sitarz StanisławHołużne 34, 22-425 Grabowiecdo 2024-08-24
PL-PNG-IP/02197/23
certyfikat
Kaczmarek BartoszZaostrów 47, 26-234 Słupiado 2024-12-11
PL-PNG-IP/02198/23
certyfikat
Bąk TomaszZwola 88, 26-920 Gniewoszówdo 2024-07-17
PL-PNG-IP/02199/23
certyfikat
Matuszczyk MichałPilczyca 39, 26-234 Słupiado 2024-10-11
PL-PNG-IP/02200/23
certyfikat
Kaczmarek JarosławZaostrów 47, 26-234 Słupiado 2024-12-11
PL-PNG-IP/02202/23
certyfikat
Dadia JarosławKolonia Sitno 69, 22-424 Sitnodo 2024-10-04
PL-PNG-IP/02203/23
certyfikat
Albert Wszoła/ Gospodarstwo RolneBoży Dar 36, 22-424 Sitnodo 2024-10-01
PL-PNG-IP/02205/23
certyfikat
Zbigniew Braun/Gospodarstwo Ogrodniczo-Rolnicze Zbigniew BraunMajków-Folwark 9 A, 97-306 Grabicado 2024-12-04
PL-PNG-IP/02206/23
certyfikat
Kopka KrzysztofTymienica 34, 95-035 Ozorkówdo 2024-12-19
PL-PNG-IP/02207/23
certyfikat
Borowiec AndrzejRozdoły 1, 22-424 Sitnodo 2024-10-09
PL-PNG-IP/02208/23
certyfikat
Bieniek ZbigniewDęby Wolskie 23, 97-438 Rusiecdo 2024-12-04
PL-PNG-IP/02209/23
certyfikat
Kubera TomaszDominowo, ul. Nekielska 2, 63-012 Dominowodo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02210/23
certyfikat
Stanisław Kaśkiewicz/Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowe AGRO-WAR Spółka z o.o.Warszyn 4, 73-115 Dolicedo 2024-12-04
PL-PNG-IP/02211/23
certyfikat
Nowak MonikaMałachowo 66, 63-140 Dolskdo 2024-11-23
PL-PNG-IP/02212/23
certyfikat
Grela ZbigniewJeżów 14, 27-425 Waśniówdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/02213/23
certyfikat
Janusz GrzegorzPrzeworsk, Węgierska 31D, 37-200 Przeworskdo 2024-08-10
PL-PNG-IP/02214/23
certyfikat
Szlauderbach DariuszMarianowo 14, 62-610 Sompolnodo 2024-12-18
PL-PNG-IP/02215/23
certyfikat
Krzysztof Kaźmierczak / Gospodarstwo Rolne Krzysztof KaźmierczakWilczkowice Średnie 27, 99-100 Łęczycado 2024-12-26
PL-PNG-IP/02216/23
certyfikat
Dżygało MariaDołhobyczów, ul. Polna 9 A, 22-540 Dołhobyczówdo 2024-11-14
PL-PNG-IP/02219/23
certyfikat
Remiś EdytaJatutów 134, 22-400 Zamośćdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/02220/23
certyfikat
Antczak-Peplińska KatarzynaBinkowo 31, 63-100 Śremdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02221/23
certyfikat
Pepliński KarolWieszczyczyn, ul.Marciniaka 18, 63-140 Dolskdo 2024-11-23
PL-PNG-IP/02222/23
certyfikat
Jan Szabunia/ Bio-Kasz Spółka z Ograniczoną OdpowiedzialnościąKoszewko 13, 73-102 Stargard Szczecińskido 2024-10-24
PL-PNG-IP/02224/23
certyfikat
Sebastian Łączny/Rolnicza Sółdzelnia ProdukcyjnaLichnowy, Zwycięstwa 3c, 82-224 Lichnowydo 2024-12-07
PL-PNG-IP/02225/23
certyfikat
Musielak DawidGawłowice 1, 98-215 Goszczanówdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/02226/23
certyfikat
Barszcz AndrzejSłodkowo 19, 73-132 Suchańdo 2024-09-26
PL-PNG-IP/02227/23
certyfikat
Krzysztof Hapanionek/Gospodarstwo Rolne Krzysztof HapanionekDobropole Pyrzyckie 2 B, 73-115 Dolicedo 2024-12-06
PL-PNG-IP/02228/23
certyfikat
Ząbek AnnaKlępino 58, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-11-05
PL-PNG-IP/02229/23
certyfikat
Ząbek TomaszKlępino 58, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-11-06
PL-PNG-IP/02231/23
certyfikat
Prokop GrzegorzHoryszów 131A, 22-455 Miączyndo 2024-10-03
PL-PNG-IP/02232/23
certyfikat
Erwiński AdamSuchań, ul. Pomorska 58, 73-132 Suchańdo 2024-10-03
PL-PNG-IP/02233/23
certyfikat
Barszcz NataliaBrudzewice 59, 73-134 Suchańdo 2024-10-24
PL-PNG-IP/02234/23
certyfikat
Dubas AndrzejKadłubiska 3A, 22-435 Komarówdo 2024-11-14
PL-PNG-IP/02235/23
certyfikat
Dubas SławomirTomaszówka 24A, 22-435 Komarów-Osadado 2024-11-14
PL-PNG-IP/02240/23
certyfikat
Zdzisław Murawski/ Gospodarstwo Rolne Zdzisław MurawskiWąpielsk 9, 87-337 Wąpielskdo 2024-11-16
PL-PNG-IP/02241/23
certyfikat
Krawiec ŁukaszStradów 33, 28-506 Czarnocindo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02242/23
certyfikat
Ziętara AgataBłogoszów 86, 28-363 Oksado 2024-12-11
PL-PNG-IP/02243/23
certyfikat
Arkadiusz Grzech/JSG FARM Sp. z o.o.Sądów 24, 73-115 Dolicedo 2024-11-06
PL-PNG-IP/02245/23
certyfikat
Arkadiusz Grzech/STAFARM Sp. z o.oSądów 24, 73-115 Dolicedo 2024-10-16
PL-PNG-IP/02246/23
certyfikat
Arkadiusz Grzech / AG AGRO Arkadiusz GrzechBrzezina 3 A, 73-115 Dolicedo 2024-11-05
PL-PNG-IP/02247/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne ROCH-MART Marek RosiakŁagiewniki 31, 62-010 Pobiedziskado 2024-12-04
PL-PNG-IP/02248/23
certyfikat
Frańczak MateuszGojców 37, 27-500 Opatówdo 2024-05-29
PL-PNG-IP/02249/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Rafał StefaniakKsiążno 1/1, 62-320 Miłosławdo 2024-11-05
PL-PNG-IP/02251/23
certyfikat
Podsiadły StanisławJeziory 40, 98-200 Sieradzdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/02254/23
certyfikat
Kienig RadosławWierzbno, Główna 6, 74-201 Warnicedo 2024-10-30
PL-PNG-IP/02255/23
certyfikat
Marlena Gręzicka/ Gospodarstwo Rolne Marlena GręzickaKłecko, ul. Czarnieckiego 2/2, 62-270 Kłeckodo 2024-11-15
PL-PNG-IP/02257/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Adam BogusławskiDęby Wolskie 22, 97-438 Rusiecdo 2024-12-12
PL-PNG-IP/02258/23
certyfikat
Paweł Nowakowski/Gospodarstwo Rolne Paweł NowakowskiRzeplino 1, 73-115 Dolicedo 2024-10-30
PL-PNG-IP/02259/23
certyfikat
Husiatyński GrzegorzWęgorza 34, 72-221 Osinado 2024-10-29
PL-PNG-IP/02260/23
certyfikat
Głowacki RobertLetnin 50, 74-211 Brzeskodo 2024-11-14
PL-PNG-IP/02261/23
certyfikat
Segiet TomaszBorzysław 8, 72-400 Kamień Pomorskido 2024-09-25
PL-PNG-IP/02262/23
certyfikat
Janusz Jagieło/Gospodarstwo Rolne Janusz JagiełoWólki 18 A, 99-220 Wartkowicedo 2024-12-05
PL-PNG-IP/02263/23
certyfikat
Wroński PawełDarż 16, 72-130 Maszewkodo 2024-09-25
PL-PNG-IP/02264/23
certyfikat
Wroński KrzysztofDarż 16, 72-130 Maszewodo 2024-10-24
PL-PNG-IP/02265/23
certyfikat
Friedrich Gersdorf / AGROCHLEB AGRI Sp. z o.o.Chlebówko 20A, 73-112 Stara Dąbrowado 2024-10-19
PL-PNG-IP/02266/23
certyfikat
Gersdorf FriedrichChlebówko 20A, 73-112 Stara Dąbrowado 2024-11-14
PL-PNG-IP/02267/23
certyfikat
Haraś RobertBlizanówek 19, 62-814 Blizanówdo 2024-10-08
PL-PNG-IP/02268/23
certyfikat
Friedrich Gersdorf / AGRO-MAX Sp. z o.o.Sycewice, Aleja Dębowa 1, 73-112 Sycewicedo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02269/23
certyfikat
Haraś AdrianBlizanówek 19, 62-814 Blizanówdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/02270/23
certyfikat
Friedrich Gersdorf / Agrochleb Spółka z ograniczona odpowiedzialnościąChlebówko 20A, 73-112 Stara Dąbrowado 2024-11-29
PL-PNG-IP/02271/23
certyfikat
Haraś ŁukaszBlizanówek 19, 62-814 Blizanówdo 2024-10-03
PL-PNG-IP/02272/23
certyfikat
Friedrich Gersdorf / Agro Jezioro Spółka z ograniczona odpowiedzialnościąSycewice, Aleja Dębowa 1, 73-112 Sycewicedo 2024-10-22
PL-PNG-IP/02273/23
certyfikat
Ruchniak MichałMieszkowice, Mieszka I 44, 74-505 Mieszkowicedo 2024-11-05
PL-PNG-IP/02274/23
certyfikat
Ruchniak MarcinMieszkowice, Mieszka I 44, 74-505 Mieszkowicedo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02275/23
certyfikat
Grzegorz Stawski / Gospodarstwo Rolne Grzegorz StawskiStara Dąbrowa 24, 73-112 Stara Dąbrowado 2024-11-28
PL-PNG-IP/02276/23
certyfikat
Budzik AldonaKurów 25, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-10-08
PL-PNG-IP/02277/23
certyfikat
Zalewski PawełDrawska 23, 73-150 Łobezdo 2024-11-28
PL-PNG-IP/02279/23
certyfikat
Korniluk PiotrDobieszewo 1/3, 73-150 Łobezdo 2024-11-20
PL-PNG-IP/02280/23
certyfikat
Wałaszczyk SebastianNowy Chwalim 25A, 78-460 Barwicedo 2024-10-23
PL-PNG-IP/02281/23
certyfikat
Leus AndrzejKozienice 18b, 72-410 Golczewodo 2024-11-05
PL-PNG-IP/02282/23
certyfikat
Bojar-Marciniewicz WioletaSitaniec-Wolica 181 a, 22-400 Zamośćdo 2024-11-27
PL-PNG-IP/02283/23
certyfikat
Philipp Muhl/Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "INSBUD" Sp. z o.o.Danowo 16C, 72-100 Goleniówdo 2024-11-08
PL-PNG-IP/02284/23
certyfikat
Philipp Muhl / Gospodarstwo Rolne Philipp MuhlDanowo 16C, 72-100 Goleniówdo 2024-11-07
PL-PNG-IP/02285/23
certyfikat
Joanna Radziukiewicz/"HILGRO INVEST" SP. Z O.O.Górzyca, Wolności 58, 69-113 Górzycado 2024-11-07
PL-PNG-IP/02286/23
certyfikat
Philipp Muhl/"MUHL-POL" SP. Z O.O.Smolnica 15C, 74-400 Dębnodo 2024-11-07
PL-PNG-IP/02286A/23
certyfikat
Philipp Muhl/"MUHL-POL" SP. Z O.O.Smolnica 15C, 74-400 Dębnodo 2024-11-05
PL-PNG-IP/02287/23
certyfikat
Bojar SylwiaSitaniec-Wolica 181 a, 22-400 Zamośćdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02288/23
certyfikat
Hannes Muhl/"HM AGRO" SP. Z O.O.Górzyca, Robotnicza 8, 69-113 Górzycado 2024-11-06
PL-PNG-IP/02289/23
certyfikat
Muhl HannesGórzyca, Robotnicza 8, 69-113 Górzycado 2024-11-07
PL-PNG-IP/02290/23
certyfikat
Środa AnuntiataŻniatyn 66, 22-540 Dołhobyczówdo 2024-11-05
PL-PNG-IP/02291/23
certyfikat
Hannes Muhl/"MŁYN" SP. Z O.O.Dargomyśl, 74-404 Cychrydo 2024-11-07
PL-PNG-IP/02292/23
certyfikat
Bartosz Miładowski / Gospodarstwo Rolne Bartosz MiładowskiZamęcin 58, 73-200 Choszcznodo 2024-12-06
PL-PNG-IP/02293/23
certyfikat
Suwisz MarcinRadziki Duże 114, 87-337 Wąpielskdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02293A/23
certyfikat
Suwisz MarcinRadziki Duże 114, 87-337 Wąpielskdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02294/23
certyfikat
Małgorzata Miładowska/Gospodarstwo Rolne Małgorzata MiładowskaZamęcin 58, 73-200 Zamęcindo 2024-12-28
PL-PNG-IP/02296/23
certyfikat
Wiesław Urban / Gospodarstwo Rolne Wiesław UrbanObryta 6, 74-201 Warnicedo 2024-10-15
PL-PNG-IP/02297/23
certyfikat
Radosław Nowakowski/ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna KLUCZEWOKluczewo 21, 64-560 Ostrorógdo 2024-12-18
PL-PNG-IP/02298/23
certyfikat
Błażej Nowak/ Gospodarstwo Rolne Błażej NowakObryta 5, 74-201 Warnicedo 2024-10-15
PL-PNG-IP/02299/23
certyfikat
Rajmund Nowak / Gospodarstwo Rolne Rajmund NowakObryta 5, 74-201 Warnicedo 2024-11-15
PL-PNG-IP/02300/23
certyfikat
Katarzyna Makowiecka/Gospodarstwo Rolne Katarzyna MakowieckaKrzeczowice 115, 37-220 Kańczugado 2024-11-06
PL-PNG-IP/02301/23
certyfikat
Grzesiak PawełŁaszków 48, 62-814 Blizanówdo 2024-08-30
PL-PNG-IP/02302/23
certyfikat
Saramański DanielGojców 64, 27-500 Opatówdo 2024-11-16
PL-PNG-IP/02303/23
certyfikat
Kuchta TomaszTarnobrzeg, Zatorze 16, 39-400 Tarnobrzegdo 2024-09-14
PL-PNG-IP/02304/23
certyfikat
Tomasz Zając / Gospodarstwo Rolne Tomasz ZającKrzeczowice 115, 37-220 Kańczugado 2023-11-27
PL-PNG-IP/02305/23
certyfikat
Kuchta BronisławaTarnobrzeg, Zatorze 16, 39-400 Tarnobrzegdo 2024-09-14
PL-PNG-IP/02306/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Bartłomiej KośmickiŁobez, Moniuszki 10, 73-150 Łobezdo 2024-11-20
PL-PNG-IP/02307/23
certyfikat
Miegoń SzymonNawodzice 147, 27-640 Klimontówdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02308/23
certyfikat
Chruściel GrzegorzStobiec 42, 27-570 Iwaniskado 2024-09-02
PL-PNG-IP/02309/23
certyfikat
Zwolan KlaudiaWólka Łabuńska 169 A, 22-437 Łabuniedo 2024-10-03
PL-PNG-IP/02310/23
certyfikat
Połetek FilipGórki, Słoneczna 3, 28-404 Kijedo 2024-12-29
PL-PNG-IP/02311/23
certyfikat
Andrzej Herman/Gospodarstwo Rolne Andrzej HermanJanów 5, 98-240 Szadekdo 2024-12-01
PL-PNG-IP/02312/23
certyfikat
Połetek AndrzejGórki, Słoneczna 3, 28-404 Kijedo 2024-12-29
PL-PNG-IP/02315/23
certyfikat
Robert Herman/ Gospodarstwo Rolne Robert HermanJanów 5, 98-240 Szadekdo 2024-12-04
PL-PNG-IP/02316/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne mgr inż. Magdalena KośmickaŁobez, Moniuszki 10, 73-150 Łobezdo 2024-11-09
PL-PNG-IP/02317/23
certyfikat
Warszowski WaldemarIlno 27, 62-817 Żelazkówdo 2024-12-03
PL-PNG-IP/02318/23
certyfikat
Anna Wujek/Gospodarstwo Rolne Anna WujekRadonia 70, 26-341 Mniszkówdo 2024-12-20
PL-PNG-IP/02319/23
certyfikat
Andrzej Oreńczak / Gospodarstwo Rolne Andrzej OreńczakKikorze 6, 72-221 Osinado 2024-11-20
PL-PNG-IP/02320/23
certyfikat
Rudy MarcinJanówka Wschodnia 54, 22-435 Komarów-Osadado 2024-11-06
PL-PNG-IP/02321/23
certyfikat
Piotr Oreńczak / Gospodarstwo Rolne Piotr OreńczakGoleniów, J. Słowackiego 29, 72-100 Goleniówdo 2024-10-29
PL-PNG-IP/02322/23
certyfikat
Matelski RomanKrzyżówka 24, 63-308 Gizałkido 2024-11-28
PL-PNG-IP/02323/23
certyfikat
Rudy MałgorzataJanówka Wschodnia 54, 22-435 Komarów-Osadado 2024-10-10
PL-PNG-IP/02324/23
certyfikat
Marcin Sosiński / Gospodarstwo Rolne Marcin SosińskiGoleniów, Armii Krajowej 10A/9, 72-100 Goleniówdo 2023-11-20
PL-PNG-IP/02325/23
certyfikat
Marcin Pietraszek / Gospodarstwo Rolne Marcin PietraszekWarnkowo 1B, 72-200 Nowogarddo 2024-10-29
PL-PNG-IP/02326/23
certyfikat
Tyszka PiotrWądołki-Borowe 9 D, 18-300 Zambrówdo 2024-11-16
PL-PNG-IP/02328/23
certyfikat
Marek Makuch/ Gospodarstwo Rolne Marek MakuchŻurawlów 3, 22-425 Grabowiecdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/02329/23
certyfikat
Tyszka MarekKrajewo-Korytki 11, 18-300 Zambrówdo 2024-11-16
PL-PNG-IP/02330/23
certyfikat
Władysław Błażewicz / Gospodarstwo Rolne Władysław BłażewiczNowogard, Świerkowa 3, 72-200 Nowogarddo 2024-11-06
PL-PNG-IP/02331/23
certyfikat
Święcka DanutaBoguty-Pianki, ul.Żurawia 3, 07-325 Boguty-Piankido 2024-12-03
PL-PNG-IP/02332/23
certyfikat
Szymon Ręcławowicz / Gospodarstwo Rolne Szymon RęcławowiczDomacyno 33, 78-230 Karlinodo 2024-11-08
PL-PNG-IP/02334/23
certyfikat
Małgorzata Ręcławowicz / Gospodarstwo Rolne Małgorzata RęcławowiczDomacyno 11, 78-230 Karlinodo 2024-11-07
PL-PNG-IP/02335/23
certyfikat
Michał Pośpiech / Gospodarstwo Rolne Hodowla Gęsi Michał PośpiechSulimierz 76, 74-300 Myślibórzdo 2024-12-14
PL-PNG-IP/02336/23
certyfikat
Mateusz Kowalczyk / Gospodarstwo Rolne Mateusz KowalczykChomętowo 26A, 72-320 Trzebiatówdo 2024-11-28
PL-PNG-IP/02337/23
certyfikat
Dominika Suska / Gospodarstwo Rolne Suska DominikaNowogard, Świerkowa 3, 72-200 Nowogarddo 2024-10-30
PL-PNG-IP/02338/23
certyfikat
Niemczynowicz FryderykSadłowo 26, 73-132 Suchańdo 2024-10-30
PL-PNG-IP/02339/23
certyfikat
Rosołowski PiotrBiałkowo 5, 87-400 Golub-Dobrzyńdo 2024-12-04
PL-PNG-IP/02340/23
certyfikat
Martyna Ładnowska/ Gospodarstwo Rolne Martyna ŁadnowskaJarosławiec 83, 22-424 Sitnodo 2024-10-09
PL-PNG-IP/02340A/23
certyfikat
Martyna Ładnowska/ Gospodarstwo Rolne Martyna ŁadnowskaJarosławiec 83, 22-424 Sitnodo 2024-10-09
PL-PNG-IP/02341/23
certyfikat
Morgaś AdrianMaruszów 59, 27-300 Lipskodo 2024-10-23
PL-PNG-IP/02342/23
certyfikat
Niemczynowicz KamilaSadłowo 26, 73-132 Suchańdo 2024-10-30
PL-PNG-IP/02343/23
certyfikat
Kowalski RadosławMajdan-Sielec 46, 22-610 Krynicedo 2024-10-10
PL-PNG-IP/02344/23
certyfikat
Siupik PiotrŻurawiczki 91 a, 37-200 Zarzeczedo 2024-11-14
PL-PNG-IP/02345/23
certyfikat
Niemczynowicz PiotrSadłowo 40, 73-132 Suchańdo 2024-11-27
PL-PNG-IP/02346/23
certyfikat
Nelc AndrzejKomarów Wieś 98A, 22-435 Komarów-Osadado 2024-09-12
PL-PNG-IP/02347/23
certyfikat
Zielonka ErykSadłowo 25, 73-132 Suchańdo 2024-10-30
PL-PNG-IP/02348/23
certyfikat
Wróblewski KrzysztofMłynów 16, 63-450 Sobótkado 2024-11-29
PL-PNG-IP/02349/23
certyfikat
Józef Dolata / Gospodarstwo Rolne Józef DolataSkalmierzyce, Ostrowska 81, 63-460 Skalmierzycedo 2024-12-18
PL-PNG-IP/02350/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Przemysław ŚwierczyńskiTopola Królewska 9, 99-100 Łęczycado 2024-11-21
PL-PNG-IP/02351/23
certyfikat
Zmysłowski KrzysztofWarnino 1/B, 76-039 Biesiekierzdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02352/23
certyfikat
Wierzbiński RyszardDobrosławiec 3, 72-130 Maszewodo 2024-10-30
PL-PNG-IP/02353/23
certyfikat
Marek Szmaj / Gospodarstwo Rolne Szmaj MarekGórzenko 8, 63-410 Ostrów Wielkopolskido 2024-11-21
PL-PNG-IP/02354/23
certyfikat
Wierzbiński WojciechDobrosławiec 3, 72-130 Maszewodo 2024-12-03
PL-PNG-IP/02355/23
certyfikat
Piotr Maciak / Gospodarstwo Rolne Piotr MaciakGostyczyna 5, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-28
PL-PNG-IP/02356/23
certyfikat
Maciak AdamGostyczyna 5, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-28
PL-PNG-IP/02357/23
certyfikat
Garbicz RafałRzecko, Wolności 10, 73-200 Choszcznodo 2024-12-14
PL-PNG-IP/02358/23
certyfikat
Łukasz Drzazga / Gospodarstwo Rolne Drzazga ŁukaszSkardzew 24, 63-505 Doruchówdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02359/23
certyfikat
Marcin Kubicki / Gospodarstwo Rolne Kubicki MarcinŚmiłów, Nowa 17, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-27
PL-PNG-IP/02360/23
certyfikat
Pilarska MartaKozielice 24/A, 72-410 Golczewodo 2024-09-25
PL-PNG-IP/02361/23
certyfikat
Banasiak AndrzejGórzenko 1, 63-450 Sobótkado 2024-12-03
PL-PNG-IP/02362/23
certyfikat
Tomasz Kordus / Gospodarstwo Rolne Kordus TomaszZalesie Wielkie 24, 63-740 Kobylindo 2024-12-11
PL-PNG-IP/02363/23
certyfikat
Paweł Nowicki / Gospodarstwo Rolne Paweł NowickiWęgry, Zabłocko 11, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-27
PL-PNG-IP/02364/23
certyfikat
Jakowicz GrzegorzPodwilcze 10, 78-200 Białogarddo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02365/23
certyfikat
Warszowski TomaszBiernatki 2 B, 62-817 Żelazkówdo 2024-12-03
PL-PNG-IP/02366/23
certyfikat
Karol Frąszczak / Gospodarstwo Rolno Ogrodnicze Karol FrąszczakTrkusów, Środkowa 15, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-18
PL-PNG-IP/02367/23
certyfikat
Jakowicz AnnaPodwilcze 10, 78-200 Białogarddo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02368/23
certyfikat
Piotr Kubiak / Gospodarstwo Rolne Piotr KubiakKrzywosądów 15, 63-322 Gołuchówdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02369/23
certyfikat
Młynarz AndrzejŚwinków, Szkolna 11, 63-714 Kobiernodo 2024-12-18
PL-PNG-IP/02370/23
certyfikat
Artur Kieliba / Gospodarstwo Rolne Artur KielibaCzerminek 2f, 63-322 Gołuchówdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02371/23
certyfikat
Nowicki PiotrSkalmierzyce, Pleszewska 6, 63-460 Skalmierzycedo 2024-11-29
PL-PNG-IP/02372/23
certyfikat
Kłosowski MichałBiała Góra 38, 78-331 Rąbinodo 2024-11-14
PL-PNG-IP/02373/23
certyfikat
Hubert Sobecki / Gospodarstwo Rolne Hubert SobeckiSadowie 61, 63-400 Ostrów Wielkopolskido 2024-12-03
PL-PNG-IP/02374/23
certyfikat
Maciak SławomirŚmiłów, Nowa 31, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-19
PL-PNG-IP/02375/23
certyfikat
Kłosowski ŁukaszBiała Góra 38, 78-331 Rąbinodo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02376/23
certyfikat
Albert Sobecki / Gospodarstwo Rolne Albert SobeckiSadowie 61, 63-400 Ostrów Wielkopolskido 2024-12-03
PL-PNG-IP/02377/23
certyfikat
Królak WojciechKwiatków 44, 63-410 Ostrów Wielkopolskido 2024-11-30
PL-PNG-IP/02381/23
certyfikat
Fułek ArkadiuszJastrzębniki 3 A, 62-812 Jastrzębnikido 2024-10-08
PL-PNG-IP/02383/23
certyfikat
Zaremba JacekKuźnica Bobrowska 28, 63-520 Grabów nad Prosnądo 2024-12-25
PL-PNG-IP/02384/23
certyfikat
Mateusz Bodylski / Gospodarstwo Rolne Mateusz BodylskiWęgry, Wierzbowa 4, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-11
PL-PNG-IP/02386/23
certyfikat
Wiertelak MariuszSulisław 14, 63-440 Raszkówdo 2024-12-04
PL-PNG-IP/02389/23
certyfikat
Furmankiewicz KrzysztofGórzenko 49, 63-450 Sobótkado 2024-12-03
PL-PNG-IP/02390/23
certyfikat
Madejczyk ZbigniewSwobnica 90, 74-110 Baniedo 2024-11-02
PL-PNG-IP/02391/23
certyfikat
Lis SzczepanŚliwniki, ul. Nowa 17, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-04
PL-PNG-IP/02392/23
certyfikat
Fotyma AgnieszkaMełgiew, Partyzancka 33, 21-007 Mełgiewdo 2024-09-25
PL-PNG-IP/02394/23
certyfikat
Orzechowski JanŻurawiczki 257, 37-200 Przeworskdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/02395/23
certyfikat
Włodzimierz Browarski / Gospodarstwo Rolne "Flora" Włodzimierz BrowarskiJerzyn 15, 62-010 Pobiedziskado 2024-11-07
PL-PNG-IP/02396/23
certyfikat
Kot RomanWesołówka 7, 21-013 Puchaczówdo 2024-09-12
PL-PNG-IP/02397/23
certyfikat
Kądziela JarosławGowarczów, Partyzantów 25, 26-225 Gowarczówdo 2024-10-01
PL-PNG-IP/02398/23
certyfikat
Pawłowski ŁukaszPrucheńsko Duże 51, 26-341 Mniszkówdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02399/23
certyfikat
Pawłowski SławomirPrucheńsko Duże 60, 26-341 Mniszkówdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02400/23
certyfikat
Bogusława Kaźmierczak / Gospodarstwo Bogusława KaźmierczakWilczkowice Średnie 27, 99-100 Łęczycado 2024-12-14
PL-PNG-IP/02401/23
certyfikat
Kostecki AdamZarzecze, Nadrzeczna 99, 37-205 Zarzeczedo 2024-11-20
PL-PNG-IP/02403/23
certyfikat
Kostecka PaulinaZarzecze, Nadrzeczna 99, 37-205 Zarzeczedo 2024-11-08
PL-PNG-IP/02404/23
certyfikat
Kostecka MariaZarzecze, Nadrzeczna 99, 37-205 Zarzeczedo 2024-11-13
PL-PNG-IP/02405/23
certyfikat
Jagielski DanielRusocin 3, 63-140 Dolskdo 2024-11-23
PL-PNG-IP/02406/23
certyfikat
Bojar KrzysztofSitaniec-Wolica 181a, 22-400 Zamośćdo 2024-11-28
PL-PNG-IP/02407/23
certyfikat
Środa BartłomiejŻniatyn 66, 22-540 Dołhobyczówdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02408/23
certyfikat
Pietras SylwesterKrępiny 45, 66-435 Krzeszycedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02409/23
certyfikat
Pietras WaldemarKrępiny 45, 66-435 Krzeszycedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02410/23
certyfikat
Grocholska KatarzynaKrępiny 36, 66-435 Krzeszycedo 2024-12-28
PL-PNG-IP/02411/23
certyfikat
Agnieszka Bończyk / Gospodarstwo Rolne Agnieszka BończykChełmno Parcele 25, 62-660 Dąbiedo 2024-11-29
PL-PNG-IP/02412/23
certyfikat
Pietras PatrykKrępiny 52, 66-435 Krrzeszycedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02413/23
certyfikat
Prystupa IreneuszBronisławka 9, 22-425 Grabowiecdo 2024-08-30
PL-PNG-IP/02414/23
certyfikat
Korzeniowski StanisławBereść 25, 22-425 Grabowiecdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02415/23
certyfikat
Walkowski DariuszSkomorochy Duże 32, 22-425 Grabowiecdo 2024-08-24
PL-PNG-IP/02416/23
certyfikat
Kalinowski GrzegorzGrabowiec, ul. Wojsławska 29, 22-425 Grabowiecdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02417/23
certyfikat
Steć AgataGrabowiec, ul. Wojsławska 78, 22-425 Grabowiecdo 2024-08-30
PL-PNG-IP/02418/23
certyfikat
Steć ŁukaszGrabowiec, ul. Wojsławska 78 A, 22-425 Grabowiecdo 2024-08-30
PL-PNG-IP/02419/23
certyfikat
Szewc EdwardBereść 78, 22-425 Grabowiecdo 2024-08-30
PL-PNG-IP/02420/23
certyfikat
Krauze MarcinBereść 80, 22-425 Grabowiecdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02421/23
certyfikat
Szajuk DorotaBereść 88, 22-425 Grabowiecdo 2024-09-03
PL-PNG-IP/02422/23
certyfikat
Jeleń IreneuszZamość, ul. Kilińskiego 7/22, 22-400 Zamośćdo 2024-11-06
PL-PNG-IP/02423/23
certyfikat
Idzaiszek-Gonzalez AlicjaNiedźwiedź 27/A, 73-108 Kobylankado 2024-09-21
PL-PNG-IP/02424/23
certyfikat
Kawecki PiotrSiennów 379, 37-205 Zarzeczedo 2024-12-03
PL-PNG-IP/02425/23
certyfikat
Idziaszek MariaNiedźwiedź 27/A, 73-108 Kobylankado 2024-10-02
PL-PNG-IP/02426/23
certyfikat
Poświatowski ArkadiuszZakłodzie 38, 22-463 Radecznicado 2024-09-11
PL-PNG-IP/02427/23
certyfikat
Grzegorczyk DamianDolsk, ul. Gostyńskie Przedmieście 79 B, 63-140 Dolskdo 2024-11-23
PL-PNG-IP/02428/23
certyfikat
Piotr Gajos / Gospodarstwo Rolne Piotr GajosZagórze 37, 28-362 Nagłowicedo 2024-10-30
PL-PNG-IP/02429/23
certyfikat
Idziaszek ZbigniewNiedźwiedź 27/A, 73-108 Kobylankado 2024-09-24
PL-PNG-IP/02430/23
certyfikat
Awgul ZbigniewDobropole 41, 72-210 Dobrado 2024-09-24
PL-PNG-IP/02431/23
certyfikat
Pietrzyk DominikStargard Szczeciński, Wojska Polskiego 120a/10, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-11-21
PL-PNG-IP/02434/23
certyfikat
Wawreńczuk TomaszRedło 21, 72-221 Osinado 2024-09-28
PL-PNG-IP/02435/23
certyfikat
Janusz Rzepka /Gospodarstwo Rolne Janusz RzepkaSkotniki 35, 62-320 Miłosławdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02436/23
certyfikat
Rozpędek DamianTrzęsacz 11, 73-260 Pełczycedo 2024-11-06
PL-PNG-IP/02437/23
certyfikat
Najadek WojciechRusiborek 9, 63-014 Murzynowo Kościelnedo 2024-12-18
PL-PNG-IP/02438/23
certyfikat
Niemczynowicz DanielSadłowo 30, 73-132 Suchańdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02439/23
certyfikat
Żabiński MateuszJanków 2, 62-817 Żelazkówdo 2024-12-18
PL-PNG-IP/02440/23
certyfikat
Bartosz Popek / Gospodarstwo Rolne Bartosz PopekWólka Tuczępska 24, 22-425 Grabowiecdo 2024-08-24
PL-PNG-IP/02441/23
certyfikat
Gryn WiesławRogów 57, 22-425 Grabowiecdo 2024-11-02
PL-PNG-IP/02442/23
certyfikat
Krzysztof Rozpędek/Gospodarstwo Rolne Krzysztof RozpędekTrzęsacz 11, 73-260 Pełczycedo 2024-12-18
PL-PNG-IP/02443/23
certyfikat
Kamil Rozpędek/Gospodarstwo Rolne Kamil RozpędekTrzęsacz 11, 73-260 Pełczycedo 2024-10-16
PL-PNG-IP/02444/23
certyfikat
Kodeniec MichałGrabowiec, ul. Wesoła 19, 22-425 Grabowiecdo 2024-11-20
PL-PNG-IP/02445/23
certyfikat
Ogórek SebastianGrabowiec, ul. Wojsławska 35, 22-425 Grabowiecdo 2024-08-30
PL-PNG-IP/02446/23
certyfikat
Niemczynowicz MarcinSadłowo 30, 73-132 Suchańdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02447/23
certyfikat
Niemczynowicz CezarySadłowo 30, 73-132 Suchańdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02448/23
certyfikat
Marek Steć/ Gospodarstwo Rolne Marek StećGrabowiec, ul. Wesoła 15 A, 22-425 Grabowiecdo 2024-11-29
PL-PNG-IP/02449/23
certyfikat
Olszak MateuszFabianów, ul. Środkowa 70, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-22
PL-PNG-IP/02451/23
certyfikat
Olszak JacekBiskupice Ołoboczne, ul. Środkowa 36, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-22
PL-PNG-IP/02452/23
certyfikat
Dąbek MaciejSuchań, ul.K.A.Hlonda 43, 73-132 Suchańdo 2024-12-11
PL-PNG-IP/02453/23
certyfikat
Bernard Marek Gospodarstwo RolneŻurawlów 26, 22-425 Grabowiecdo 2024-11-01
PL-PNG-IP/02454/23
certyfikat
Dąbek BartłomiejSuchań, ul. K.A.Hlonda 43, 73-132 Suchańdo 2024-10-09
PL-PNG-IP/02455/23
certyfikat
Maliniak JarosławSuchań, Młyńska 37, 73-132 Suchańdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/02456/23
certyfikat
Glonek MarekJastrzębiec 10, 87-851 Boniewodo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02458/23
certyfikat
Chrzanowski ZbigniewJózefów 65, 21-007 Mełgiewdo 2024-09-25
PL-PNG-IP/02459/23
certyfikat
Ciepła KarolinaPiaseczno 107, 74-110 Baniedo 2024-11-27
PL-PNG-IP/02460/23
certyfikat
Paweł Wawreńczuk/ Gospodarstwo Rolne Paweł WawreńczukRedło 21, 72-221 Osinado 2024-09-28
PL-PNG-IP/02461/23
certyfikat
Wawreńczuk- Kubaj PatrycjaRedło 21, 72-221 Osinado 2024-09-28
PL-PNG-IP/02462/23
certyfikat
Wawreńczuk PiotrRedło 21, 72-221 Osinado 2024-10-16
PL-PNG-IP/02463/23
certyfikat
Tomasz Gardzała / Gospodarstwo Rolne Tomasz GardzałaMajdan Tuczępski 57, 22-425 Grabowiecdo 2024-09-11
PL-PNG-IP/02464/23
certyfikat
Brzozowski KazimierzWolica Uchańska 49, 22-425 Grabowiecdo 2024-10-31
PL-PNG-IP/02465/23
certyfikat
Panas PiotrChełm, ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 8/54, 22-100 Chełmdo 2024-11-05
PL-PNG-IP/02466/23
certyfikat
Konieczka KrzysztofSołeczno 47, 62-302 Węgierkido 2024-11-20
PL-PNG-IP/02467/23
certyfikat
Chmielewski MariuszKomaszyce 13, 26-225 Gowarczówdo 2024-11-14
PL-PNG-IP/02467A/23
certyfikat
Chmielewski MariuszKomaszyce 13, 26-225 Gowarczówdo 2024-12-03
PL-PNG-IP/02468/23
certyfikat
Rabeł MateuszŁopuszka Mała 7 B, 37-220 Kańczugado 2024-12-03
PL-PNG-IP/02469/23
certyfikat
Konieczka DawidSołeczno 47, 62-302 Węgierkido 2024-11-21
PL-PNG-IP/02470/23
certyfikat
Ignaczak AdamStojanów 19, 98-215 Goszczanówdo 2024-09-13
PL-PNG-IP/02472/23
certyfikat
Orzechowski LechObryta 43A, 74-201 Warnicedo 2024-09-28
PL-PNG-IP/02475/23
certyfikat
Wójcik StanisławKolin 70, 73-115 Dolicedo 2024-12-06
PL-PNG-IP/02476/23
certyfikat
Pogorzelska MałgorzataKunowo 24, 73-110 Stargarddo 2024-12-04
PL-PNG-IP/02477/23
certyfikat
Anna von Busse / AGRO CEDYNIA SP. Z O.O.Cedynia, Czcibora 42, 74-520 Cedyniado 2024-11-05
PL-PNG-IP/02478/23
certyfikat
Muhl ArendtCedynia, Czcibora 42, 74-520 Cedyniado 2024-11-07
PL-PNG-IP/02479/23
certyfikat
Mateusz Poniatowski / Gospodarstwo Rolne Mateusz PoniatowskiCielce 29, 98-290 Wartado 2024-12-06
PL-PNG-IP/02480/23
certyfikat
Mateusz Poniatowski / Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Dęb-Rol" Sp. z o.o.Dębe 2, 62-817 Żelazkówdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02481/23
certyfikat
Krzysztof Matyja/ Gospodarstwo Rolne Krzysztof MatyjaWapiennik, ul. Wiktorowska 8, 42-120 Wapiennikdo 2024-12-06
PL-PNG-IP/02482/23
certyfikat
Pietrucha AdamŻerniki 42, 62-812 Jastrzębnikido 2024-10-09
PL-PNG-IP/02483/23
certyfikat
Paweł Matyja / Gospodarstwo Ogrodniczo-Rolnicze Paweł MatyjaMiedźno, ul. Ułańska 15, 42-120 Miedźnodo 2024-12-18
PL-PNG-IP/02484/23
certyfikat
Pietrucha MarekŻerniki 42, 62-812 Jastrzębnikido 2024-08-27
PL-PNG-IP/02485/23
certyfikat
Zwolan MirosławWólka Łabuńska 169A, 22-437 Łabuniedo 2024-10-09
PL-PNG-IP/02486/23
certyfikat
Paweł Płotek/ Gospodarstwo Rolne Paweł PłotekTrkusów, ul.Kępina 12, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-29
PL-PNG-IP/02488/23
certyfikat
Agnieszka Kropiewnicka / Gospodarstwo Rolne Agnieszka KropiewnickaWarszawa, Hery 11/19, 01-497 Warszawado 2024-11-06
PL-PNG-IP/02489/23
certyfikat
Michał Skrobisz / Gospodarstwo Rolne Michał SkrobiszHucisko 14, 26-234 Słupia Koneckado 2024-11-29
PL-PNG-IP/02490/23
certyfikat
Bąk AndrzejBoczków, ul.Skalmierzycka 19, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02491/23
certyfikat
Anna Kołodziejczyk / Gospodarstwo Rolne Anna KołodziejczykHucisko 14, 26-234 Słupia Koneckado 2024-11-28
PL-PNG-IP/02492/23
certyfikat
Elżbieta Skrobisz / Gospodarstwo Rolne Elżbieta SkrobiszHucisko 14, 26-234 Słupia Koneckado 2024-11-29
PL-PNG-IP/02493/23
certyfikat
Jakubiak MaciejGniazdów 23, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02494/23
certyfikat
Paulina Skrobisz / Gospodarstwo Rolne Paulina SkrobiszRudniki 44, 26-070 Łopusznodo 2024-12-17
PL-PNG-IP/02495/23
certyfikat
Klaczyński Dawid / Gospodarstwo Rolne Dawid KlaczyńskiFabianów, ul.Szkolna 50, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02496/23
certyfikat
Jaśkiewicz MichałDroszew 26, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-20
PL-PNG-IP/02497/23
certyfikat
Kordon KarolDroszew 17, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-20
PL-PNG-IP/02498/23
certyfikat
Nader KarolTrkusów, ul.Środkowa 18, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-29
PL-PNG-IP/02499/23
certyfikat
Pabiszczak WiktorTrkusów, ul.Środkowa 19, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-29
PL-PNG-IP/02500/23
certyfikat
Wiesner MaciejKościuszków 2, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-11
PL-PNG-IP/02501/23
certyfikat
Zawada MarekMiedzianów 7, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-28
PL-PNG-IP/02503/23
certyfikat
Aleksander Sobański/ Gospodarstwo Rolne Aleksander SobańskiSzkotowo 60, 13-124 Kozłowodo 2024-12-19
PL-PNG-IP/02504/23
certyfikat
Paulina Pogorzelska/Gospodarstwo Rolne Paulina PogorzelskaSzkotowo 60, 13-124 Kozłowodo 2024-12-18
PL-PNG-IP/02505/23
certyfikat
Ryżak SzymonChocz, Pleszewska 50, 63-313 Choczdo 2024-11-27
PL-PNG-IP/02506/23
certyfikat
Dyczak AndrzejSłaborowice 15, 63-400 Ostrów Wielkopolskido 2024-11-22
PL-PNG-IP/02507/23
certyfikat
Orzechowska-Rybak MonikaStargard Szczeciński, Słowackiego 22 C/3, 73-110 Stargard Szczecińskido 2024-10-03
PL-PNG-IP/02508/23
certyfikat
Garcarek PiotrWęgry, ul.Bursztynowa 34, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-07
PL-PNG-IP/02509/23
certyfikat
Orzechowski MariuszObryta 43A, 74-201 Warnicado 2024-09-28
PL-PNG-IP/02510/23
certyfikat
Kubicka MagdalenaStrzegowa 41, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02511/23
certyfikat
Bogucki ArkadiuszDolice, Wojska Polskiego 23, 73-115 Dolicedo 2024-09-28
PL-PNG-IP/02512/23
certyfikat
Leński AdrianStrzyżew, Kolonia 30, 63-405 Sieroszewicedo 2024-12-19
PL-PNG-IP/02513/23
certyfikat
Młodawski EugeniuszBralęcin 7, 73-115 Dolicedo 2024-10-14
PL-PNG-IP/02514/23
certyfikat
Leński PawełStrzyżew, Kolonia 30, 63-405 Sieroszewicedo 2024-12-11
PL-PNG-IP/02515/23
certyfikat
Tomasz Nowak/Gospodarstwo Rolne Tomasz NowakKolin 57/1, 73-115 Dolicedo 2024-10-19
PL-PNG-IP/02516/23
certyfikat
Liberski DariuszBoczków, Skalmierzycka 15, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-28
PL-PNG-IP/02517/23
certyfikat
Mielcarek MarekCzechel 6, 63-322 Gołuchówdo 2024-11-29
PL-PNG-IP/02519/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Bogumił WitczakPoprężniki 14, 98-215 Goszczanówdo 2024-10-02
PL-PNG-IP/02520/23
certyfikat
Andrzej Fryszkowski / Gospodarstwo Rolne Andrzej FryszkowskiJerzyce 8, 88-230 Piotrków Kujawskido 2024-11-22
PL-PNG-IP/02521/23
certyfikat
Michał Fryszkowski / Gospodarstwo Michał FryszkowskiJerzyce 8, 88-230 Piotrków Kujawskido 2024-11-27
PL-PNG-IP/02522/23
certyfikat
Piekarek PawełKliczków-Kolonia 10, 98-275 Brzeźniodo 2024-10-10
PL-PNG-IP/02524/23
certyfikat
Łasak PawełTęcza, Sobiekurów 7, 27-570 Iwaniskado 2024-11-08
PL-PNG-IP/02525/23
certyfikat
Waszak WaldemarKaczewo 5, 88-230 Piotrków Kujawskido 2024-12-03
PL-PNG-IP/02526/23
certyfikat
Waszak DominikKaczewo 5, 88-230 Piotrków Kujawskido 2024-11-28
PL-PNG-IP/02527/23
certyfikat
Łabuda MagdalenaGręblin 4, 83-121 Rudnodo 2024-12-06
PL-PNG-IP/02528/23
certyfikat
Łabuda BartłomiejGręblin 4, 83-121 Rudnodo 2024-12-06
PL-PNG-IP/02529/23
certyfikat
Łabuda WiesławGręblin 4, 83-121 Rudnodo 2024-12-07
PL-PNG-IP/02531/23
certyfikat
Błaszczyk PiotrDroszew 24, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02532/23
certyfikat
Cebulska IwonaDroszew 33, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-10
PL-PNG-IP/02533/23
certyfikat
Cebulski MarcinDroszew 33, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-03
PL-PNG-IP/02534/23
certyfikat
Mazurkiewicz MikołajStrzyżew, ul.Kościelna 5 B, 63-405 Sieroszewicedo 2024-11-29
PL-PNG-IP/02535/23
certyfikat
Kulawiak GrzegorzDalewo 28, 73-121 Mariankowodo 2024-10-24
PL-PNG-IP/02536/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne Alicja KowalskaSzkotowo 60, 13-124 Kozłowodo 2024-12-18
PL-PNG-IP/02537/23
certyfikat
Mikłas BronisławOciąż, ul. Zakrzewki 13, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-19
PL-PNG-IP/02538/23
certyfikat
Gospodarstwo Rolne SZKOTOWO Agnieszka Tołłoczko-WróbelSzkotowo 60/2, 13-124 Kozłowodo 2024-12-11
PL-PNG-IP/02539/23
certyfikat
Marek TadeuszDroszew 30, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-04
PL-PNG-IP/02540/23
certyfikat
Wancek KarolinaBiskupice Ołoboczne, ul. Środkowa 98, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-29
PL-PNG-IP/02541/23
certyfikat
Kałużny ArkadiuszGałązki Wielkie 4, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-20
PL-PNG-IP/02542/23
certyfikat
Doktor ZenonGutów 27, 63-410 Ostrów Wielkopolskido 2024-11-29
PL-PNG-IP/02543/23
certyfikat
Kałużny AdamGałązki Wielkie 4, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02544/23
certyfikat
Nowacki ZbigniewOciąż, ul. Zakrzewki 14, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-27
PL-PNG-IP/02545/23
certyfikat
Kałuziak KacperŻarowo, Długa 60, 73-110 Żarowodo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02546/23
certyfikat
Urbaniak WaldemarBoczków, ul. Skalmierzycka 27, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-29
PL-PNG-IP/02547/23
certyfikat
Urbaniak SzymonBoczków, ul.Skalmierzycka 27, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-29
PL-PNG-IP/02548/23
certyfikat
Kałużny JanuszGałązki Wielkie 4, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02549/23
certyfikat
Kałużna ReginaGałązki Wielkie 4, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02550/23
certyfikat
Szewczyk DanielKarsewo 29, 62-220 Niechanowodo 2024-11-07
PL-PNG-IP/02551/23
certyfikat
Jarosław Marciniak / Gospodarstwo Rolne Jarosław MarciniakMierzewo 65, 62-220 Niechanowodo 2024-11-14
PL-PNG-IP/02552/23
certyfikat
Dorota Marciniak/ Gospodarstwo Rolne Dorota MarciniakMierzewo 65, 62-220 Niechanowodo 2024-11-08
PL-PNG-IP/02553/23
certyfikat
ROLPOL Sp.z o.o.Łęczyna, 73-112 Stara Dąbrowado 2024-11-14
PL-PNG-IP/02554/23
certyfikat
Bartosz Przybylski / Specjalistyczne Gospodarstwo Rolne Bartosz PrzybylskiKędzierzyn 28, 62-220 Niechanowodo 2024-11-07
PL-PNG-IP/02555/23
certyfikat
Przyczyna AnetaMałków-Kolonia 30, 22-530 Mirczedo 2024-08-30
PL-PNG-IP/02557/23
certyfikat
Przyczyna TomaszMałków-Kolonia 30, 22-530 Mirczedo 2024-10-08
PL-PNG-IP/02558/23
certyfikat
Husiatyński DariuszWęgorza 35, 72-221 Osinado 2024-10-30
PL-PNG-IP/02559/23
certyfikat
AGRAROL Sp. z o.o.Łęczyna, 73-112 Stara Dąbrowado 2024-11-14
PL-PNG-IP/02560/23
certyfikat
Kołodziejczyk PawełBuszkowice 68, 27-440 Ćmielówdo 2024-09-24
PL-PNG-IP/02561/23
certyfikat
Andrzejaszek RafałGorzykowo 46, 62-230 Witkowodo 2024-11-08
PL-PNG-IP/02562/23
certyfikat
Koczorowski EugeniuszBudzyń, Zielone 39, 64-840 Budzyńdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02563/23
certyfikat
Andrzejaszek MirosławaGorzykowo 46, 62-230 Witkowodo 2024-11-08
PL-PNG-IP/02564/23
certyfikat
Matyja PatrykMiedźno, ul.Ułańska 15, 42-120 Miedźnodo 2024-12-07
PL-PNG-IP/02565/23
certyfikat
Nogajczyk AnnaRębów 35, 28-404 Kijedo 2024-11-10
PL-PNG-IP/02566/23
certyfikat
Kiliański KrzysztofPiotrków Kujawski 31, 88-230 Piotrków Kujawskido 2024-11-22
PL-PNG-IP/02567/23
certyfikat
Kiliański MarekPiotrków Kujawski 31, 88-230 Piotrków Kujawskido 2024-11-08
PL-PNG-IP/02568/23
certyfikat
Łukasik TomaszBiernacice 5, 99-220 Wartkowicedo 2024-12-05
PL-PNG-IP/02570/23
certyfikat
Kaciupa MarekPęzino 34, 73-131 Stargard Szczecińskido 2024-09-28
PL-PNG-IP/02571/23
certyfikat
Sawczuk JuliuszWysoka, Wyszyna 16, 74-407 Boleszkowicedo 2024-10-03
PL-PNG-IP/02572/23
certyfikat
Gąsior KrzysztofKonaszówka 113, 32-210 Książ Wielkido 2024-11-08
PL-PNG-IP/02573/23
certyfikat
Bryk ŁukaszCzarzyzna 74, 28-232 Łubnicedo 2024-12-03
PL-PNG-IP/02575/23
certyfikat
Rafał Macioszek / Gospodarstwo Rolne Rafał MacioszekJarząbkowo 12 A, 62-220 Niechanowodo 2024-12-03
PL-PNG-IP/02576/23
certyfikat
Andrzej Skałecki / Gospodarstwo Rolne Andrzej SkałeckiPiotrawin 47, 21-002 Jastkówdo 2024-10-10
PL-PNG-IP/02579/23
certyfikat
Andrzej Pietrasik / Gospodarstwo Rolne Andrzej PietrasikBiałokury 3, 78-123 Siemyśldo 2024-11-14
PL-PNG-IP/02581/23
certyfikat
Mateusz Pietrasik / Gospodarstwo Rolne Mateusz PietrasikBiałokury 3, 78-123 Siemyśldo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02582/23
certyfikat
Gołda ZbigniewZębowo 23, 76-251 Kobylnicado 2024-12-12
PL-PNG-IP/02583/23
certyfikat
Dołżycki StefanGać 23, 76-206 Słupskdo 2024-12-12
PL-PNG-IP/02584/23
certyfikat
Nogajczyk MonikaRębów 35, 28-404 Kijedo 2024-11-09
PL-PNG-IP/02585/23
certyfikat
Grzelak PiotrRososzyca, ul. Kaliska 31, 63-405 Sieroszewicedo 2024-11-26
PL-PNG-IP/02586/23
certyfikat
Kaczmarek DamianStrzegowa 2 A, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02587/23
certyfikat
Strzyż WojciechOsiek 13, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-22
PL-PNG-IP/02588/23
certyfikat
Strzyż WojciechOsiek 13, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-22
PL-PNG-IP/02589/23
certyfikat
Plewiński IreneuszNowe Kamienice 19, 63-400 Ostrów Wielkopolskido 2024-11-26
PL-PNG-IP/02590/23
certyfikat
Stasiak MichałŚmiłów, ul. Wiśniowa 15, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-27
PL-PNG-IP/02591/23
certyfikat
Kostera JózefBiskupice Ołoboczne, ul. Środkowa 94, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02592/23
certyfikat
Grzeszczyk MarekŚmiłów, ul. Nowa 13, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-12-21
PL-PNG-IP/02593/23
certyfikat
Kaczmarek PaulinaBiskupice 94, 63-460 Ostrowskido 2024-12-27
PL-PNG-IP/02595/23
certyfikat
Piślewski MarekKrzywiń, ul. Kościańska 73, 64-010 Krzywińdo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02596/23
certyfikat
Motyl GrzegorzKrępiec, ul. Święta Droga 34, 21-007 Mełgiewdo 2024-08-20
PL-PNG-IP/02597/23
certyfikat
Janeczek DamianKrasnystaw, ul.Ułańska 94, 22-300 Krasnystawdo 2024-11-14
PL-PNG-IP/02598/23
certyfikat
Zajączkowski SebastianHetmanów 15, 63-421 Przygodzicedo 2024-12-11
PL-PNG-IP/02599/23
certyfikat
Powęzka AndżelinaTrzeszkowice 126 A, 21-007 Mełgiewdo 2024-08-24
PL-PNG-IP/02600/23
certyfikat
Zawrotniak AnnaJózefów 65, 21-007 Mełgiewdo 2024-08-24
PL-PNG-IP/02601/23
certyfikat
Łuczyńska EwaNowy Kazanów, ul. Południowa 7, 26-200 Końskiedo 2024-10-10
PL-PNG-IP/02602/23
certyfikat
Kołodziejczyk MariuszKońskie, ul. Klonowa 19, 26-200 Końskiedo 2024-10-10
PL-PNG-IP/02603/23
certyfikat
Adamiec HubertKrzesimów 11, 21-007 Mełgiewdo 2024-09-25
PL-PNG-IP/02604/23
certyfikat
Pytlas PiotrMierzewo 21, 62-220 Niechanowodo 2024-12-27
PL-PNG-IP/02606/23
certyfikat
Katarzyna Steciuk-Kulik / Gospodarstwo RolneJarosławiec 92, 22-510 Uchaniedo 2024-08-17
PL-PNG-IP/02608/23
certyfikat
Kaziuk GrzegorzDrohiczany 54, 22-510 Uchaniedo 2024-08-17
PL-PNG-IP/02609/23
certyfikat
Szejn AleksandraWyszynki 23, 64-834 Wyszynkido 2024-12-18
PL-PNG-IP/02610/23
certyfikat
Olejnik BartłomiejKuchary 71, 63-322 Gołuchówdo 2024-10-30
PL-PNG-IP/02611/23
certyfikat
Maleszka PrzemysławNowy Nakwasin 45, 62-840 Koźminekdo 2024-08-27
PL-PNG-IP/02612/23
certyfikat
Wawrzyniak JakubPopówek 3, 63-322 Gołuchówdo 2024-12-03
PL-PNG-IP/02613/23
certyfikat
Kowalewski GrzegorzSłuszków 14, 62-831 Korzeniewdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02614/23
certyfikat
Hojak TomaszŁaszków 31, 62-814 Blizanówdo 2024-10-11
PL-PNG-IP/02615/23
certyfikat
Wróblewicz AdamPiątek Wielki 45, 62-820 Stawiszyndo 2024-12-17
PL-PNG-IP/02616/23
certyfikat
Jerzy Tuszyński / Gospodarstwo Rolne Jerzy TuszyńskiOsiek 32, 99-414 Kocierzewdo 2024-12-20
PL-PNG-IP/02618/23
certyfikat
Sylwia Anna Steciuk / Gospodarstwo Rolne Sylwia SteciukAurelin 33, 22-510 Uchaniedo 2024-08-17
PL-PNG-IP/02619/23
certyfikat
Kuźmiński JanuszBrzozówka 8, 82-410 Stary Targdo 2024-12-06
PL-PNG-IP/02620/23
certyfikat
Stanisław Szukalski / AGRO SD Sp.z o.o.Kargowa, ul. Babimojska 2 D, 66-120 Kargowado 2024-11-21
PL-PNG-IP/02621/23
certyfikat
Bikonis IlonaGajdy 10, 14-230 Zalewodo 2024-12-07
PL-PNG-IP/02622/23
certyfikat
Piotr Tuszyński / Gospodarswto Rolne Piotr TuszyńskiOsiek 32, 99-414 Kocierzew do 2024-12-28
PL-PNG-IP/02623/23
certyfikat
Karolina Gmyrek /Gospodarstwo Rolne Karolina GmyrekBachórz 227 C, 36-068 Bachórzdo 2024-11-01
PL-PNG-IP/02624/23
certyfikat
Mielcarek EwaFabianów, ul. Środkowa 7, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-28
PL-PNG-IP/02625/23
certyfikat
Kwolek PawełPruchnik, ul.Grunwardzka 20, 37-560 Pruchnikdo 2024-11-16
PL-PNG-IP/02626/23
certyfikat
Henryk Czuba/ Gospodarstwo Rolne Henryk CzubaHawłowice 33, 37-560 Pruchnikdo 2024-11-09
PL-PNG-IP/02627/23
certyfikat
Ziemniak AdamChotów 34, 63-460 Nowe Skalmierzycedo 2024-11-27
PL-PNG-IP/02628/23
certyfikat
Paweł Nyczak/Gospodarstwo Rolne Paweł NyczakŁuszkowo 55, 64-010 Krzywińdo 2024-12-12
PL-PNG-IP/02629/23
certyfikat
Mateusz Gmyrek / Gospodarstwo Rolne Mateusz GmyrekTywonia 10, 37-500 Pawłosiówdo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02630/23
certyfikat
Szumiński PawełKidałowice 139, 37-500 Pawłosiówdo 2024-11-08
PL-PNG-IP/02631/23
certyfikat
Szumiński JanKidałowice 139, 37-500 Pawłosiówdo 2024-11-20
PL-PNG-IP/02632/23
certyfikat
Piotr Znamieńczyków/Gospodarstwo Rolne Piotr ZnamieńczykówHawłowice 33, 37-560 Pruchnikdo 2024-11-15
PL-PNG-IP/02633/23
certyfikat
Buć JanŻuławka ul. Sztumska 89, 82-440 Dzierzgońdo 2024-12-06
PL-PNG-IP/02634/23
certyfikat
Szymański DanielŻuławka Sztumska 54, 82-440 Dzierzgońdo 2024-12-07
PL-PNG-IP/02635/23
certyfikat
Szymański AleksanderŻuławka ul. Sztumska 54, 82-440 Dzierzgońdo 2024-12-07
PL-PNG-IP/02635A/23
certyfikat
Szymański AleksanderŻuławka ul. Sztumska 54, 82-440 Dzierzgońdo 2024-12-07
PL-PNG-IP/02637/23
certyfikat
Sławomir Kołodziejczuk/TEXASS RANCH COMPANY WIZJA P.S.Koszewko 13, 73-102 Stargard Szczecińskido 2024-10-09
PL-PNG-IP/02639/24
certyfikat
Krakowski DominikBiadki, ul. Orpiszewska 60, 63-714 Kobiernodo 2025-01-23
PL-PNG-IP/02640/23
certyfikat
Daniel Machala/Zakład Ogrodniczy Przyborów Sp. z o.o.Przyborów 123, 39-217 Grabinydo 2024-11-13
PL-PNG-IP/02641/23
certyfikat
Wójcik AdamPamięcice 21, 32-109 Pałecznicado 2024-11-12
PL-PNG-IP/02642/23
certyfikat
Wójcik JoannaProszowice, ul. Wolności 34, 32-100 Proszowicedo 2024-11-12
PL-PNG-IP/02643/23
certyfikat
Anna von BusseCedynia, ul. Mieszka I 15/3, 74-520 Cedyniado 2024-11-05
PL-PNG-IP/02644/23
certyfikat
Gierczak AndrzejDobrocice 2, 27-612 Wilczycedo 2024-10-24
PL-PNG-IP/02645/23
certyfikat
Miłoszewski ArkadiuszMława, ul. Braci Koszutzkich 14, 06-500 Mławado 2024-12-27
PL-PNG-IP/02646/23
certyfikat
Bieńkowski TomaszNidzica, ul. Kraszewskiego 2, 13-100 Nidzicado 2024-12-21
PL-PNG-IP/02648/23
certyfikat
Szwagierczak IreneuszGrochocice 4, 27-530 Ożarówdo 2024-11-19
PL-PNG-IP/02649/23
certyfikat
Szwagierczak JakubGrochocice 4, 27-530 Ożarówdo 2024-12-03
PL-PNG-IP/02653/23
certyfikat
Mateusz Kwiatkowski / Gospodarstwo Rolne Mateusz KwiatkowskiDobrzyń nad Wisłą, Licealna 3m/20, 87-610 Dobrzyń nad Wisłądo 2024-11-14
PL-PNG-IP/02663/23
certyfikat
Ciepły EwaPiaseczno 107, 74-110 Baniedo 2024-11-21
PL-PNG-IP/02876/23
certyfikat
Ciesielski WitoldMarianka 3, 99-307 Strzelcedo 2024-12-18